שבתשתיות: "שדרוג גשרונים" ומתחם התחזוקה בב"ש

מצב
הנושא נעול.
רמי ובועז

השבוע שרשור שבתשתיות מתמקד בשני מבצעים בסדר גודל שנדיר לראות ברכבת ישראל שמתרחשים במקביל באיזור באר שבע:
1. מבצע "שדרוג גשרונים" - במסגרת מבצע זה פורקו שני הגשרים מעל נחל חברון ונחל באר שבע והוחלפו בחדשים. ההחלפה בוצעה עקב המלצות חברת ההנדסה שעושה את בדיקות התקינות לגשרי הרכבת.
2. מבצע הקמת ארבעה מעברים בו זמנית מתחת לשתי המסילות הראשיות במתחם התחזוקה החדש שנבנה בימים אלו בצמוד לתחנת האוניברסיטה.
חשוב לציין שלצורך המבצעים הופסקה תנועת הרכבות לפרק זמן של קרוב לחודש, מה שמשבית מעבר לרכבות הנוסעים לבאר שבע מרכז ודימונה גם את העברת המטענים לאיזור רמת חובב ומפעלי הפוספטים של נחל צין. עקב כך הוחלט ברכבת לדחות את פרוייקט החלפת הגשרים במספר חודשים ולאחד את שני המבצעים לתקופת ביצוע אחת.
תודה עצומה לאיל פיטוסי
, לאוקסנה - מנהלת העבודות על הקו לדימונה ולעוזי בוכבינדר - סמנכ"ל חברת הניהול אפשטיין שמנהל את העבודות על מתחם התחזוקה החדש.

נפצח, איך לא, בתמונה של האוטובוס של אנדי שמטייל לו בין ההרים
רמי ובועז

על הדיווחים והתמונות הנפלאות מפרוייקטים פחות מדוברים

משה343

New member
רמי ובועז,להלן נקודת המבט שלי
..

השבוע שרשור שבתשתיות מתמקד בשני מבצעים בסדר גודל שנדיר לראות ברכבת ישראל שמתרחשים במקביל באיזור באר שבע:
1. מבצע "שדרוג גשרונים" - במסגרת מבצע זה פורקו שני הגשרים מעל נחל חברון ונחל באר שבע והוחלפו בחדשים. ההחלפה בוצעה עקב המלצות חברת ההנדסה שעושה את בדיקות התקינות לגשרי הרכבת.
2. מבצע הקמת ארבעה מעברים בו זמנית מתחת לשתי המסילות הראשיות במתחם התחזוקה החדש שנבנה בימים אלו בצמוד לתחנת האוניברסיטה.
חשוב לציין שלצורך המבצעים הופסקה תנועת הרכבות לפרק זמן של קרוב לחודש, מה שמשבית מעבר לרכבות הנוסעים לבאר שבע מרכז ודימונה גם את העברת המטענים לאיזור רמת חובב ומפעלי הפוספטים של נחל צין. עקב כך הוחלט ברכבת לדחות את פרוייקט החלפת הגשרים במספר חודשים ולאחד את שני המבצעים לתקופת ביצוע אחת.
תודה עצומה לאיל פיטוסי
, לאוקסנה - מנהלת העבודות על הקו לדימונה ולעוזי בוכבינדר - סמנכ"ל חברת הניהול אפשטיין שמנהל את העבודות על מתחם התחזוקה החדש.

נפצח, איך לא, בתמונה של האוטובוס של אנדי שמטייל לו בין ההרים
..
ראשית כל אני רוצה להודות לבועז שנתן לי להצתרף אליו.
שנית מצטער על איכות התמונות שצולמו מהסמארטפון .

משה343

New member
9. והנה הסיבה האמיתית מדוע בועז הגיע לסקר ...

..
ראשית כל אני רוצה להודות לבועז שנתן לי להצתרף אליו.
שנית מצטער על איכות התמונות שצולמו מהסמארטפון .
ההנפה העיקרית בפרוייקט [הנפת קונטינר]

בועז ל

New member
לא, דודו. הסיבה האמיתית היא שסיפרת לי שיש

ההנפה העיקרית בפרוייקט [הנפת קונטינר]
לא, דודו. הסיבה האמיתית היא שסיפרת לי שיש
מים בנחלים ותכננתי לשכשך בהם רגליים.

תודה על הצטרפותך לסיור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה