שבתשתיות - כביש/מסילה 531

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
ממוגן ירי לאנדי?!

האוטובוס של אנדי
שבלעדיו לא יקום ולא יהיה שרשור שבתשתיות!
ממוגן ירי לאנדי?!
לא זכור לי שפרצה איזושהי מלחמה בערבות אוסטריה הצחיחות...

raminec

New member
בטח שפרצה!

ממוגן ירי לאנדי?!
בטח שפרצה!
ויש להם טראומה מזה עד היום.

נ.ב.
אם תגגל את הכיתובית שעל האוטובוס תגלה שהתמונה צולמה בחבל ארץ שנמצא היום בשטחה של מדינה אחרת שניצחה את אוסטריה (בקושי רב) במלחה"ע הראשונה.

בועז ל

New member
אוקיי. ממוגן ירי עדכני שנוסע במנהרת הזמן.

בטח שפרצה!
ויש להם טראומה מזה עד היום.

נ.ב.
אם תגגל את הכיתובית שעל האוטובוס תגלה שהתמונה צולמה בחבל ארץ שנמצא היום בשטחה של מדינה אחרת שניצחה את אוסטריה (בקושי רב) במלחה"ע הראשונה.
אוקיי. ממוגן ירי עדכני שנוסע במנהרת הזמן.
תגיד, למה אתה חושב שכל זה מגיע לאנדי שלנו?

בועז ל

New member
כי בעזמן האחרון אני רואה יותר ויותר אוטובוסים

מה, לא מגיע לו?
כי בעזמן האחרון אני רואה יותר ויותר אוטובוסים
מסוג מאן ש"נוטלים פסק זמן" בעליות לירושלים. ודווקא בזמן שאני עובר שם.

1683, בועז

ממוגן ירי לאנדי?!
1683, בועז
הפלישה הקודמת של המוסלמים ללב אירופה. מצור על וינה...

וכמובן 1866. לא נשכח את האייזנקנצלר ואת נקניק הברטוורסט שהוא החדיר למקום רגיש בגופו של הקייזר פרנץ יוזף...

ואם אתה רוצה מלחמה קצת יותר עדכנית, הנה:

http://www.youtube.com/watch?v=4fYH54CltZs

בועז ל

New member
תודה כפולה.

תודה כפולה.
תודה לך, רמי, על השרשור המקצועי, התמונות הנהדרות ועל שבפעם המי יודע כמה התנדבת לייצג את הפורום.
תודה רבה ל"נתיבי ישראל" על הידוק הקשרים עם הפורום. לחובבי התשתיות בפורום אני יכול לבשר שהשבוע מתקרבת אלינו חגיגת תשתיות אינטנסיבית. עבדכם הנאמן נטל חופשה בת שבוע במיוחד לשם כך.

darkshadow1

New member

הדבר היחיד שלא ממש ברור הוא הזזת מסילת החוף מזרחה: אם המהלך הזה מבוצע רק בגלל הבתים של כפר שמריהו- מדובר בבזבוז כספים אסטרונומי ביחס לתועלת.
הכנת התשתית ל-6 מסילות היא דווקא מהלך מבורך ומבשרת על הצפוי במסילת איילון: הקמה של מסילה רביעית בטווח הקצר + תשתית לשתי מסילות נוספות שיוקמו בטווח הארוך יותר.
לגבי הכביש- אני חושב שיהיה מאוד מעניין לראות את ההשפעה שלו על הפקקים היומיומיים בכביש 5 ובכביש 2. העובדה הפחות מעודדת היא שכל פרוייקט נוסף בסגנון הזה מוסיף עוד ועוד רכבים לנתיבי איילון, שלא ניתנים להרחבה בקטע המרכזי שלהם- ורואים איך לאורך זמן הפקק שם מתחיל מוקדם יותר, מסתיים מאוחר יותר ולוקח יותר זמן לעבור אותו.

אני חושב שחייבים להסיט את המסילות מזרחה בגלל

הדבר היחיד שלא ממש ברור הוא הזזת מסילת החוף מזרחה: אם המהלך הזה מבוצע רק בגלל הבתים של כפר שמריהו- מדובר בבזבוז כספים אסטרונומי ביחס לתועלת.
הכנת התשתית ל-6 מסילות היא דווקא מהלך מבורך ומבשרת על הצפוי במסילת איילון: הקמה של מסילה רביעית בטווח הקצר + תשתית לשתי מסילות נוספות שיוקמו בטווח הארוך יותר.
לגבי הכביש- אני חושב שיהיה מאוד מעניין לראות את ההשפעה שלו על הפקקים היומיומיים בכביש 5 ובכביש 2. העובדה הפחות מעודדת היא שכל פרוייקט נוסף בסגנון הזה מוסיף עוד ועוד רכבים לנתיבי איילון, שלא ניתנים להרחבה בקטע המרכזי שלהם- ורואים איך לאורך זמן הפקק שם מתחיל מוקדם יותר, מסתיים מאוחר יותר ולוקח יותר זמן לעבור אותו.
בית העלמין של כפר שמריהו שנמצא כעת ממזרח למסילות, ולא רק בגלל הרחקה מהבתים.

darkshadow1

New member
יכול להיות.

בית העלמין של כפר שמריהו שנמצא כעת ממזרח למסילות, ולא רק בגלל הרחקה מהבתים.
יכול להיות.
מהסתכלות מהירה ב-google earth נראה שיש שם מקום לשתי מסילות נוספות, אבל לא לארבע. כמובן שיכול להיות שהשטח לא נראה כמו צילום הלווין.

raminec

New member
יכול להיות שהסטת המסילות

יכול להיות שהסטת המסילות
הייתה מתבקשת במסגרת הפרוייקט על מנת לפנות מקום לנתיבים של כביש 20 ולהקמת המחלף שמחבר לכביש 531. לא שאלתי לגבי זה ספציפית.

אורי404

New member
רמי, בועז ו"נתיבי ישראל"

רמי, בועז ו"נתיבי ישראל"
רמי על ה'שיתוף' בסיור. גם תמונת האוטובוס, לדעתי יפה.

לא ידעתי על תכנון שביל אופניים באזור כפר שמריהו. כיום ניתן לראות שם רוכבים ולדעתי אלה חדשות טובות, אם השביל הזה בסופו של דבר ייצא לפועל.

raminec

New member
אני כבר רואה כמה נהגים שקופצים על המציאה

כדאי אולי לפתוח קורס ניקוי שמשות לנהגים
..
ההסמכה תהיה ברומניה
אני כבר רואה כמה נהגים שקופצים על המציאה
כמה רע יכול להיות השתלמות ברומניה?!

מצב
הנושא נעול.
למעלה