שביתה איטלקית בפתח?

מצב
הנושא נעול.

amit1270

New member

davidfainshtein

Member
מנהל
כתבה מאוזנת ומקיפה המתארת את מכלול הקשיים
הזמניים שר''י מצויה בה כעת. תודה ל''הארץ'' על איזכור הפורום החשוב והיחיד בישראל לתחבורה ציבורית, ולמנהל הפורום דוד על הצגת הדברים באופן עיניני ושקול . אני תקווה שהמומחים הדנים שהוזמנו ע''י רכבת ישראל בשיתוף פעולה עם מומחי הרכבת וגורמים נוספים יסיימו את הבדיקות המתבקשות, ומערכי הקרונועים ישובו לפעול במהרה. ראוי לציין כי עם חזרתם לפעילות של הקרונועים בניכוי מצער של סט. 21 ו 25 יתאפשר תפעול מלא של לו''ז החדש תוך תגבור החסר ע''י הפעלת 24 רכבות דו קומתיות, 4 רכבות מודו-ספרדיות, ו 10 רכבות מתוצרת סימנס.

easylivin

New member
אני מופתע לטובה מהרמה הגבוהה
שבפירוש לא מאפיינת את רוב אמצעי התקשורת, ומהאיזון החריג ביחס לרוב הפרסומים מהעת האחרונה... כי מה כבר ביקשנו? איזון!!! זה אומר גם שליטה בעובדות ובחומר הרקע, והבנה של עמדות כל הצדדים המעורבים. ואת כל זה (באופן חריג ומפתיע לטובה, כאמור) אפשר למצוא בכתבה הזו. אולי לא הייתי חותם שם על כל מילה, אבל כן הייתי רוצה לראות הרבה יותר כתבות מהסוג הזה.

easylivin

New member
עוד ראש עיר גיבור נולד בישראל

בדיוק כמו ראש עיריית חדרה ששכב על הפסים שבוע לפני תחילת העבודות על ההפרדה המפלסית: בא ראש העיר של כפר סבא "ודורש לחדש את תנועת הרכבות בקו" יום לפני שהיא אמורה להתחדש ממילא ואחרי שכבר הוכרז על כך לפני יומיים.
"ראש עיריית כפ''ס דורש: לחדש מיידית את תנועת הרכבות בשרון" - פשוט גיבור!!!1 לא יאומן, איזה אומץ דרוש בשביל לכתוב מכתב למנכ''ל הרכבת!!!

down under

New member
עוד ראש עיר גיבור נולד בישראל

בדיוק כמו ראש עיריית חדרה ששכב על הפסים שבוע לפני תחילת העבודות על ההפרדה המפלסית: בא ראש העיר של כפר סבא "ודורש לחדש את תנועת הרכבות בקו" יום לפני שהיא אמורה להתחדש ממילא ואחרי שכבר הוכרז על כך לפני יומיים.
"ראש עיריית כפ''ס דורש: לחדש מיידית את תנועת הרכבות בשרון" - פשוט גיבור!!!1 לא יאומן, איזה אומץ דרוש בשביל לכתוב מכתב למנכ''ל הרכבת!!!
אני מניח, מן הסתם, שכבודו התכוון בלשון של
סגי נהור (ו/או ציניות/סרקאזם). הלא כן?

cwen

New member
מביאים את טיעוניה של הנוסעת מראשון יותר מידי
א- תחנת הרכבת בראשון מזרח אינה מהעמוסות ביותר. קו 274 עוצר שם וממשיך לתל אביב במסלול שקרוב לתחנות הרכבת. יש קווים רבים מראשון לתל אביב.
יש שם טריק קטן
היא עולה כל יום על הרכבת של 08:22, ועכשיו היא נאלצת לצאת מהבית ב 05:50. הם לא ציינו מתי היא יוצאת כל יום מהבית כשכן יש שירות רכבות. ברור שעכשיו לוקח לה יותר זמן להגיע, וגם אם זה הבדל של שעה וחצי זה לא כיף בכלל. אבל מרפרוף על הטקסט עולה הרושם כאילו היא יוצאת שלוש שעות יותר מוקדם מהרגיל (8 לעומת 5) וזה לא נכון.

easylivin

New member
מצב
הנושא נעול.
למעלה