שבוע טוב!!!

שבוע טוב!!! ../images/Emo13.gif

סליחה ומחילה על הריחופים... בכל זאת, אני מדרשיסטית מעופפת...
איך עבר השבוע? מה היה טוב? מה היה רע? בילוי השבוע? אכזבות השבוע? התחדשות השבוע? דברים מצחיקים שקרו השבוע? צדיק/ת השבוע? מה אתם מתכננים לשבוע הבא? שיר השבוע/זמר השבוע? משפט השבוע? מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע? סרט השבוע? הפתעת השבוע? טיול השבוע? שבוע טוב ומבורך לכל בית ישראל!!!

שבוע ש-מ-ח!!!

איך עבר השבוע? כיףףףף! סוף סוף חזרתי לרמלה!!! מה היה טוב? יום המשפחה, עשינו פעילות להורים ולילדים ו-פתחנו עוז והגיעו 8 ילדים!!! מה היה רע? מממ.. ב"ה באמת היה שבוע טוב! בילוי השבוע? הצגה מבי"ס.. אכזבות השבוע? חבר השלי מהשירות בחו"ל.. והיא ממש חסרה לנו.
התחדשות השבוע? --- דברים מצחיקים שקרו השבוע? ההצגה מהבי"ס!
צדיק/ת השבוע? אחותי המקסימה.
מה אתם מתכננים לשבוע הבא? אתמול היה בבי"ס שוק פורים תותחי שאירגנו חבר'ה מגרעין עזרא בירושלים [אבוי!
סתם, הם באמת היו טובים אז למה לא לפרגן?], יש מסיבת פורים למורות אז אולי נבוא וואלי לא
, יש לי ראיונות לשני אגפים בחוויה הישראלית לשנה הבאה, פורימון במועדונית ותחפושות!!! שיר השבוע/זמר השבוע? "בממלכת פיטוניה! להלהלהלהלהלהלה" משפט השבוע? "אוווווווווווווווווף בא לי חתונה!!!!" מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? מחסור חמור בחלב. ספר השבוע? ----- סרט השבוע? ----- הפתעת השבוע? מישהי מהמועדונית התארסה! טיול השבוע? -----

למעלה