שאלת מתנה לחתונה

אני דווקא יכולה להבין את הסיטואציה

יש אירועים שחשוב לבוא אליהם כדי לשמור על קשרים מקצועיים.

Noich80

New member
אני! אני מתה על אירועים!!

אני גם משתדלת להמנע או ללכת לבד עד כמה שאפשר כי זה באמת חור בכיס. אבל באירועים אני נהנית מאוד!

קליספרה

New member
מאושרים הלא קרובים שלך

אני לא מבינה בכלל את הצ'קים המטורפים האלה.
ממני אין צ'אנס לכאלה צ'קים גם לקרובים
מלבד לאחי ורעיתו (שזה משהו אחר לגמרי) בחיים לא נתתי יותר מ-600 ש"ח לחתונה וגם זה רק לכאלה שסופר קרובים
אני לא רוקפלר

קליספרה

New member
}{ קפיש

כשהחברים הטובים שלנו התחתנו ספרו צ'קים בשקלים ישנים ולא ידענו מה זה הסכומים האלה.

אבל ...את יודעת מה - עכשיו כשאת אומרת את זה ואני משחזרת אחורה - פעמיים נתנו לחתונה סכום משמעותי שהוא גדול יותר מהמקובל למתנות, שני הנישואין האלה לא שרדו

אני חייבת להודות שאני מופתעת

כי באמצ שחשבתי שהסכומים האלו הם הנורמה. אני זוכרת שפעם מזמן אני ובעלי שמנו 500 שח לאיזו בת דודה ובשיחה מאוחרת הבנו מאנשים במשפחות שלנו שזה נחשב מעט מאוד והרגשנו לא נעים...
מאז די ישרנו ק'ו עם המשפחות ועם מה שנפוץ בהן. בנוסך כשבפעם הראשונה עמית לעבודה התחתן אני שאלתי ישירות חברות מהמשרד כמה הם שמות כדי להבין כמה אני אמורה לשים ו400 היה הסכום שהבנתי מכולם שראוי לשים (למעשה שמנו כולם באותה מעטפה כל אחד 400) ומאז הסכום הזה הת רהע ללא קרובים...

הייתי שמחה לשלם פחות כמובן אבל אין לי מושג כמה עולה אירוע כזה (אני לא התחתנתי ככה כי כאמור אני לא אוהבת אירועים) והבנתי שזאת הציפיה ממני כמי שהיא כבר אדם עובד וכו וכו...

סליחה מראש אם יש שגיאות כתיב יש לי בעית ראיה בהריון ואני די לא רואה מה אני כותהת...

קליספרה

New member
אני לא הייתי הולכת

שולחת מתנה וזהו
לא מבינה למה בכלל צריכה ללכת, אם את בקשר רופף עם האמא ולא בקשר בכלל עם הכלה.
אם בכל זאת תחליטי ללכת - 300 ש"ח מבחינתי זה נדיב ביותר, לא הייתי שמה אגורה מעבר לזה.

JoIIy Roger

New member
נראה לי שהזמינו אותך בשביל לכסות את האירוע

חתונה של בת של מישהי שעבדה איתך חמש שנים בעבר?
קשר רופף כמו שאת מתארת? נשבעת לך זה מה שאני חושבת.

רק תודיעי לה שאת לא יכולה, תאחלי לה מזל טוב וזהו.

אביeג7

New member
אני פשוט לא הייתי הולכת! החלטתי לפני

כמה חודשים שחתונות שאני לא חייבת להיות בהם,אני פשוט לא באה.
אני לא נכנסת לשיקולים שלך לגבי החייבת או לא במקרה הזה. אבל בגדול אני משתדלת למדר כמה שיותר ארועים כאלה.

ולשאלתך,הייתי נותנת גג גג גג 300 ש"ח.
בעיני זה יותר ממכובד לחתונה של מישהי שאני בכלל לא מכירה.

למעלה