שאלת מוצץ

שאלת מוצץ

תומר מת על מוצץ, מכור למוצץ מלידה, וזה מבחינתי פשוט life saver ואני מאוד מרוצה שיש לו אלמנט שמרגיע אותו. ענבר, לעומתו, לא מוכנה להסתכל על מוצץ - היא רק מרגישה את המגע שלו על החיך, ומיד עושה פרצופים של הקאה ויורקת אותו בשאט נפש החוצה. מאוד מאוד מאוד מאוד הייתי רוצה שענבר תיקח מוצץ, ואין לי מושג איך עושים את זה, איך "לשכנע" אותה. ניסיתי כמה סוגים, לפעמים היא קצת תופסת את המוצץ ונותנת כמה מציצות חזקות (ששומעים גם בבנין ממול) וברגע שהיא קולטת שלא יוצא משם כלום, היא פשוט יורקת אותו החוצה. מה עושים? לוותר לה או שיש עוד סיכוי שהיא תסכים?

dafgol

New member
גם אצלינו זה ככה......

בר מסרב לכל מוצץ מכל סוג...יורק אותם כמו גרעינים.... עוד לא החלטתי מה דעתי בנושא.....לטוב ולרע... חברה שלי סיפרה לי שאצל הבת שלה היה אותו דבר עד שיצאה השן הראשונה...ואז היא התחברה למוצץ...... אולי ....מי יודע...ימים יגידו.....

swann

New member
חכי קצת...

אצלינו מאיה התחילה לקחת מוצץ בגיל 5.5 חדשים (כנראה בגלל השיניים שעדיין לא יצאו...) וזה ממש טוב לה. עכשיו היא מכורה. ועכשיו אני לא יודעת אם זה מוצא חן בעיני, אבל אני לא מחליטה. בכל מקרה, אם אין מוצץ בסביבה, האצבעות שלה עושות את העבודה. בשלב מוקדם יותר כשהיא נגעלה מהמוצץ אבל היה לה צורך למצוץ, היא מצצה את הזרת שלי או של גיא. אבל זה עבר לה, היא לא אוהבת את זה יותר (האמת הייתי מודאגת שהיא תתרגל לזה אבל זה פשוט קרה). בכל מקרה תמשיכי לנסות, את לא יודעת מתי זה יתפוס.
מתה כבר לראות אתכם !!!

אור100

New member
בגיל שנתיים הוא התחיל עם מוצץ../images/Emo12.gif

בן שלי חברה (שבדיוק היום ילדה עוד בן) התחיל עם המוצץ בגיל שנתיים. היום הוא בן שלוש ומכור חזק מאוד. ועל זה נאמר לעולם לא מאוחר...

עדי 4

New member
טל התחילה למצוץ מוצץ בגיל 4 חודשים

בניגוד לשאר ילדיי שהיו מצצנים כפייתיים טל סרבה למצוץ מוצץ או לשתות תחליף חלב מבקבוק. לא התייאשנו וכל פעם ניסינו ובסוף בגיל 4 חודשים קרה הנס. היום היא מכורה.

טוטי30

New member
../images/Emo95.gif אלמנט המוצץ... ../images/Emo95.gif

גם אני מרגישה שהמוצץ הוא life saver ממש
רועי לא הסכים לגעת במוצצים עד גיל שלוש חודשים בערך, כבר חודש שהוא מסכים לשים מוצץ, אבל רק מסוג אחד. ואולי הוא היה מוכן קודם, אם היינו מגיעים לסוג הזה קודם.... תמשיכי לנסות, בסוף אולי זה ייתפס. בהצלחה
אגב, בדרך כלל גם לרועי מספיקות כמה דקות של מוצץ, ואז הוא רגוע ומאושר, וככה גם אני...

niniv

New member
גם אליאורי בהתחלה לא הסכים

ואחרי שניסינו כל סוג אפשרי, ראינו שאת המוצצים המגעילים והחומים והדביקים האלו של פעם הוא מסכים למצוץ לכמה דקות, אז פשוט, כל זמן שהוא היה על הידיים, היינו פשוט מחזיקים לו את המוצץ בפה... (אגב, הוא הסכים לקחת רק מוצצים גדולים, שמתאימים לגיל חצי שנה ומעלה, בעוד שהוא היה בן חודשיים בלבד...) אחרי כמה זמן היינו אצל רופאה והיא ממש הזדעזעה מהמוצץ והורתה לנו להחליף לאוטודנטי, מסיליקון. אמרנו לה שאין סיכוי שהוא ייקח, והיא אמרה: "אז תכריחו אותו!, תחזיקו לו את המוצץ בפה, ובסוף הוא ייתרגל". וכמה שזה מפתיע.... היום לפעמים צריך להפעיל ממש כוח כדי להוציא את המוצץ מהפה שלו.... אצלנו זה עבד... שווה לנסות... בהצלחה!

כמיסה

New member
../images/Emo79.gifהמוצץ-צץ לא יוצא לי מהפה-פה

נזכרתי בשיר... אין לי הרבה ליעץ עומרי התחיל עם המוצץ בגיל חודשיים בערך, כך המליצו בגלל ההנקה. המוצץ שקיבלתי מתנה התאים לו ומאז קניתי רק מהסוג הזה מזל של מתחילים
תתחדשי על השם והחתימה החדשים חג |מצנ| שמח

מנסיונינו

שלושת ילדי ניסו מוצץ ולא התלהבו. תהילה מוצצת יותר מאחיה, אבל רק בשביל הכיף. זה אף פעם לא ממש מרגיע אותה. המלצתי- לנסות. את הבחירה האמיתית ענבר תעשה בעצמה.

שוגי13

New member
גם אני חושבת שכדאי לחכות קצת

איה התחילה את תהליך ההתאהבות במוצץ בגלל כאבי צמיחת השיניים, עד אז לא היתה מוכנה להסתכל עליו בכלל.

תודה לכולם

נתתם לי תקווה שזה עוד יקרה... סיוני - שגיב גם מתלהב לדחוף לה אצבע בפה, אני לא מרשה לו. נחכה וננסה שוב ושוב ושוב...

מתרגשת

New member
../images/Emo95.gif

סץיו לא מתה על מוצץ אבל כשמתעקשים איתה היא לוקחת אותו. אני מעדיפה את המוצץ על פני האצבע שהיא מנסה כל הזמן להכניס לפה. היא אוהבת רק מוצץ מגומי ולא מסיליקון ואנחנו משתדלים להצמיד לה אותו לחיך העליון ולחכות איתו בפה עד שהיא מבינה שזה כאן כדי להישאר. היא עדיין לא מתה עליו וזורקת אותו בשניה שהיא יכולה או נרדמת אבל אנחנו מתעקשים...

למעלה