שאלות נוספות:

hddrums

New member
שאלות נוספות:

1. לגבי Hispasat, האם נקלטים השידורים בארץ? 2. מה גודל הצלחת הנדרשת? 3. כשמקלט מסוים מסוגל לפענח שיטת הצפנה מסוימת, נניח IRDETO, וברצוני לקלוט שידורים מוצפנים בשיטת VIACCESS (זו רק דוגמא). אני מבין שכרטיס לבד לא יספיק אלא נדרש גם מודול פענוח איך נקרא המודול הזה? 4. שוב לגבי Hispasat: רוב אם לא כל הערוצים שם הם בספרדית. האם אני טועה? 5. דובר כאן על מקלטים שעולים בסביבות 700 ש"ח ללקוח. זה אמיתי? ראיתי ב-SATMANIA שמקלטים עולים מינימום 180$ וזה עוד לפני מע"מ ותובלה. מה נכון? 6. הבנתי ש-YES עובדים בשיטת VIDEOGUARD. האם ניתן להשיג כזה כרטיס באופן פיראטי? 7. האם YES, מלבד השמוש בהצפנה, מבצעת גם ערבול של לוח המשדרים והמידע כדי להכריח לקוחות להשתמש במקךטים שלהם? (בדומה ל-SKY).

hddrums

New member
שאלות לגבי החוק:

בבניין שלי מותקנת צלחת של YES. האם זה נכון שמותר לי לחבר כבל RF (באופן צף) לצלחת של YES ולהוריד אותו אליי הבייתה אל המקלט הפרטי שלי (שעדיין אין לי...)? כלומר - האם זה חוקי? משהו אמר לי שהצלחת אינה רכוש YES אלא רכוש הבניין.

hddrums

New member
סליחה על הפיצול - עוד שאלות:

1. מה קורה עם שגורו של עמוס 2? 2. הבנתי ש-ערוץ 1 יעבור אליו יחד עם 2 ו 10 ועמוס1 ישאר לטובת YES בלבד. האם זה נכון? 3. מה יהיה המיקום של עמוס2? איזו צלחת תדרש כדי לקלוט אותו? 4. מה ההבדל בין צלחת PRIME FOCUS לבין OFFSET? קצת הסבר טכני אם אפשר וכמו כן האם קיים הפרש במחיר?

hddrums

New member
קרמר,

אני כ"כ מתלבט אם להכניס צלחת הבייתה. נשבר לי מהעושק הזה של הכבלים. אז אם יש לך כח - אשמח אם תתן לי כמה תשובות. תודה מראש.

צלחת זה לא בימקום כבלים בצלחת אין

מה ליראות לאדם שהייה מחובר לכבלים . בצלחת רואים רק איטלקית , ערבית ,גרמנית , אין ספורט , אין אנגלית כלום , צלחת מתאים רק לפנסיונרים . שמיתגעגעים לבית בחו"ל

hddrums

New member
כן - את זה הבנתי.

בכל זאת אשמח לקבל תשובות. תודה מראש.

למעלה