שאלון

adishane

New member
cohen adi cohen../images/Emo11.gif

שם: עדי כהן אני גר\ה ב...אשקלון צבע אהוב:כחול ושחור ספורט אהוב:אני לא אוהבת ספורטטטטטטטטטטטטטטטטטט האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו?nope זמר אהוב:מממממממממממממממממממממממממממממממממממממ....לא ידועת זמרת אהובה:קוקו לי אף אחד לא יכיר
להקה אהובה:ווסטלייף
האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום?לא באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת?פה פה ופה ופאנפיקים
האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר?יאפ ווסטוש אם ת'ם רוצים שימו תמונה..טוב
איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים?השירותים
סתם חיחי איזה שאלה זו? איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון?אליו הביתה
מאכל אהוב:שוקולד לונה פארק או סופרלנד? לונה פארק מימדיון או ימית 2000?ממדיון..... ים או בריכה?בריכה עט או עיפרון?עיפרון תכונת אופי הכי בולטת:לא סבלנית...... אוסף כלשהו:ווסטלייף בזמן האחרון חרשתי על השיר:laura pausini-the extra mile הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב:ווסטלייף משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו:הארי פוטר ואבן החכמים יש לך אתר?לא מדינה שהיית רוצה לגור בה:דה אנגליה את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()?זה לא משהו בממשלה יש גם אופוזיציה לא? איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..)בבית אני שונא שיעור טימטומטיקה כי.....אני לא שונאת מתמטיקה
נ.ב התמונה ששמתי נכון מפחידה
אינויאשה שלי מסכן

MiSs DiNaMiTt

New member
../images/Emo67.gif

שם- רותם!
אני גרה ב- כפר סבבא!
צבע אהוב- ורוד מסטיק סגול ו. תורכיז!!
ספורט אהוב-
וכדור עף!
האם אני מנויה לעיתון כלשהו- לראש 1!!!
זמר אהוב- אמינם! רולז!!
זמרת אהובה- אבריל לאבייין!!
להקה אהובה- ווסטלייף,בלו,אטומיק קיטן!!!
האם אני מנהלת איזשהוא פורום- NOP!!
באיזה פורומים אני עוד נמצאת- כוכב נולד רולז!! סדרות מצוירות! להקת בלו! ו.. שוקולד ויש עוד אבל אני כבר המווווון המוון זמן לא הייתי שם!
האם יש לי פוסטרים בחדר- ברוור כאילו!! יש לי של ווסט!! ויש לי של רודריגו!!
תמונה שאני הכי אוהבת בעולם- יש כל כך הרבה תמונות שאני אוהבת! וזו של בעלי
דיויד בקהאם!!
מקום שאסור ללכת בדייט הראשון- אממ.. להכיר תהורים גם של בן הזוג וגם של בת הזוג...
מאכל אהוב- גלידה, שוקולד ולחם!! יאאמיייי!!
לונה פארק או סופרלנד- סופרלנד נשמע יותר כיף!
מימדיון או ימית 200- ימית 2000
ים או בריכה- יםםם!!!
עט או עיפרון- עט!!
תכונת אופי בולטת- צוחקת ומחייכת כל הזמן!!
אוסף כלשהו- אמממ.. היה פעם מלא מלא אוספים היום אין כלום!!
בזמן האחרון חרשתי על השיר- black eyed peas-where is the love דיי! כבר נמאס ממנו!!
הזמר שיש לי הכי הרבה שירים במחשב- יש של להקה! שהיא כמובן ווסט!!
משחק מחשב שאני ממליצה- פט פט!!!!!!!!!!! אני עדיין מחפשת תמשחק הזההה!!
יש לי אתר?- NOP!! מדינה שההיתי רוצה לגור בה- אירלנד, ליד מול הבית של קיאן! עם חלון שמשקיף!!
אני יודעת מזה קואליציה
איפה חגגתי תבת מצווה שלי- אממ.. במסעדת רויאל גריל שברעננה היה כיף לאללה!!
אני שונאת שיעור טומטומטיקה כי...ץ זה שיעור זבל!!!!!!! בעע.. אני מעפנה בזההה!!

Bop Bop Baby 2

New member
אנייי (כמה זמן לא עניתי על אחד כזה)

שם: נופר אני גר\ה בראשון צבע אהוב: כחול ספורט אהוב: אין ממש... האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו? מעריב לנוער.. אם אבא חידש כבר ת'מנוי
זמר אהוב: אמינם!!! ויש עוד כמה זמרת אהובה: ג'ניפר לופז!! להקה אהובה: ווסטט!!!!!!!!!! ויש עוד כמה... האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום? לא באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת? הייתי פעם בסמולוויל.. הרבה זמן לא נכנסתי לשם.. חחחח האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר? לא אם ת'ם רוצים שימו תמונה איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים? טורקיה (זכרונות
.. מור ואוראל יודעות למה
) איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון? מסעדה עם ההורים!! מאכל אהוב: גלידה!!!!!! לונה פארק או סופרלנד? ברור שלונה פארק!!!!!!!! מימדיון או ימית 2000? מימדיון!!! ים או בריכה? בריכה עט או עיפרון? עט תכונת אופי הכי בולטת: נחמדה מדי לאנשים (זה מה שאומרים לי..חחחח) ויותר מדי אנרגטית אוסף כלשהו: מחקים בזמן האחרון חרשתי על השיר: Stuck של סטייסי אוריקו... הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב: ווסט משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו: צ'יקן אינביידרס 2 וסמוק אטאק!! יש לך אתר? לא מדינה שהיית רוצה לגור בה: אורגוואי (יגאל... חחח) את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()? מה זה מה?! חחחח איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..) במועדון עם החברים, בתיאטרובר עם המשפחה, וחו"ל אני שונא שיעור טימטומטיקה כי..... אני יושבת בסוף הכיתה עם הילדה הכי מעצבנת בעולם והיא בקושי נותנת לי להקשיב בשיעור ואני לא מבינה כלום בגיאומטריה!! בעעעע והמורה שלנו קשוחה בטירוווווף ובאמצע בוחן תעבור לידך, תסתכל על הטופס ותתחיל לצעוק עלייך שאתה ממציא חוקים חדשים..
באותו יום אחותי קנתה עגילי חישוק מזוייפים אז החלטתי לשים אותם ולשלוח את זה לידיד שלי.. חחח הוא מ'זה נבהל! חשב שזה אמיתי!! פחחחחחחחח

little bry

New member
יאאאאאאאאאאאאאאא

נופריייי איזה מתוקההההההההההההההההה אתתתתתתתתתתתתתתתת חחחחחח כןןןןןןן תמונה טובה שלך!!!!!! חחחחחחחחחחחח

me me me me!!!!!!!!!!!!

שם: דליה
אני גר\ה ב... רמת גן-סיטי עם סטייל חחחחחחחחחח
צבע אהוב:תכלת ורוד ואדום..!!! ספורט אהוב:ריצה. האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו?נוווווווווופ..! זמר אהוב: ג'סטיןןןןןן!!!!!דניאל בנגדפילד ועוד ..!!! זמרת אהובה:ג'י לו, ביונסה, אבריל ומאריההההההההה!! להקה אהובה:וווווווווווווווווסטלייייייייייייייייייייייףףףףףףף!!
האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום?נופפפפפפפפפ באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת?אף אחד.. סתם מדפדפת בבלו ואטומיק. האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר?חחחחחח כלשהם?! אוקי.. יש לי ווסטליייף בערך 20 ומשו פוסטרים.. וכל מיני של זמרים על החלוןןןןןןןן!!!!! אם ת'ם רוצים שימו תמונה:רוצים רוצים חחחחחחחחח איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים?המיטה שלי אההההה
איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון?סרט... זה משעמם.. ולא מדברים.. זה מהנה.. אבל לא נכווון לא פגישה ראשונה. בית קפה טוב. מאכל אהוב:פסטה וצ'יפסססססס לייק רולזזזזזזזזזזזזזזזזז!! לונה פארק או סופרלנד?לונה פארקקקקקקקקקק !! ברוררררררררר מימדיון או ימית 2000?מימדיון הכי שולט בארץ!!! ימית 2000? היה כיף כי פגשתי את גיא אריאלי..
והיינו מלא איתו חחחח.. הסתלבטנו עליו.. וחוץ מזה. אהה. .לא משו.. בכללללללללללללללללללללללללל!
ים או בריכה?שתיהםםםםםםםםם!!!!!!!!! עט או עיפרון?אממ.. עט עיפרון חחחחחחחחח
תכונת אופי הכי בולטת:שרוטה קשה...!!! ומטורפת על ניקושוןןןןןןן!
אוסף כלשהו:מלא מלא חומר על ווסטו'שששששששששששששש!! בזמן האחרון חרשתי על השיר:Mandy...ולא רק חרשתי.. אפילו אמא שלי יודעת אותו כבר..!! ולא היא לא הכירה אותו לפני חחחחחחחחח..
הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב:אמממ...אין כזה...
משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו:פחחחחחחחחחחחחח.. אין על סוליטר עכביש פחחחח או שלאאאאאאאאא חחחחחחחחח יש לך אתר?היה.. נפטר מסכן...
מדינה שהיית רוצה לגור בה:אירלנד.. הכל שקט רגוע.. הכל ירוק וכחול.. איי איי חלומות...!!
וגם אנגליה אפשרי.. גם ירוק והרבה מפורסמים חחחחחח את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()?חחחחח משו בכנסת?!?!!?!
איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם? (אם חגגתם..)בחצר שלי.. חצר ענקית.. אמא שלי עיצבה הכל.. היה די ג'יי והיה נדיר.. אף אחד לא שכח ת'יום הולדת שלי!!!!!!!! יוהוווווווווווווו חחחח
אני שונא שיעור טימטומטיקה כי.....כי זה חרא!!!
מי המפגר שהמציא דבר כזה אדיוטי גאד גמט!!!!!!! שונאת בדםםםםםםםםםםםםם!! לא מצליחה ולא הצלחתי אף פעם!! ישבתי 6 שעות חרשתי על מבחן בחרא הזה.. וקיבלתי 50!!!!!!
כוס אמא של הפלוצטיקה הזאתתתתתתתת בלעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע

אני חדשה פה

שם:לירון אני גר\ה ב:בית שמש צבע אהוב:כחול ספורט אהוב:אין כזה האם את\ה מנוי\ה לעיתון כלשהו?לא זמר אהוב:שי גבסו זמרת אהובה:ג'ניפר לופז להקה אהובה:ווסטלייף (נגיד) האם את\ה מנהל\ת איזשהו פורום?לא באיזה פורומים את\ה עוד נמצא\ת?ג'ניפר לופז, אוף טופיק האם יש לך פוסטרים כלשהם בחדר?3 של ג'ני אם ת'ם רוצים שימו תמונה איזה מקום בעולם אתם הכי אוהבים?הייתי רק בצרפת אז לודעת איזה מקום אסור ללכת בדייט ראשון?לבית של סבתא מאכל אהוב:ספגטי לונה פארק או סופרלנד?לונה פארק מימדיון או ימית 2000?ימית 2000 ים או בריכה?בריכה עט או עיפרון?עט תכונת אופי הכי בולטת:עקשנות אוסף כלשהו:טלכרדים בזמן האחרון חרשתי על השיר:breath הזמר שיש לכם הכי הרבה שירים שלו במחשב:ג'ניפר לופז משחק מחשה שאת\ה ממליצ\ה עליו:אין יש לך אתר?לא מדינה שהיית רוצה לגור בה:ארצות הברית את\ה יודע\ת מה זה קואליציה()?לא איפה חגגתם ת'בר\בת מצווה שלכם?במסעדה אני שונא שיעור טימטומטיקה כי:אני לא מבינה כלום והמורה מעצבן וכי זה שיעור מתמטיקה

לירוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

ברוכה הבאהההההההההההההההההההההההההההההההההההההה חחחחחחחחח כל פורום ג'ניפר בא לפה חחחח

All I Have

New member
חחחחחחחח פורום ג'ניפר התייבש...

אז באנו לפה...ולאוף טופיק חחח

חחחחחחח

הכל בגלל ארז ואיתי שרוצים "פורום על רמה"!!! גאד מה נסגר?? נו טוב, עכשיו במקום שאני יתנחל אצלכן אתן תתנחלו פה ייאייייייייייייי חיחיחיחי

הם רוצים פורום על רמה........

במילים אחרות הם לא רוצים פורום.... אז באים להתנחל......חחחחחחחחחחחח

בואו לפורום ג'ניפר לופז

כל מי שאוהב אותה... אולי תעוררו לנו קצת את הפורום ושירה בטלפון מוסרת ד"ש

פורום על רמה =

פורום יבש כמעט מת שיש בו רק שירשורים ענייניים *????????* ושחברי הפורום הם כמו חיילים בצבא... משו בסגנון...

EdEn and NiCkY

New member
שאאאאללההה נוספת

וזה סתפ לידע כללי כי פשוט השאלון הזה {לא יודעת מה..} זה השאלון הראשון שקראתי את התשובות של כולם פעם ראשונה אז השאלה היא האם אתם קוראים את התשובות של בנות הפורום האחרות?

נופפפפפפפפפ ../images/Emo15.gif

וכנסי לפורום ותראי את שיא היבשות הם צריכים עזרה דחופה הם מוחקים לנו הודעות וזה כבר מתחיל להפחיד אותי

הודעה שיא המפחידה חחחחחחחחחחחחחחח

הכי גדול זה שהוא אמר שהוא מפחד לפתוח ת'פורום ולגלות שם שירשורפלצת חדש חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ואני לפעמים קוראת תשובות של אנשים... הפעם לא קראתי...

למעלה