שאלון....

GuItAr2

New member
שאלון....../images/Emo3.gif

קצת בכללי שם: פירסינג: קעקועים: גובה: מידת נעליים: צבע שיער: אחים/אחיות: בת כמה את נראית: משקפיים? גשר? עבר פלילי: שפות: הדברים האחרונים שעשית ספר שקראת: סרט מושכר שראית: סרט בקולנוע: שיר ששמעת: השיר שנתקע לך בראש: הדיסק שקנית: הדיסק ששמעת: האיש שהתקשרת אליו: האיש שהתקשר אליך: תוכנית טלוויזיה שראית: איש שחשבת עליו: האם את/ה דלוקה על מישהו: את/ה רוצה לגור במקום אחר: את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: את/ה רוצה עוד פירסינג: את/ה אוהבת רכבות הרים: את/ה הייתם בחו"ל[אם כן איפה]: בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: להרוג אנשים: עישון אצל בני עשרה: נסיעה במכונית אחרי ששתית: מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: האם את\ה אי פעם בכית על בת: אי פעם בכית על בן: אי פעם שיקרת: אי פעם נעצרת: כמה פעמים היית מאוהבת: נשבר לך הלב: שברת לבבות: השם שלך הופיע בעיתון: התחרטת על דברים שעשית: דברים מועדפים מילה בת 4 אותיות: ממתק: סרט מצויר: קורנפלקס: מסטיק: צבע: יום בשבוע: היום הכי לא מועדף: ג'לי: תכשיט: חורף\קיץ: בחדר: האיש האחרון ש ישן במיטה שלך: ראה אותך בוכה: הלכת איתו לסרט: צעק עליך: שלח לך אימייל: האם אי פעם אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? הופעת בציבור בפיג'מה? בכית בסרט? היית על במה? חשבת שאת\ה הולך למות? נכשלת במקצוע?: הורידו אותך כיתה? הקפיצו אותך כיתה? רצית להיות המין השני? דברים אהובים: שיר אהוב: אוכל אהוב: תוכנית אהובה: ספורט אהוב: תחביב: זמר/זמרת/להקה אהובים: עיתון אהוב: וסתם: מה השעה עכשיו? תפוח או בננה? כחול או אדום? סתיו או אביב? מסנג'ר או אייסיקיו? מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? איזה ארוחה אחרונה אכלת? תיכון או אוניברסיטה? אתה משועמם/ת? רעש אחרון ששמעת? ריח האחרון שהרחת? וסתם שאלות שממש בא לי להוסיף: איזה רינגטון יש לך בפלאפון? מישהו שממש בא לכם לתת לו חיבוק עכשיו?

Blue fairry

New member
שלי! ../images/Emo98.gif

קצת בכללי שם: רויטל פירסינג: לא
קעקועים: לא
גובה: לא יודעת.. לא בדקתי
מידת נעליים: 39-38
צבע שיער: צובעת לאדום
אחים/אחיות: 2
משגעים! בת כמה את נראית: אני בת 17 נראת בת 16-15
משקפיים? לא
גשר? לא
עבר פלילי: חחחח לא
שפות: עברית,ספרדית,הודית, אנגלית...
הדברים האחרונים שעשית: הלכתי עם בת דודה שלי לבדוק את השרות לאומי
ספר שקראת: לא קוראת ספרים
סרט מושכר שראית: סיפור אהבה בלתי נשכח
סרט בקולנוע: 50 דייטים ראשונים
שיר ששמעת: השיר של שגיב כהן חכי עוד רגע!
השיר שנתקע לך בראש: ^ הדיסק שקנית: בלו החדש
הדיסק ששמעת: קובי פרץ החדש
האיש שהתקשרת אליו: אמא שלי
האיש שהתקשר אלייך: חבר שלי
תוכנית טלוויזיה שראית: תשוקות
איש שחשבת עליו: חבר שלי
מתה לראות אותו האם את/ה דלוקה על מישהו: כן
את/ה רוצה לגור במקום אחר: לא
את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: כן
את/ה רוצה עוד פירסינג: לא
את/ה אוהבת רכבות הרים: כן
את/ה הייתם בחו"ל [אם כן איפה]: כן בארצות הברית! השנה בפעם השלישית!
בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: בעד
להרוג אנשים: נגד
עישון אצל בני עשרה: נגד
נסיעה במכונית אחרי ששתית: נגד
מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: אין לי בעיה עם זה..
האם את\ה אי פעם בכית על בת: לא
אי פעם בכית על בן: כן
אי פעם שיקרת: כן
אי פעם נעצרת: לא
כמה פעמים היית מאוהבת: הרבה
נשבר לך הלב: כן
שברת לבבות: כן
השם שלך הופיע בעיתון: לא
התחרטת על דברים שעשית: כן
דברים מועדפים מילה בת 4 אותיות: שקסי
ממתק: מקופלת
יאמי סרט מצויר: פוקה!
מואאאאאאאאאאאאאה! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חמוד לאלה! קורנפלקס: לא אוהבת את זה
מסטיק: בזוקה
צבע: כחול
בלו בלו בלו יום בשבוע: שישי
היום הכי לא מועדף: רביעי
ג'לי: לא אוהבת
תכשיט: שרשרת חורף\קיץ: חורף
חם מידי! בחדר: מיטה!
האיש האחרון ש ישן במיטה שלך: אח שלי
ראה אותך בוכה: אחותי
הלכת איתו לסרט: חבר שלי
צעק עליך: אמא שלי
שלח לך אימייל: בת דודה שלי
האם אי פעם אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן
הופעת בציבור בפיג'מה? כן שהלכתי לזרוק זבל
בכית בסרט? לא
היית על במה? כן
חשבת שאת\ה הולך למות? כן
נכשלת במקצוע?: כן
הורידו אותך כיתה? לא
הקפיצו אותך כיתה? לא
רצית להיות המין השני? לא
דברים אהובים: מכוניות
שיר אהוב: חכי עוד רגע, דקול עלייך אש!, ועוד המון..
אוכל אהוב: פיצה
תוכנית אהובה: המורדים!
ספורט אהוב: כדוררגל, כדורסל..
תחביב: להיות בפורום!
זמר/זמרת/להקה אהובים: להקה בלווווווווווווווווו זמר אממממ גסטין טימברלק וזמרת גניפר לופז.
עיתון אהוב: ראש 1
וסתם: מה השעה עכשיו? חמישה ל 12
תפוח או בננה? בננה
כחול או אדום? כחול
סתיו או אביב? אביב
מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? לקרוא את השאלון שלי שוב
איזה ארוחה אחרונה אכלת? נס קפה
תיכון או אוניברסיטה? תיכון
אתה משועמם/ת? לא
רעש אחרון ששמעת? התוכי שלי
ריח האחרון שהרחת? הבוסם של הבת דודה שלי
וסתם שאלות שממש בא לי להוסיף: איזה רינגטון יש לך בפלאפון? UPSWING
מישהו שממש בא לכם לתת לו חיבוק עכשיו? החבר שלי!

TaKe Me DuDi

New member
שלייייייייייי

קצת בכללי שם:דנה פירסינג:הלוואי והיה לי קעקועים:לא בא לי עליהם גובה:1.65 מידת נעליים:37-38 צבע שיער:חום בהים+ גוונים אחים/אחיות:יש לי אח ואחות בת כמה את נראית:17 ככה נראה לי... משקפיים?לא גשר?לא עבר פלילי:אממ לא נראה לי שיש לי שפות:עברית אנגלית ספרדית בערך וערבית כי הייתי חייבת ללמוד הדברים האחרונים שעשית: ספר שקראת:ה"פ והאסיר מאזקבאן סרט מושכר שראית:אוף לא זוכרת סרט בקולנוע: ה"פ והאסיר מאזקבאן שיר ששמעת:זה של שלמה ארצי שלירון לב שר בכוכב נולד השיר שנתקע לך בראש:זה של שלמה ארצי שלירון לב שר בכוכב נולד הדיסק שקניתאוף לא זוכרת כבר או הדיסק ששמעת:הדורבנים האיש שהתקשרת אליו:חברה שלי האיש שהתקשר אליך:חברה שלי תוכנית טלוויזיה שראית:פדרה קורחה איש שחשבת עליו:אממ אחותי האם את/ה דלוקה על מישהו:לא יודעת את/ה רוצה לגור במקום אחר:תאמת כן את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית:לא את/ה רוצה עוד פירסינג:תאמת כן אבל עוד אין לי אחד..חחח אני רוצה בגבה ובטבור את/ה אוהבת רכבות הרים:וורי מאצ' את/ה הייתם בחו"ל[אם כן איפה]:כן בארה"ב ביוון בקפריסין ובכל מני מקומות בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים:זה בד"כ קשה להרוג אנשים:
עישון אצל בני עשרה:למה לא נסיעה במכונית אחרי ששתית:
מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים:זה לא שאני עושה את זה איתם שיהיו חופשיים האם את\ה אי פעם בכית על בת:על בת ? אי פעם בכית על בן:נראה לי אי פעם שיקרת:כן אי פעם נעצרת:לא כמה פעמים היית מאוהבת:לא יודעת נשבר לך הלב:פעם אחת שברת לבבות:וואי את זה אין לי מושג השם שלך הופיע בעיתון:חחח נראה לי התחרטת על דברים שעשית:כן על הרבה דברים מועדפים מילה בת 4 אותיות:משעמםאבל יש בה 5 ממתק:וואי יש הרבה סרט מצויר:אוף אני אוהבת כ"כ הרבה קורנפלקס:קוקומןןןןןןןןן מסטיק:איזה סוג של אורביט והחדש של מאסט צבע:כחול שחור לבן יום בשבוע:שבת כי זה הכי חופש היום הכי לא מועדף:ראשון כי מתחילים ללמוד ג'לי:ג'לי? תכשיט:שרשרת מגן דויד שאמא הביאה לי חורף\קיץ:שניהם נמאסיםן עלי אבל את שניהם אני אוהבת האיש האחרון ש ישן במיטה שלך:אני ראה אותך בוכה:אממ לא זוכרת כבר אם ראו אותי בוכה הלכת איתו לסרט:חברה שלי צעק עליך:אמא שלי שלח לך אימייל:לא בדקתי האם אי פעם אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת?כן הופעת בציבור בפיג'מה?לא בעצם כן אבל כי זאת הייתי הופעה בכית בסרט?ברור היית על במה?כן חשבת שאת\ה הולך למות?לא כ"כ נכשלת במקצוע?:כן הורידו אותך כיתה?לא הקפיצו אותך כיתה?לא רצית להיות המין השני?כן דברים אהובים:יש המון שיר אהוב:יש המון המון אני כבר לא זוכרת מה אני הכי אוהבת אוכל אהוב:שניצל תוכנית אהובה:יש המון ספורט אהוב:ריצה? אוף מאיפה לי תחביב:לא יודעת אם יש לי כזה זמר/זמרת/להקה אהובים:הדורבנים קרייג דיויד דה ראסמוס ועוד ועוד ועוד עיתון אהוב:יש כל מני וסתם: מה השעה עכשיו?22:32 תפוח או בננה?תפוח ואפשר גם בננה כחול או אדום?ברור בכחול סתיו או אביב?שניהם מסנג'ר או אייסיקיו?שניהם מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה?לראות כבר טלויזיההההההה איזה ארוחה אחרונה אכלת?קוקומן זה ארוחה? תיכון או אוניברסיטה?לא יודעת אתה משועמם/ת?מאוד רעש אחרון ששמעת?לא זוכרת ריח האחרון שהרחת?אוף נו מזה לא יודעתתתתתת וסתם שאלות שממש בא לי להוסיף: איזה רינגטון יש לך בפלאפון?של הדורבנים ודה ראסמוס מישהו שממש בא לכם לתת לו חיבוק עכשיו?עדיף שלא תדעו ביי ביי יום טוב מקווה מישו יקרא את זה ..חחח

Sister G

New member
רק כי משעמם לי ../images/Emo3.gif

שם: גלית פירסינג: נופ קעקועים: תלוי עם כף הידשל קרלו עם טוש על היד נחשב... גובה: אממממ.. אני לא יודעת כי אני די עקומה ולא מצליחה למדוד את עצמי כמו שצריך.. בעקרון 1.60+ מידת נעליים: 38 צבע שיער: חום אחים/אחיות: 2 אחים ואחות בת כמה את נראית: אמממ.. הרוב חושבים שאני בת 12-13 משקפיים? אין גשר? אין עבר פלילי: כשהייתי בת 6 פתחו לי תיק במשטרה על פדופיליה ואונסס קטינים.. חוץ מזה אני נקייה לחלוטין שפות: אנגלית ועברית הדברים האחרונים שעשית ספר שקראת: האלכימאי סרט מושכר שראית: וואי זה היה לפני הרבה זמן.. נגיד סרט שהורידו - מוצאים את נימו סרט בקולנוע: 50 דייטים ראשונים שיר ששמעת: מעבדות לחירות - של מומי לוי השיר שנתקע לך בראש: הלילה - של מומי לוי הדיסק שקנית: היפ סול - של מומי לוי הדיסק ששמעת: היפ סול - של מומי לוי
האיש שהתקשרת אליו: אמא
האיש שהתקשר אליך: גל (חחח כאילו שזה עוזר למישו..) תוכנית טלוויזיה שראית: סיינפלד (מאתמול בלילה) איש שחשבת עליו: אממממ לא זוכרת.. האם את/ה דלוקה על מישהו: אמממ נופ.. את/ה רוצה לגור במקום אחר: כן - תל אביב או איפשהו בארה"ב את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית: לא.. את/ה רוצה עוד פירסינג: לא את/ה אוהבת רכבות הרים: כן, חוץ מהירידות התלולות שמרגישים בהן כאילו אפשר לרואת את כל האיברים הפנימיים שלך דרך הפה את/ה הייתם בחו"ל[אם כן איפה]: ארה"ב, צרפת, בלגיה והולנד בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים: אפשרבעד ואפשר נגד, תלוי בגישה.. תמיד עדיף קשר קרוב להרוג אנשים: נו, בטח שבעד (מה?!) עישון אצל בני עשרה: נגד נגד נגד נגד! נסיעה במכונית אחרי ששתית: נגד מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: מי אני שאגיד להם מה לעשות? האם את\ה אי פעם בכית על בת: כן אי פעם בכית על בן: כן אי פעם שיקרת: רק שקרים לבנים.. אי פעם נעצרת: לא כמה פעמים היית מאוהבת: לא יודעת לא ספרתי.. נשבר לך הלב: אני לא חושבת שיצא לי להיות עם לב שבור באופן רשמי.. שברת לבבות: לא נראה לי ששברתי לאף אחד את הלב (מקווה שלא לפחות..) השם שלך הופיע בעיתון: אממממ לא חושבת שהופעתי בעיתון התחרטת על דברים שעשית: אפשר לספור דבר כזה? דברים מועדפים מילה בת 4 אותיות: DAMN ממתק: וואי יש הרבה.. נלך על.. שוקולד.. לא משנה איזה סרט מצויר: יש הרבה גם.. אני הכי מתלבטת בין המומינים למלך בבר.. ונסטלגיה =] קורנפלקס: האני נאט צ'יריוס (עם הכוונה לכל סוג של דגנים) מסטיק: זום תות צבע: כחול ושחור יום בשבוע: אין יום מועדף.. היום הכי לא מועדף: גם את זה אין ג'לי: אמממ.. מה? תכשיט: לא יודעת, לא לובשת תכשיטים.. חורף\קיץ: קיץ בחדר: ...? האיש האחרון ש ישן במיטה שלך: אח שלי הקטן ראה אותך בוכה: לא יודע תזה נראה לי היה לפני הרבה זמן.. אבל בטח אמא או אבא הלכת איתו לסרט: חברה שלי סטפי צעק עליך: בטח אמא שלח לך אימייל: לא יודעל לא בדקתי כבר הרבה זמן =P האם אי פעם אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? אני עדיין אומרת את זה הרבה, ומתכוונת לזה.. לוא דווקא בתור אהבה של יותר מידידים הופעת בציבור בפיג'מה? אמממ כן.. במסיבת פיג'מות? בכית בסרט? כןןןןן היית על במה? כן.. במחנה אומנויות.. הייתי צריכה לשחק תלמיד קולנוע שלא יודע לעשות כלום.. זה לא היה כל כך קשה P= חשבת שאת\ה הולך למות? כן.. כשנפל עליי שולחן :| נכשלת במקצוע?: ממ לא.. הורידו אותך כיתה? נופ הקפיצו אותך כיתה? נופ רצית להיות המין השני? רציתי? בעבר? אני עדיין אשמח =P דברים אהובים: שיר אהוב: אפשר לבחור בכלל?1 אוכל אהוב: איטלקי בכללי.. תוכנית אהובה: הנסיך המדליק מבל איירררררר ספורט אהוב: כדורסללל תחביב: מוסיקה זמר/זמרת/להקה אהובים: קרייג דיויד כמובן =] עיתון אהוב: Vibe (עיתוןאמריקאי) וסתם: מה השעה עכשיו? 12:22 תפוח או בננה? תפוח כחול או אדום? כחול סתיו או אביב? אביב מסנג'ר או אייסיקיו? איי סי קיו מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? אמממ.. לקרוא מה אחרי םכתבו.. מ-מ-ש משעמם לי איזה ארוחה אחרונה אכלת? ערב.. דילגתי על בוקר וכאלה תיכון או אוניברסיטה? קצת קשה להחליט י לא היית באוניברסיטה אבל אני אקח אוניברסיטה כי זה יותר לפי מ ה שאני בוחרת ולא משרד חיונך המעפן הזה אתה משועמם/ת? ב-ט-י-ר-ו-ף-ף-ף-ף רעש אחרון ששמעת? הקלדה על המקלדת ריח האחרון שהרחת? אין לי שמץ.. וסתם שאלות שממש בא לי להוסיף: איזה רינגטון יש לך בפלאפון? Fill Me In =] מישהו שממש בא לכם לתת לו חיבוק עכשיו? אממממ וואי יש הרבה.. כרגע זה מישו שחלמתי עליו חלום ממש רע לפני יומיים ואני ממש צריכה לתת לו חיבוק עכשיו..

decor8ive

New member
ועוד אחת שמשעמם לה..

שם:לי פירסינג:אין ולא יהיה קעקועים:כנ"ל גובה:1.60 מידת נעליים:36 צבע שיער: חום בהיר אחים/אחיות: 2 אחיות ואח בת כמה את נראית: 15 אולי משקפיים?
גשר?
עבר פלילי:
... שפות: אנגלית,ועברית הדברים האחרונים שעשית ספר שקראת: gone with the wind
היה יפה. סרט מושכר שראית: לא ראיתי סרט בקולנוע: הארי פוטר והאסיר מאזקבאן שיר ששמעת: עכשיו טוב-גלעד שגב השיר שנתקע לך בראש: behind blue eyes שיר מהממממם הדיסק שקנית: של אבריל לאוין הדיסק ששמעת: של A1 האיש שהתקשרת אליו: בת דודה שלי האיש שהתקשר אליך: חברה שלי תוכנית טלוויזיה שראית: לא זוכרת איש שחשבת עליו:אמממ...
האם את/ה דלוקה על מישהו:
את/ה רוצה לגור במקום אחר:
את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית:
את/ה רוצה עוד פירסינג: אין לי ואני לא רוצה את/ה אוהבת רכבות הרים: לא שהייתי שם הרבה.. את/ה הייתם בחו"ל[אם כן איפה]: לא..
בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים:
להרוג אנשים:
עישון אצל בני עשרה:
נסיעה במכונית אחרי ששתית:
מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים:
האם את\ה אי פעם בכית על בת: לא אי פעם בכית על בן: כמעט אי פעם שיקרת: אולי,לא משהו רציני אי פעם נעצרת: לא,לא לדאוג כמה פעמים היית מאוהבת: די הרבה נשבר לך הלב: לא הרבה שברת לבבות: מקוה שאף פעם השם שלך הופיע בעיתון: כשחברות שלחו לי מזל טוב..נחשב?
התחרטת על דברים שעשית: היו כמה פעמים דברים מועדפים מילה בת 4 אותיות: best ממתק: פסק זמן
<ככה מצויר עליו.. סרט מצויר: דרדסים חחח קורנפלקס: לא אוהבת.. מסטיק: אורביט צבע: ירוק,כחול,ורוד יום בשבוע: שבת היום הכי לא מועדף: אין משהו מיוחד ג'לי: מה ג'לי
תכשיט: מה שבא לכם,אבל לא זהב חורף\קיץ: גם וגם בחדר: כמעט הכל האיש האחרון ש ישן במיטה שלך: לא זוכרת,כבר מזמן לא ישנו לי במיטה ראה אותך בוכה: לא יודעת הלכת איתו לסרט: חברה שלי צעק עליך: אחותי... שלח לך אימייל: בן דוד שלי האם אי פעם אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? כן
הופעת בציבור בפיג'מה?
לא בכית בסרט? כן ברור היית על במה? סתם במסיבות של בית ספר
חשבת שאת\ה הולך למות? כן..
נכשלת במקצוע?: לא הורידו אותך כיתה? לא הקפיצו אותך כיתה? כן רצית להיות המין השני? לא דברים אהובים: שיר אהוב: יש לכם כח לקרוא עכשיו כמה עמודים?
אוכל אהוב: בלינצ'ס תוכנית אהובה: הכספת ספורט אהוב: רכיבה על סוסים הייתי רוצה תחביב: אמנות,מחשב,גיטרה,מיוזיק זמר/זמרת/להקה אהובים: זמר-גלעד שגב,זמרת-דיידו,להקה-אייפל65 עיתון אהוב: קוראת עיתונים של בריטניה.. וסתם: מה השעה עכשיו? עשרים לחמש תפוח או בננה? תפוח <שונאת בננות...חוץ משוקו בננה> כחול או אדום? כחול סתיו או אביב? אביב
מסנג'ר או אייסיקיו? אייסיקיו מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? להוריד צלצול
איזה ארוחה אחרונה אכלת? ארוחת צהריים,לא? תיכון או אוניברסיטה? אוניברסיטה אתה משועמם/ת? עכשיו כן,עובדה שאני עונה לכם..
רעש אחרון ששמעת? אח שלי משחק בכדור.. ריח האחרון שהרחת? צ'יפס וסתם שאלות שממש בא לי להוסיף: איזה רינגטון יש לך בפלאפון? בלו של אייפל65
מישהו שממש בא לכם לתת לו חיבוק עכשיו? עייפה מדי בשביל לחשוב על זה..
וואו זה היה ארווווך אבל הייתי משועממת היה כיף..קבלי>

WestlifE BaBy

New member
אניייייייי

שם: הילה פירסינג: רוצה לעשות... באף! קעקועים: מממממממממש לא! גובה: 1.62 מידת נעליים: 38 צבע שיער: חום אחים\אחיות:4 בת כמה את נראית:15 משקפיים:לא גשר: nooooo עבר פלילי: חח...לא שפות:פורטוגזית,עברית הדברים האחרונים שעשית: ראיתי טלוויזיה ספר שקראת: נעמת לי מאוד... פיחסה של ספר.. הייתי אמורה לעשות עליו עבודה בספרות.. המורה המליצה לי עליו.. בסוף התברר שהוא ספר על נערה לסבית.. ויש שם תיאורים ש....לא ממש מתאימים לגיל שלי...
סרט מושכר שראית:מהיר ועצבני 2, סרט עננננננננננננק סרט בקולנוע: טרויה שיר ששמעת: while you loved me- Rascel flatts השיר שנתקע לך בראש:" """""" הדיסק שקנית:Westlife- Turnaround הדיסק ששמעת:BSB האיש שהתקשרת אליו:נויצ'וק.. האיש שהתקשר אליך: גלי תוכנית טלוויזיה שראית:חדשות ערוץ הבידור איש שחשבת עליו: לירן
האם את/ה דלוקה על מישהו:יאאאאאאפ את/ה רוצה לגור במקום אחר: אממ...אין לי מושגג! את/ה מאמינה באהבה ווירטואלית:כןן.. את/ה רוצה עוד פירסינג:לאא את/ה אוהבת רכבות הרים:ממממממממממש לא!! את/ה הייתם בחו"ל[אם כן איפה]:לא הייתי .. :( בעד\נגד... מערכת יחסים ממרחקים:נגד..|לב שבור| להרוג אנשים: איזו מין שאלה?!?!?!?!??! עישון אצל בני עשרה: חס ודחלילה!!! נסיעה במכונית אחרי ששתית:לאא. מערכת יחסים של הומואים\לסביות\ביסקסואלים: אין לי בעיה עם זה.. האם את\ה אי פעם בכית על בת:לאא אי פעם בכית על בן: כן.. :( אי פעם שיקרת: כןן..
אי פעם נעצרת: לא כמה פעמים היית מאוהבת:2 נשבר לך הלב: 2 שברת לבבות: אין לי מושג.. השם שלך הופיע בעיתון:NEVER התחרטת על דברים שעשית: יותר מדי פעמים.. דברים מועדפים: לשמוע מוזיקה מילה בת 4 אותיות: ואלה ממתק:קליק סרט מצויר:יש הרבהההההההה קורנפלקס: מהה??!?!? יעני דגנים??! כריות
מסטיק:כמה שיותר חריף.. צבע: סגול יום בשבוע:רביעי היום הכי לא מועדףראשון ג'לי: תפוחים תכשיט: צמיד ליד חורף\קיץ:קיץ
בחדר:מה ז'תומרת?!??! האיש האחרון ש ישן במיטה שלך:אני....דההההההה ראה אותך בוכה: אמא.. הלכת איתו לסרט: חברות.. צעק עליך: יובללל.. שלח לך אימייל: אסף האם אי פעם אמרת "אני אוהבת אותך" והתכוונת? לא אמרתי אף פעם.. הופעת בציבור בפיג'מה?לא.. בכית בסרט? יאאפפ.. היית על במה?לפני חצי שנה.. חשבת שאת\ה הולך למות?לפני שנה נכשלת במקצוע? סמסטר קודם.. מתמטיקה
: הורידו אותך כיתה? NEVER הקפיצו אותך כיתה? NEVER רצית להיות המין השני?NEVER
דברים אהובים: הרבה.. שיר אהוב:יש מלאאאאאאאאאאא אוכל אהוב: סלט יווני תוכנית אהובה: חברים ספורט אהוב: כדורעף תחביב: לשמוע מוזיקה זמר/זמרת/להקה אהובים: ווסטלייף, כריסטינה, קרייד דייויד
עיתון אהוב: ראש 1 וסתם:בלה בלה בלה מה השעה עכשיו?18:16 תפוח או בננה? תפוח.. בלעעעכס בנננננה כחול או אדום? כחול סתיו או אביב? אביב!!
מסנג'ר או אייסיקיו? מסינג'ר..
מה אתה הולך לעשות אחרי שאת\ה תסיים\י את זה? לשתות נס.. איזה ארוחה אחרונה אכלת? אבטיחח
תיכון או אוניברסיטה? תיכון אתה משועמם/ת? דהההה רעש אחרון ששמעת? השכנה צורחת.. ריח האחרון שהרחת? לא זוכרת..
וסתם שאלות שממש בא לי להוסיף: איזה רינגטון יש לך בפלאפון? לא זוכרת.. מישהו שממש בא לכם לתת לו חיבוק עכשיו? לירןןןןןןןןןןןן

למעלה