שאלון D:
|פטריה|

שאלון D: ../images/Emo60.gif|פטריה|

יאללה לחפור
התחלה - שעת התחלה: שם: למה קראו לך ככה?: אתה אוהב את השם שלך? פורומים בהם אתה נמצא: איך הגעת לפורום? תאריך לידה: מזל: מס' מזל: כיתה: מאומצים: צבע עיניים טבעי: צבע שיער טבעי: גובה: כללי - תכונה הכי טובה: תכונה הכי רעה: התמכרות: מה המוטו שלך? מאכל אהוב: מאכל שנוא: משקה אהוב: משקה שנוא: חדר אהוב בבית?: חבר להקה (סימפל) אהוב: מאמין באסטרולוגיה?: מקצוע אהוב [בבי"ס]: מקצוע שנוא: מעשן? שותה? מה דעתך על טוסטים, טוסטרים וכו'?..
מתי אתה קם בבוקר? דבר ראשון שאתה עושה בבוקר: מתי אתה הולך לישון? יש לך צלקות? עברת ניתוח? אתה אוהב את המראה החיצוני שלך? ואת הפנימי? את מי אתה הכי אוהב: את מי אתה הכי שונא? את מי אתה הכי מעריך? מי הכי חסר לך? מי הכי מצחיק אותך?: מצייר? איזה שפות אתה מדבר? יש קעקועים? יש פירסינגים?: בעד הומואים ולסביות? טוב בלימודים? מילה אהובה בת 4 אותיות: יש לך חיות מחמד? יש לך סודות? יום אהוב בשבוע: כשאתה אומר "אני אוהב אותך" אתה באמת מתכוון? איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? (נא להעלות!) יש לך פלאפון? מה הצלצול שלך? אם היית מוצא מליון שקל מה היית עושה בהם? יש לך רשיון? אתה צמחוני? אוהבת את כתב היד שלך? כמה פעמים עברת דירה? באיזה בית חולים נולדת? אוסף משהו? אם היית חייה איזה חייה היית? היה לך רומן סודי? אתה מרביץ למכשירים חשמליים אם הם מפסיקים לעבוד? כשהיית קטן מה רצית להיות כשתהיה גדול? את שופטת אנשים לפי מראה? יש לך אמונות טפלות? מה הקללה האהובה עלייך? מה סקסי בעינייך? מה הדבר הראשון שאתה מסתכל עליו באנשים? לאיזה תקופה בחייך היית חוזרת ומה היית משנה? לאחרונה - הדבר האחרון שלבשת: הדבר האחרון שאכלת: הדבר האחרון ששתית: הדבר האחרון שאמרת? הדבר האחרון ששמעת: הדבר האחרון שחשבת עליו: הקעקוע האחרון שעשית: הפירסינג האחרון שעשית: דבר האחרון שנגעת בו: הבן אדם האחרון שדיברת איתו: הבן אדם האחרון שהתקשר אליך: הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו: הבן אדם האחרון ששפך עלייך משהו: הבן אדם האחרון שנישק אותך: הבן אדם האחרון שעיצבן אותך: הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: הבן אדם האחרון שחלמת עליו: ההודעה האחרונה ששלחת באייסי/מסן: ההודעה האחרונה שקיבלת באסאמאס: הדבר האחרון שצילמת: הסרט האחרון שהפחיד אותך: החלום האחרון שחלמת: הפעם האחרונה שהסתפרת: הפעם האחרונה שצחקת: הרעש האחרון ששמעת: הריח האחרון שהרחת: עכשיו - מה השעה?: מה התאריך? מה אתה לובש? שומע שיר? איזה? מדבר באייסי/מסן? עם מי? במה אתה נוגע עכשיו? על מה אתה חושב? קר לך או חם לך? שיר שתקוע לך בראש: הטלוויזיה דולקת? אתה לבד בבית? מה אתה אוכל? מה אתה שותה? למה אתה הכי מחכה? מה בא לך עכשיו לעשות? מי הכי היית רוצה שיהיה לידך עכשיו? העדפות - צבע: צבע קיר: צבע ציפורניים: צבע שיער: גלידה: ספורט: שוקולד: בשר: סרט: סדרה: סדרה זמר/ת: שחקן/ית: משחק מחשב: שעה ביום: מילה: משפט: שוקו: עונה: חיה: תוכנת מסרים מידיים: חברת כבלים: מדינה: עיר בארץ: עיר בעולם: שם לבן: שם לבת: גיל מועדף: פרי: מקום לקעקוע: שם לחתול: שם לכלב: קורנפלקס: מסטיק: בגד: ולסיום - נהנית מהשאלון? לדעתך השאלון היה חופר? עשית את השאלון ברצף או שעשית הפסקות באמצע?: שעת סיום: אנלא יודעת אם מישו שם לב.. אבל חוששני שהשתלתי בשאלון שאלה מיוחדת D:

AdiA12

New member
לקח לי שעה! XD ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

התחלה -
שעת התחלה: 14:58 שם: עדי למה קראו לך ככה?: עדי = תכשיט. וכי נולדתי בת אחרי 2 בנים, משהו כזה.. בלה בלה בלה.. אתה אוהב את השם שלך? אממ כן
פורומים בהם אתה נמצא: רק זה.. >< איך הגעת לפורום? לא זוכרת.. זה היה לפני איזה 3 שנים O_O תאריך לידה: 12/6 מזל: תאומים מס' מזל: אממ לא ברור ממש, כנראה 8.. כיתה: עולה ל-י' מאומצים:
(בקרוב אני משנה נראה לי) צבע עיניים טבעי: חום כהה צבע שיער טבעי: שחור/חום מאוד כהה גובה: מטר חמישים ומשהו.. ><""""
כללי -
תכונה הכי טובה: כנות תכונה הכי רעה: פתיל קצר התמכרות: סושי
ואייס קפה ^_____^ מה המוטו שלך? "be the change you wish to see in the world" מאכל אהוב: סושי
מאכל שנוא: חומוס וטחינה S: משקה אהוב: אייס קפה, נסטי D: משקה שנוא: מיץ גזר? XD חדר אהוב בבית?: מממ... הייתי אומרת החדר שלי, אבל בחורף. חבר להקה (סימפל) אהוב: פייר D: אבל התחלתי לאהוב גם את סאב *-* מאמין באסטרולוגיה?: אממ.. לא ממש.. אולי קצת מקצוע אהוב [בבי"ס]: ממ.. O_ם מקצוע שנוא: הכל בערך. בעיקר תנ"ך ומתמטיקה!! מעשן? לא! שותה? לפעמים.. ^-^ מה דעתך על טוסטים, טוסטרים וכו'?.. חחחח אני אוהבת טוסטים
מתי אתה קם בבוקר? תלוי, חופש? לא בבוקר. בצפר? רבע לשבע ככה.. S: דבר ראשון שאתה עושה בבוקר: מתעוררת. XD מתי אתה הולך לישון? חופש? מוקדם בבוקר. בצפר? תלוי.. יש לך צלקות? כן, יש לי צלקת בצורת פס יחסית ארוך על הזרוע מכוויה מתנור S: עברת ניתוח? כשהייתי בת חצי שנה.. אתה אוהב את המראה החיצוני שלך? לא ממש.. חלקי.. ואת הפנימי? בצורה חלקית את מי אתה הכי אוהב: חברים, משפחה את מי אתה הכי שונא? פרחות, ערסים, צבועים וכו'.. את מי אתה הכי מעריך? אנשים מוכשרים, אנשים בעלי אופי טוב, אנשים שלא נגררים.. מי הכי חסר לך? אממ.. כרגע? חברים שנסעו לחו"ל מי הכי מצחיק אותך?: אממ יש הרבה.. מצייר? קצת, בשיעורים איזה שפות אתה מדבר? עברית, אנגלית, ספרדית, לומדת צרפתית.. יודעת טיפל'ה ערבית XD יש קעקועים? לא יש פירסינגים?: לא, אבל עושה בקרוב הליקס ולובים בעד הומואים ולסביות? כן טוב בלימודים? חלקי מילה אהובה בת 4 אותיות: אהבה יש לך חיות מחמד? לא יש לך סודות? כמובן, לכל אחד יש יום אהוב בשבוע: אמממ.. לא יודעת כשאתה אומר "אני אוהב אותך" אתה באמת מתכוון? כן איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? (נא להעלות!) http://bit.ly/aktfYg יש לך פלאפון? כן, חצי מת הדבר הדביל הזה. מה הצלצול שלך? here we go again של פארמור, ברגע שיהיה לי כוח להעביר שירים אני אשנה אם היית מוצא מליון שקל מה היית עושה בהם? לא אוהבת את השאלות האלה.. יש לך רשיון? לא אתה צמחוני? לא אוהבת את כתב היד שלך? באופן חלקי כמה פעמים עברת דירה? אני גרה בדירה הזאת מאז שנולדתי באיזה בית חולים נולדת? שכחתי, אני זוכרת ששינו לו ת'שם... >< אוסף משהו? לא אם היית חייה איזה חייה היית? אוחח אממ.. לא יודעת היה לך רומן סודי? לא אתה מרביץ למכשירים חשמליים אם הם מפסיקים לעבוד? לרובם, כן XD כשהיית קטן מה רצית להיות כשתהיה גדול? מפורסמת. XD את שופטת אנשים לפי מראה? לרוב לא. יש לך אמונות טפלות? לא נראה לי.. מה הקללה האהובה עלייך? חח יש יותר מדי מה סקסי בעינייך? הרבה דברים.. מה הדבר הראשון שאתה מסתכל עליו באנשים? אממ.. נראה לי ששיער לאיזה תקופה בחייך היית חוזרת ומה היית משנה? לשנים האחרונות.. לשנות את האופי שלי, את המראה שלי..
לאחרונה -
הדבר האחרון שלבשת: מה שאני לובשת עכשיו? גופייה ומכנסון? >< הדבר האחרון שאכלת: אממ תפוחי אדמה, אתמול בלילה XD הדבר האחרון ששתית: נסטי, גם זה שתיתי אתמול בלילה XD הדבר האחרון שאמרת? "ביי" לאח שלי XD הדבר האחרון ששמעת: את הציוצים של הציפורים מבחוץ? XD הדבר האחרון שחשבת עליו: מה לכתוב בשאלון הזה.. הקעקוע האחרון שעשית: לא עשיתי הפירסינג האחרון שעשית: לא עשיתי דבר האחרון שנגעת בו: המקלדת הבן אדם האחרון שדיברת איתו: אח שלי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך: חברה שלי הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו: אותה חברה.. הבן אדם האחרון ששפך עלייך משהו: אממממ לא זכור לי O_O הבן אדם האחרון שנישק אותך: בלחי? חברה שלי.. הבן אדם האחרון שעיצבן אותך: אממ נראה לי אח שלי הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: חברה שלי הבן אדם האחרון שחלמת עליו: ידיד שלי.. >< ההודעה האחרונה ששלחת באייסי/מסן: אין לי מושג XD ההודעה האחרונה שקיבלת בסמס: "אה ועדי תודה ענקית! הטבעת הזאת פשוט מושלמת!!! 3>" הדבר האחרון שצילמת: בריכה
הסרט האחרון שהפחיד אותך: אממ אני לא בדיוק פוחדת מסרטים O_O החלום האחרון שחלמת: חח עזבו.. XD לא משהו סוטה אבל לא נעים לרשום.. הפעם האחרונה שהסתפרת: אממ לפני כמעט חצי שנה הפעם האחרונה שצחקת: אתמול נראה לי הרעש האחרון ששמעת: המאוורר הריח האחרון שהרחת: שניצל
עכשיו -
מה השעה?: 15:32 מה התאריך? 22/8 מה אתה לובש? גופייה, מכנסון והלבשה תחתונה
שומע שיר? כן
איזה? The way we talk של The Maine מדבר באייסי/מסן? לא כרגע עם מי?
במה אתה נוגע עכשיו? במקלדת מין הסתם O_ם על מה אתה חושב? על הליריקס של השיר שאני שומעת קר לך או חם לך? חם שיר שתקוע לך בראש: closer to the edge של 30STM הטלוויזיה דולקת? לא אתה לבד בבית? לא מה אתה אוכל? כרגע כלום, אבל שמתי שניצל בתנור מה אתה שותה? כרגע כלום למה אתה הכי מחכה? לראות את ידיד שלי שחזר מחו"ל מה בא לך עכשיו לעשות? לקפוץ לבריכה מי הכי היית רוצה שיהיה לידך עכשיו? עזבו..

AdiA12

New member
~ המשך ~ ../images/Emo209.gif../images/Emo226.gif

העדפות -
צבע: אדום / טורקיז צבע קיר: אדום בהיר / טורקיז בהיר צבע ציפורניים: ממ.. שחור או סתם צבעים מוזרים אחרים
צבע שיער: אממ אין העדפה, הכל יפה
גלידה: שוקולד, אבל שוקולד מיוחד (פררו רושה וכל אלה..) ספורט: כדורסל / טבעות שוקולד: חלב בשר: ממ.. אנטריקוט.. ? סרט: כל מיני קומדיות וסרטי נעורים סדרה: חברים D: זמר/ת: כל מיני מלהקות שחקן/ית: יש הרבה.. משחק מחשב: לא משמ משחקת במשחקי מחשב.. שעה ביום: אחה"צ שכזה.. מילה: סבבה, מעולה, כל מיני חחח.. משפט: "i love you" שוקו: חם?.. o_O עונה: חורף! חיה: פינגוונים D: / כלבים קטנטנים / חתולים פרוותים וידידותיים
תוכנת מסרים מידיים: מסן חברת כבלים: הוט מדינה: אנגליה עיר בארץ: תל אביב / רמת גן עיר בעולם: לונדון שם לבן: ממ.. שם לבת: ממ.... גיל מועדף: 15 נראלי פרי: אננס? XD מקום לקעקוע: ממ על הגב, או על השוק ברגל שם לחתול: ממ.. לא יודעת שם לכלב: מממ... קורנפלקס: הרגיל של תלמה ^_^ מסטיק: הובה בובה.. או של מאסט.. בגד: hoodie
ולסיום -
נהנית מהשאלון? אממ כן
לדעתך השאלון היה חופר? לא ממש עשית את השאלון ברצף או שעשית הפסקות באמצע?: ברצף, למרות שהייתה לי הפסקה של איזה כמה דקות באמצע שעת סיום: 15:56 - ה ס ו ף ! -

Tutix

New member
../images/Emo210.gif עונה חלקית XD

אין לי כוח להכל XD התחלה - שעת התחלה: 20:32 שם: גלי למה קראו לך ככה?: כעקרון בתעודת זהות זה גל פשוט לאט לאט התחלתי לשנוא את השם הזה [אל תשאלו ><] ומאז כבר קוראים לי גלי :) ואמ.. קראו לי ככה כי.. להורים שלי אין טעם בשמות מה אני אעשה XD אתה אוהב את השם שלך? ממש לא פורומים בהם אתה נמצא: רק סימפל, בכיתה ה'-ו' הייתי גם בדוליז [XD] ואז גם קצת בסימס אבל זהו P: איך הגעת לפורום? אממ... חיפשתי בגוגל סימפל פלאן פעם ואז ראיתי את זה :) תאריך לידה: 7/7/95 מזל: סרטן מס' מזל: 3 נראלי ... ככה לפחות חשבתי שהייתי קטנה XD כיתה: עולה לי' מאומצים:
למרות שאני רוצה לחליף אותו צבע עיניים טבעי: ירוק זית-אפור משו XD צבע שיער טבעי: חום "ערמוני" [ככה אומריםXD] גובה: 1.65 בערך כללי - תכונה הכי טובה: אממ.. אני חביבה לאנשים XD תכונה הכי רעה: פרנואידית XD התמכרות: שוקולד *-* ומחשב P: מה המוטו שלך? אין לי ממש מוטו O: אני רק חושבת שצריך לנצל את הנעורים ולא לנסות להתבגר מוקדם מידי P: מאכל אהוב: שוקולד *~* ואוכל איטלקי D: מאכל שנוא: חומוס טחינה וכל הגועל הזה XD משקה אהוב: מים משקה שנוא: קולה! חדר אהוב בבית?: החדר של ההורים שלי, הוא ענק! חבר להקה (סימפל) אהוב: צ'אק ודיויד D: מאמין באסטרולוגיה?: לא מקצוע אהוב [בבי"ס]: אומנות [?] מקצוע שנוא: ספורט [יש לנו מורה מפלצתית] מעשן? כץ וגרג'ובה O: שותה? לא , אני לא צריכה אלכוהול בשביל לעשות כייף :) מה דעתך על טוסטים, טוסטרים וכו'?.. אה.. מתי אתה קם בבוקר? כמה שיותר מאוחר XD דבר ראשון שאתה עושה בבוקר: פותחת את העיניים ? מתי אתה הולך לישון? מאוחר XD יש לך צלקות? אה..לא עברת ניתוח? לא שידוע לי XD אתה אוהב את המראה החיצוני שלך? לא ואת הפנימי? מחבבת פלוס XD את מי אתה הכי אוהב: את החברים שלי ..וטוב. די את המשפחה P: את מי אתה הכי שונא? אנשים שהיו מגעילים אליי /לחברים שלי את מי אתה הכי מעריך? לאדעת
מי הכי חסר לך?
מי הכי מצחיק אותך?: חברים שלי D: וסימפל ^ ^ מצייר? הרבהD: איזה שפות אתה מדבר? עברית ואנגלית [איי גסXD] יש קעקועים? לא יש פירסינגים?: לא \: בעד הומואים ולסביות? ברור!!D: טוב בלימודים? XDDDD מילה אהובה בת 4 אותיות: מחשב! סתםXD אבל זאת המילה הראשונה עם 4 אותיות שחשבתי עליה P: יש לך חיות מחמד? יאפ ^^ יש לך סודות? ברור יום אהוב בשבוע: שישי *-* כשאתה אומר "אני אוהב אותך" אתה באמת מתכוון? כמעט תמיד כן איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? (נא להעלות!) התמונה המושלמת הזאת יש לך פלאפון? כן XD מוטורולה Z3 קקי כזה.. אבל בקרוב יהיה לי חדש וחתיך *-* מה הצלצול שלך? אממ.. הטרום-פזמון של השיר be free של פאפא ראוץ |ריר|
[נוו.. הsick and tired of being sick and tired] אם היית מוצא מליון שקל מה היית עושה בהם? הוו... *זומם* יש לך רשיון? לא אתה צמחוני? לאXD שניצלים שליטע! אוהבת את כתב היד שלך? לאXD כמה פעמים עברת דירה? אממ 4 באיזה בית חולים נולדת? ברח לי השםXD נו הזה בב"ש אוסף משהו? פעם היו לי מלא אוספים.. פרשתי. אם היית חייה איזה חייה היית? לאדעת O: היה לך רומן סודי? אהה לאXD אתה מרביץ למכשירים חשמליים אם הם מפסיקים לעבוד? לפישי כן כשהיית קטן מה רצית להיות כשתהיה גדול? רציתי להיות צלמת בנשיונל ג'אוגרפיק O_O את שופטת אנשים לפי מראה? ממש לא יש לך אמונות טפלות? לאXD מה הקללה האהובה עלייך? קללה?O.ם מה סקסי בעינייך? אהה.. זה דברים ספצפיים באנשים אני חושבת מה הדבר הראשון שאתה מסתכל עליו באנשים? גבות .. כן כן אני מוזרהXD לאיזה תקופה בחייך היית חוזרת ומה היית משנה? אוווווה.. הרבה הרבה XD לאחרונה - הדבר האחרון שלבשת: פיג'מה בטח הדבר האחרון שאכלת: פסטה ועוף ^ ^ הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שאמרת? לאזוכרתO.O הדבר האחרון ששמעת: השיר F**ck you עם ה ooo ooo oooo ! הדבר האחרון שחשבת עליו: לאדעתXD הקעקוע האחרון שעשית: - הפירסינג האחרון שעשית: - דבר האחרון שנגעת בו: נימו הבן אדם האחרון שדיברת איתו: אמא שלי נדמלי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך: *בודקת* - חסוי O_O הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו: חברה שלי הבן אדם האחרון ששפך עלייך משהו: אחותי XD הבן אדם האחרון שנישק אותך: אהה חברה [אחרת] שלי וזה היה על הלחי! סוטים! XD הבן אדם האחרון שעיצבן אותך: אחותי/אח שלי הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: כבר לא זוכרת O_O הבן אדם האחרון שחלמת עליו: חלמתי שאני מחבקת מישו אבל אני לא זוכרת מי זה היה! ההודעה האחרונה ששלחת באייסי/מסן: ליעל ההודעה האחרונה שקיבלת באסאמאס: מיעל הדבר האחרון שצילמת: את עצמי, לסרטון שהכנו לג'ףD: הסרט האחרון שהפחיד אותך: לא ראיתי אימה כבר שנים XDD החלום האחרון שחלמת: כתבתי למעלה סהה הפעם האחרונה שהסתפרת: יום שישי שעבר שעבר הפעם האחרונה שצחקת: היום מתישהו הרעש האחרון ששמעת: אחותי צורחת [על אח שלי כנראהXD] הריח האחרון שהרחת: את השפתון שלי :X יאללה זהו אין לי כוח לעוד XD

כואבב ליייייי ../images/Emo7.gif ../images/Emo10.gif ../images/Emo60.gif|פטריה|

אני לא אוהבת מחזור >:
התחלה -
שעת התחלה: 20:26 שם: נוי שכואבת לה הבטן. למה קראו לך ככה?: כי לאמא שלי יש קטע עם שמות מכוערים אתה אוהב את השם שלך? לא חחחח הוא קצר מידי ומעצבן פורומים בהם אתה נמצא: ממ רק פה ^^ איך הגעת לפורום? לא זוכרת
נראהלי שנב הכריחה אותי XD תאריך לידה: 8.12.95 מזל: קשת [: מס' מזל: 2 חח כיתה: עולה לי' מאומצים:
|פטריה| צבע עיניים טבעי: קקי צבע שיער טבעי: חום שחור חח גובה: נמוך
כללי -
תכונה הכי טובה: כנות D: תכונה הכי רעה: כנות שגובלת בחוסר טקט
התמכרות: מחשב וחופש חח מה המוטו שלך? אקונה מטטה [; מאכל אהוב: ממ סושי, פיצה.. לאדעת חח מה שבא מאכל שנוא: בשר XD משקה אהוב: מיצים סחוטים D: משקה שנוא: מיץ תפוזים ומיץ ענבים שלא סחוטים כזה >: חדר אהוב בבית?: שלי *-* חבר להקה (סימפל) אהוב: אויש פייר ממש ממש חתיך. אפילו שלאחרונה גיליתי את סאב (הממש ממש שווה
) אני אשמור אמונים לפייר
מאמין באסטרולוגיה?: לא חח לא מאמינה בכלום מקצוע אהוב [בבי"ס]: ממ לא קיים ם: מקצוע שנוא: מתמטיקה וספורט חח מעשן? נאפ שותה? נאפ מה דעתך על טוסטים, טוסטרים וכו'?..
אמג אני אוהבתתתתתתתתת
מתי אתה קם בבוקר? מי קם בבוקר? XD דבר ראשון שאתה עושה בבוקר: בודקת מה השעה
מתי אתה הולך לישון? חמש שש ככה יש לך צלקות? כע עברת ניתוח? נופ אתה אוהב את המראה החיצוני שלך? לא חח ואת הפנימי? סביל P: את מי אתה הכי אוהב: את המשפחה והחברים שלי 3> את מי אתה הכי שונא? אויש אני בנאדם ששונא הרבה XD לאחרונה אפילו החלטתי שאני מתחילה להשתמש פחות בשורש ש.נ.א כי אנשים התלוננו חחחחחחחחח אבל כשאני שונאת משהו \ מישהו, זה נורא ספציפי [: לרוב אנשים שמקלידים בצורה מעצבנת חח את מי אתה הכי מעריך? אנשים שעומלים ומשקיעים בשביל להשיג את המטרה שלהם מי הכי חסר לך? אני לא יודעת >: מי הכי מצחיק אותך?: אויש חברים שלי לא ראיתי מלא :< מצייר? כשיש חשק איזה שפות אתה מדבר? עברית אנגלית ו 'דאר' בערבית
יש קעקועים? נופ יש פירסינגים?: ארבע לובים מעפנים חח בעד הומואים ולסביות? בכיף. אני לא אבוא ואחליט לכל אחד עכשיו את מי ומה לאהוב. אז אני אוהבת נוטלה ואחותי השחר, אז מה? טוב בלימודים? אמ................ תלוי איך מסתכלים על זה
מילה אהובה בת 4 אותיות: טוסט יש לך חיות מחמד? יש לי מיכל מחמד. פשוט אל תשאלו חחחחחחחח יש לך סודות? ברור יום אהוב בשבוע: שישי [; כשאתה אומר "אני אוהב אותך" אתה באמת מתכוון? תמיד איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? (נא להעלות!) אויש
יש לך פלאפון? אהא מה הצלצול שלך? wish you were here - pnk floyd אם היית מוצא מליון שקל מה היית עושה בהם? לאדעת הולכת לישון יש לך רשיון? לא חח אתה צמחוני? יאפ אוהבת את כתב היד שלך? לא ממש כמה פעמים עברת דירה? NONE באיזה בית חולים נולדת? משו בפתח תקווה חח אוסף משהו? נופ אם היית חייה איזה חייה היית? טוסטטטטרררררר
היה לך רומן סודי? ברור מה חחחח אתה מרביץ למכשירים חשמליים אם הם מפסיקים לעבוד? כע חחחחחחחחחח כשהיית קטן מה רצית להיות כשתהיה גדול? וטרינרית O: את שופטת אנשים לפי מראה? לפעמים יש לך אמונות טפלות? נופ מה הקללה האהובה עלייך? לאדעת חח אני אוהבת לחרטט קללות כזה טבעי על אנשים XD מה סקסי בעינייך? חיוך. אני מ א ו ד אוהבת חיוכים של אנשים *-* מה הדבר הראשון שאתה מסתכל עליו באנשים? פה ונעליים חח לאיזה תקופה בחייך היית חוזרת ומה היית משנה? לתחילת שנה חח והכל
לאחרונה -
הדבר האחרון שלבשת: גופיה לבנה וג'ינס? הדבר האחרון שאכלת: בורקס חחחח הדבר האחרון ששתית: מיץ לימון נענע מלון שיוווווווווו זה היה זוווועההההההה
הדבר האחרון שאמרת? "טווווובבבב" הדבר האחרון ששמעת: beast and the hearlot - avenged sevenfold חח הדבר האחרון שחשבת עליו: אם אבא ירשום אותי למזורז O: הקעקוע האחרון שעשית: של ספיידרמן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח על היד XDDD הפירסינג האחרון שעשית: ארבע לובים מעפנים דבר האחרון שנגעת בו: מקלדת? הבן אדם האחרון שדיברת איתו: אבוש הבן אדם האחרון שהתקשר אליך: אבוש הלא אמיתי
(מישו מהקן שאבא שלי בפייס וזה) הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו: אבוש האמיתי O: הבן אדם האחרון ששפך עלייך משהו: לאזוכרת XD הבן אדם האחרון שנישק אותך: חברה שראיתי בביאליק חח הבן אדם האחרון שעיצבן אותך: אחותי הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: אחותי הבן אדם האחרון שחלמת עליו: >: ההודעה האחרונה ששלחת באייסי/מסן: "בכיףף" ההודעה האחרונה שקיבלת באסאמאס: ממממ "הסמינר יתחיל רק אחה"צ אז לא תפסידי כלום :)" מהמדריכה חח הדבר האחרון שצילמת: לא זוכרת חח הסרט האחרון שהפחיד אותך: בטח היתה איזוסצנה בסוויני טוד XD החלום האחרון שחלמת: אני לא אוהבת חלומות טובים מידי >: שאז אתה מתעורר כזה לכלום הפעם האחרונה שהסתפרת: לפני שנה בחופש הגדול חחחחח שהורדתי לעצמי חצי שיער כי הוא עצבן אותי הפעם האחרונה שצחקת: לפני כמה שעות [: הרעש האחרון ששמעת: almost easy - avenged sevenfold חח התחלף כבר הריח האחרון שהרחת: עוגה חח

המשך כי אינלי חיים ../images/Emo60.gif|פטריה|

עכשיו - מה השעה?: 21:06 מה התאריך? לאדעת שניה חחחח 22.8 מה אתה לובש? גופיה וג'ינס שומע שיר? אהא איזה? scream - avenged sevenfold חח נו אני עושה מלא הפסקות XD מדבר באייסי/מסן? קצת מסננת מישי עם מי? |מסמיק| במה אתה נוגע עכשיו? מקלדת? זה רק אני או שהשאלות מתחילות לחזור על עצמן? XD על מה אתה חושב? על זה שמגרד לי קר לך או חם לך? קריר כזה *-* שיר שתקוע לך בראש: לאדעת נו אני שומעת סקריםם D: הטלוויזיה דולקת? לא חח אתה לבד בבית? הלוואי מה אתה אוכל? שומדבר מה אתה שותה? שומדבר למה אתה הכי מחכה? לראות את כל החברים שלי >: מה בא לך עכשיו לעשות? ללכת לישון מי הכי היית רוצה שיהיה לידך עכשיו? לאדעת מישו שיעשה לי טוב כזה חחחח העדפות - צבע: ירוק. באט איי לייק דה ראיייינננבבבווווווווו D: צבע קיר: ירוק בהיר חח צבע ציפורניים: בלי לק D: צבע שיער: שחור לבנים חום בהיר לבנות גלידה: נוגט ספורט: כזה שלא מזיעים בו (לא קיים) שוקולד: חלב בשר: צמחונית ^^" סרט: ממ לאדעת ממש בא לי מגרש השדים עכשיו XD סדרה: אמג האוס *-* זמר/ת: לאדעת שחקן/ית: אדם ברודי חתיייייךךךךךך משחק מחשב: וורמס שיש לי גם בפלאפון D: שעה ביום: לילה חח כי כולם ישנים והבית ריק מילה: טוסט *-* משפט: לאדעת חחחח שוקו: בשקית
(בדיחה שרק עינב פורטיס תבין XD) עונה: חורף D: חיה: טוסטטטטרררררר DDDD: סתמוש. קיפוד *-* תוכנת מסרים מידיים: מסנ חח חברת כבלים: הוט מדינה: קנדה
עיר בארץ: ת"א עיר בעולם: לאדעת שם לבן: אינלי מושג חח שם לבת: כנ"ל גיל מועדף: 18 פרי: תות חח מקום לקעקוע: במיקדימה כזה של היד ^^ שם לחתול: מיאפה לי חח שונאת חתולים שם לכלב: צ'אק D: קורנפלקס: כריות *-* מסטיק: לאדעת בגד: סווטשירט אפור שלי שאני אוהבת *-* ולסיום - נהנית מהשאלון? לא חחחחחחח לדעתך השאלון היה חופר? אהא עשית את השאלון ברצף או שעשית הפסקות באמצע?: מלא הפסקות
שעת סיום: 21:17 ואווווווווו זה היה חופררר

Another Grave

New member
../images/Emo40.gif עונה .../images/Emo6.gif

התחלה - שעת התחלה: 21:41 . שם: ג'ימי .XDDD למה קראו לך ככה?: הכל התחיל מבדיחה מוזרה>> אתה אוהב את השם שלך? כןXD פורומים בהם אתה נמצא: מייכמ ,מארס וכמובן ,סימפל . איך הגעת לפורום? נמנמ הכרתי אותו הרבה זמן ,לא זוכרת מאיפה;; תאריך לידה: 10 לאוקטובר .
מזל: מאזניים . מס' מזל: 7 אני חושבת .
כיתה: עולה לט' . מאומצים: הא .? צבע עיניים טבעי: ירוק .
צבע שיער טבעי: ג'ינג'י . גובה: מטר שישים ומשו
כללי - תכונה הכי טובה: נמ.שאלה טובה .אני צמחונית .אני חושבת שזה נחשב
תכונה הכי רעה: וואו .הכי רעה ?עצלנות>> התמכרות: סיניסטר
. מה המוטו שלך? יהיה טוב .
מאכל אהוב: סלט ירקות .אבל פשוט כזהXD מאכל שנוא: אני לא אוכלת בשר .זה מגעילאותי . משקה אהוב: נסטי
משקה שנוא: כל המוגזים למינהם . חדר אהוב בבית?: חדרי הקט . חבר להקה (סימפל) אהוב: ווואו זה לא יפה .אין לי אהוב .פעם זה היה סאב ,אבל כגע אין . מאמין באסטרולוגיה?: לא . מקצוע אהוב [בבי"ס]: נמ .Oם היסטוריה . מקצוע שנוא: תנכ'ס ומורשת . מעשן? לא . שותה? לא . מה דעתך על טוסטים, טוסטרים וכו'? אין לי בעיה איתם .
מתי אתה קם בבוקר? בדרךכלל בחופש בין אחת לשלוש .אבל היום קמתי בשמונה .|גאה| דבר ראשון שאתה עושה בבוקר: מצחצחתשיניים ? מתי אתה הולך לישון? מאוחר . יש לך צלקות? בזרתXD עברת ניתוח? לא . אתה אוהב את המראה החיצוני שלך? לא .
ואת הפנימי? גם לאXD את מי אתה הכי אוהב ? בנאדם שאני מכירה ? את מי אתה הכי שונא? כנ'ל . את מי אתה הכי מעריך? - -' מי הכי חסר לך? - -' מי הכי מצחיק אותך? - -' מצייר? אני .? כן . איזה שפות אתה מדבר? עברית .אנגלית כושלת,כמה מילים בערבית וצרפתית . יש קעקועים? לא . יש פירסינגים? שלושה לובים קקע הרחבה 4- -' וסמיילי .<: בעד הומואים ולסביות? כאחת מהם אז רצוי מאוד שהתשובה תיהיה כןXD טוב בלימודים? לא .משתפרת
מילה אהובה בת 4 אותיות: אידיוט .אני יודעת שזה יותר ,אבל אני מתה עליה!@# יש לך חיות מחמד? חתולהD: יש לך סודות? קצת . יום אהוב בשבוע: יום שלא צריך לקום . כשאתה אומר "אני אוהב אותך" אתה באמת מתכוון? כן .:) איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? (נא להעלות!) להעלות .? באמת ?XD טוב .~ יש לך פלאפון? אהא . מה הצלצול שלך? אנהולי של אוונג'ד. אם היית מוצא מליון שקל מה היית עושה בהם? קודם כל ,קונה את דיס איז וור . יש לך רשיון? לא . אתה צמחוני? גאה .:) אוהבת את כתב היד שלך? שנאה טהורה . כמה פעמים עברת דירה? המון .
באיזה בית חולים נולדת? לא יודעת._. אוסף משהו? תמונות של אנשים יפים . אם היית חייה איזה חייה היית? די לשאול את זה>> היה לך רומן סודי? לא
אתה מרביץ למכשירים חשמליים אם הם מפסיקים לעבוד? למקלדת בעיקר . כשהיית קטן מה רצית להיות כשתהיה גדול? וטרינרית .Oם את שופטת אנשים לפי מראה? לא .טוב ,בדרך כלל לא . יש לך אמונות טפלות ? לא
מה הקללה האהובה עלייך? הולישיט נחשב ?אם לא ,אז גאדמאט . מה סקסי בעינייך? אם אני אתחיל ,תאמינו לי שזה לא יגמר .אבל סיניסטר . מה הדבר הראשון שאתה מסתכל עליו באנשים? שיער .ואז עיניים . לאיזה תקופה בחייך היית חוזרת ומה היית משנה? כל החיים שלי עד לפני שנה בערך .את המראה בעיקר . לאחרונה - הדבר האחרון שלבשת: חולצה של מארס>> הדבר האחרון שאכלת: טופוD: הדבר האחרון ששתית: מים . הדבר האחרון שאמרת? 'טוב ,לכי .' הדבר האחרון ששמעת: כרגע את אטאק של מארס .
הדבר האחרון שחשבת עליו: השאלון החופר הזה>> הקעקוע האחרון שעשית: לא . הפירסינג האחרון שעשית: סמיילי . דבר האחרון שנגעת בו: מקלדת .כרגע מוחע . הבן אדם האחרון שדיברת איתו: אחותי . הבן אדם האחרון שהתקשר אליך: קיפוד ואבאXD הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו: נמ אמא .? הבן אדם האחרון ששפך עלייך משהו: אחותי._. הבן אדם האחרון שנישק אותך: .? הבן אדם האחרון שעיצבן אותך: אחותי>> הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: קיפודXD הבן אדם האחרון שחלמת עליו: פייר
ההודעה האחרונה ששלחת באייסי/מסן: ' את עדין רוצה את סנופי ?<: '
ההודעה האחרונה שקיבלת באסאמאס: 'כנ היא הלכה הזונע.סנוב56' .
הדבר האחרון שצילמת: את קיפוד בסנטר
הסרט האחרון שהפחיד אותך: לאדעת~ החלום האחרון שחלמת: שפייר מנגן על התופים בדה קילXDDDDDD הפעם האחרונה שהסתפרת: לפני כמה חודשים>> הפעם האחרונה שצחקת: היום3: הרעש האחרון ששמעת: אסקייפ של מארס .וואו יש המון מארס פה . הריח האחרון שהרחת: הבושם של אחותי . עכשיו - מה השעה?: 22:19 . מה התאריך? 22 לאוגוסט . מה אתה לובש? חולצה של מארס ,ובוקסר של פו הדוב
שומע שיר? נייט אוף האנטר של מארס
איזה?
מדבר באייסי/מסן? מסנ שליטע(H) עם מי? קיפוד .גם היא מוזכרת פה לא מעט.
במה אתה נוגע עכשיו? מקלדת .Oם על מה אתה חושב? על זה עם המוהוק . קר לך או חם לך? חם .
שיר שתקוע לך בראש: וואנ של סימפל . הטלוויזיה דולקת? רחוק בסלון ,אבל כן . אתה לבד בבית? לא .בערך . מה אתה אוכל? לא אוכלת . מה אתה שותה? לא שותה . למה אתה הכי מחכה? שהוא עם המוהוק יבוא כבר גאדמאט#@ מה בא לך עכשיו לעשות? לישון>> מי הכי היית רוצה שיהיה לידך עכשיו? סיניסטר .
העדפות - צבע: אני חושבת שחור עם משהו .אולי אדום או תכלת .כהה . צבע קיר: לבן . צבע ציפורניים: רגיל שכזה .או שחור כי אני קשוחה ואפלה . צבע שיער: כל עוד הוא חלק ,כל צבע
גלידה: שום גלידה . ספורט: שחייה .ריצה . שוקולד: מריר . בשר:
סרט: המסע המופלא או הטירה הנעה . סדרה: סאות'פארק .או סיינפלנד
זמר/ת:
שחקן/ית: ג'וני דאפ
משחק מחשב:
שעה ביום: שקיעה .או זריחה . מילה: אידיוט . משפט: יהיה טוב . שוקו: קר .
עונה: חורף
חיה: חתול . תוכנת מסרים מידיים: מסנג'ר
חברת כבלים: הוט .יס .הכל ביחד@# מדינה: חו"ל .
עיר בארץ: שום עיר . עיר בעולם: פורטלנד . שם לבן: טום . שם לבת: שם של בן . גיל מועדף: 14-21 . פרי: תפוח . מקום לקעקוע: כל מקום חוץ במקומות שהם ..
שם לחתול: בלה
שם לכלב: לאדעת .תלוי~ קורנפלקס: בונזו#@
מסטיק: החדש הזה .פייב .?
בגד: סקיני
ולסיום - נהנית מהשאלון? לא . לדעתך השאלון היה חופר? מאוד . עשית את השאלון ברצף או שעשית הפסקות באמצע?: שתי הפסקות .אבל קצרות
שעת סיום: 22:27 . וואו.

dafnashz

New member
מסתבר שאין לי חיים. חלק מהשאלון

שעת התחלה: 22:23 שם: דפנה למה קראו לך ככה?: כי אמא שלי אוהבת את השם אתה אוהב את השם שלך? לא פורומים בהם אתה נמצא: רק זה איך הגעת לפורום? רציתי לבדוק משהו לפני ההופעה הראשונה. תאריך לידה: 7 באפריל 1994 מזל: טלה מס' מזל: 24 כיתה: יא מאומצים: אין צבע עיניים טבעי: חום צבע שיער טבעי: שחור גובה: 172 כללי - תכונה הכי טובה: חברותית תכונה הכי רעה: ביקורתית התמכרות: מה המוטו שלך? מאכל אהוב: פיצה D: מאכל שנוא: עגבניה :S משקה אהוב: מיץ תפוזים משקה שנוא: מיץ תפוחים חדר אהוב בבית?: החדר שלי חבר להקה (סימפל) אהוב: פייר 3> מאמין באסטרולוגיה?: לא מקצוע אהוב [בבי"ס]: וואי זה קשה........תנ"ך....לא מאמינה שאני אומרת את זה מקצוע שנוא: היסטוריה בעעע מעשן? לא שותה? תלוי מה דעתך על טוסטים, טוסטרים וכו'?.. אה??? מתי אתה קם בבוקר? שיש בית ספר 7 שאין בערך 10-11 דבר ראשון שאתה עושה בבוקר: אוכלת D: מתי אתה הולך לישון? שאין בית ספר 12-3 שיש 11-12 יש לך צלקות? כן עברת ניתוח? לא אתה אוהב את המראה החיצוני שלך? בערך ואת הפנימי? כן את מי אתה הכי אוהב: אחותי את מי אתה הכי שונא? ילדה אחת שהייתה איתי בכיתה את מי אתה הכי מעריך? מי הכי חסר לך? מישהו שפגשתי בארצות הברית.... מי הכי מצחיק אותך?: ידיד שלי מצייר? קצת איזה שפות אתה מדבר? אנגלית ועברית יש קעקועים? לא יש פירסינגים?: לא אבל אני רוצה סיידליפ D: בעד הומואים ולסביות? לא מפריע לי טוב בלימודים? כן מילה אהובה בת 4 אותיות: לא יודעת.....הראשונה שעלתה לי: פיצה!! יש לך חיות מחמד? כן, כלב יש לך סודות? כן
יום אהוב בשבוע: שבת כשאתה אומר "אני אוהב אותך" אתה באמת מתכוון? כן איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? (נא להעלות!) מההופעה של simple plan לא יודעת איך מעלים. רואים את דיויד, פיר וחלק מסאב יש לך פלאפון? כן מה הצלצול שלך? bullet for my valentine -forever and always acoustic אם היית מוצא מליון שקל מה היית עושה בהם? טסה לארצות הברית יש לך רשיון? לא ): אבל אני יכולה להוציא עוד 8 חודשים D: אתה צמחוני? לא אוהבת את כתב היד שלך? כן כמה פעמים עברת דירה? פעם אחת באיזה בית חולים נולדת? תל השומר אוסף משהו? לא אם היית חייה איזה חייה היית? נמר, הייתי רוצה נמר, תחשבו איזה כיפית הפרווה שלו היה לך רומן סודי? לא אתה מרביץ למכשירים חשמליים אם הם מפסיקים לעבוד? כן Oo כשהיית קטן מה רצית להיות כשתהיה גדול? וטרינירית את שופטת אנשים לפי מראה? משתדלת שלא ודיי מצליחה בזה יש לך אמונות טפלות? לא מה הקללה האהובה עלייך? פאק מה סקסי בעינייך? עיניים כחולות או ירוקות וריבועים בבטן D: מה הדבר הראשון שאתה מסתכל עליו באנשים? שיער ועיניים לאיזה תקופה בחייך היית חוזרת ומה היית משנה? לכתה ו' והייתי משנה את ההתנהגות שלי לכמה מהחברות שלי לאחרונה - הדבר האחרון שלבשת: חולצה של all time low וג'ינס קצר הדבר האחרון שאכלת: מלפפון הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שאמרת? לא (לאבא שלי שהוא שאל אותי אם למחוק על טבעי מהיס מקס) הדבר האחרון ששמעת: הדבר האחרון שחשבת עליו: הקעקוע האחרון שעשית: לא עשיתי הפירסינג האחרון שעשית: לא עשיתי :( דבר האחרון שנגעת בו: עט הבן אדם האחרון שדיברת איתו: אבא שלי הבן אדם האחרון שהתקשר אליך: חברה הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו: אותה חברה שהתקשרה אליי הבן אדם האחרון ששפך עלייך משהו: אחד מארצות הברית....מטומטם הבן אדם האחרון שנישק אותך: אחד שפגשתי בארצות הברית D: איזה חמוד הבן אדם האחרון שעיצבן אותך: אמא שלי הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: ידיד שלי הבן אדם האחרון שחלמת עליו: אותו אחד חמוד שפגשתי בארצות הברית ההודעה האחרונה ששלחת באייסי/מסן: אני לא זוכרת זה היה מזמן ההודעה האחרונה שקיבלת באסאמאס: מתי נפגשים מחר? הדבר האחרון שצילמת: שתי חברות שלי בניו יורק D: הסרט האחרון שהפחיד אותך: הטינה 3....הסוף שלו החלום האחרון שחלמת: שזה שפגשתי בארצות הברית בא לארץ ונפגשנו הפעם האחרונה שהסתפרת: בחנוכה נראה לי....מה שמזכיר לי שאני צריכה לקבוע תור לספר הפעם האחרונה שצחקת: אתמול שדיברתי עם ידיד שלי בטלפון ואז הוא אמר משהו מטומטם על מישהו הרעש האחרון ששמעת: הריח האחרון שהרחת: הסבון במקלחת

dafnashz

New member
המשך

עכשיו - מה השעה?: 22:54 מה התאריך? 22 באוגוסט מה אתה לובש? בוקסר וחולצה שומע שיר? כן איזה? her bright skies - heartbreaker מדבר באייסי/מסן? לא עם מי? במה אתה נוגע עכשיו? מקלדת..... על מה אתה חושב? למה אני עונה על השאלון הזה? קר לך או חם לך? נעים לי...המזגן פועל שיר שתקוע לך בראש: 30 seconds to mars- this is war הטלוויזיה דולקת? לא אתה לבד בבית? לא...כולם בבית מה אתה אוכל? כלום מה אתה שותה? כלום למה אתה הכי מחכה? שהחברה הכי טובה שלי תחזור מחו"ל אחרי חודש שלא ראיתי אותה. הדבר הכי מבאס זה שהיא חוזרת ב-31 מה בא לך עכשיו לעשות? להיות בארצות הברית עם כמה מהאנשים שפגשתי שם....הם כל כך נחמדים :( מי הכי היית רוצה שיהיה לידך עכשיו? שוקולד!!! העדפות - צבע: סגול צבע קיר: לבן צבע ציפורניים : כחול או שחור צבע שיער: שחור גלידה: וניל עם אוראו ספורט: כדורסל שוקולד: חלב בשר: שניצל D: סרט: בדרך לחתונה עוצרים בווגאס.....סרט גדול סדרה: על טבעי..... ג'נסן אהבת חיי זמר/ת: פייר D: הוא גם אהבת חיי שחקן/ית: ג'נסן אקלס משחק מחשב: sims 2 שעה ביום: 10 בלילה מילה: לא יודעת.... :\ משפט: לא יודעת שוקו: אמריקאי עם מרשמלו. ממש בא לי עכשיו חבל שאין מרשמלו :( עונה: חורף. הלוואי שכל השנה היה חורף חיה: נמר תוכנת מסרים מידיים: מסן חברת כבלים: yes מדינה: ארה"ב עיר בארץ: תל אביב עיר בעולם: ניו יורק שם לבן: ג'ייסון שם לבת: ג'יימי גיל מועדף: 17 פרי: תות מקום לקעקוע: זרוע שם לחתול: לוציפר כמו זה מסינדרלה שם לכלב: הקטור D: קורנפלקס: עוגי שוקו רק אין אותו יותר :,( מסטיק: הזה של אורביט הורוד בגד: t-shirt ולסיום - נהנית מהשאלון? כן :) לדעתך השאלון היה חופר? כן קצת עשית את השאלון ברצף או שעשית הפסקות באמצע?: עשיתי הפסקה אבל לא להרבה זמן שעת סיום: 23:04

Dana SP

New member
תכלס,למי יש כוח לקרוא תתשובות של מישו אחר?XD

התחלה - שעת התחלה: 01:05 שם: דנה למה קראו לך ככה?: כי תחת. סתם לא כי אמא ואבא החליטו XD אתה אוהב את השם שלך? כן פורומים בהם אתה נמצא: רק פה איך הגעת לפורום? יסמין תאריך לידה: 27.1.93 מזל: דלי מס' מזל: 3,7 כיתה: יב' מאומצים: לא ם.ם" צבע עיניים טבעי: חום צבע שיער טבעי: חום גובה: 1.69 כללי - תכונה הכי טובה: חברותית, מגנה על חברים שלי תמיד, עקשנית XD תכונה הכי רעה:ריכוז יתר (חח בשביל יסמיןXD), אממ קצת שתלטנית לפעמים, אוהבת שהכל נעשה בדרך שלי XD התמכרות: חח טוויטר. והשמיכי שלי שיש לי מאז שנולדתי ועד היום XD מה המוטו שלך? האקונה מטאטא. מאכל אהוב: סלט מאכל שנוא: חרדל,מיונז,שוקו,חלב,פטריות XD משקה אהוב: מים משקה שנוא: סודה חדר אהוב בבית?: החדר שלי חבר להקה (סימפל) אהוב: צ'אק ופייר, אבל בעיקרון כולם! מאמין באסטרולוגיה?: לא מקצוע אהוב [בבי"ס]: כימיה מקצוע שנוא: ספורט מעשן? חס וחלילה שותה? לפעמים מה דעתך על טוסטים, טוסטרים וכו'?. טוסטר משולשים!. מתי אתה קם בבוקר? כרגע בגלל החופש..ב4 אחה"צ ככה XD דבר ראשון שאתה עושה בבוקר: פיפי מתי אתה הולך לישון? בגלל החופש...6 בבוקר XD יש לך צלקות? חח כן,יותר מידי XD אבל אחת מהן שהייתי בקנדה שנה שעברה והיינו בלונה פארק ועשינו במתקן כזה של אבובים ואז בסוף האבוב מגיע לבריכה ואתה צריך לרדת מהאבוב לתוך הבריכה.ואני עשיתי כזה סלטה אחורה מהאבוב ולא ידעתי שהבריכה רדודה ודפקתי את הברך בריצפה וירד לי פווווווולללל דם XDD ונישאר לי צלקת): עברת ניתוח? כן שהייתי בת שנתיים חח..בעין..לפתוח את צינור שק הדמעות אנאערףXD אתה אוהב את המראה החיצוני שלך? לא~.~" ואת הפנימי? כן את מי אתה הכי אוהב: את המשפחה שלי את מי אתה הכי שונא? ילדה אחת שהייתה איתי ביסודי והייתה מחרבנת במכנסיים חחחחחחח XD וכמובן את אלה ששונאים אותי את מי אתה הכי מעריך? אמא ואבא מי הכי חסר לך? לראות את סימפל פלאן מי הכי מצחיק אותך?סרטונים מצחיקים של סימפל *~* והסדרה חברים! מצייר? לא איזה שפות אתה מדבר? עברית, אנגלית..XD יש קעקועים? לא יש פירסינגים?: 2 הליקסים? בעד הומואים ולסביות? כן טוב בלימודים? כן מילה אהובה בת 4 אותיות: פייר! D:::: יש לך חיות מחמד? היה לי כלבה פעם.. יש לך סודות? אמ.כן. יום אהוב בשבוע: שישי כשאתה אומר "אני אוהב אותך" אתה באמת מתכוון? כן איזה רקע יש לך בשולחן עבודה? (נא להעלות!) התמונה שלי עם סימפל! :) יש לך פלאפון? אייפון מה הצלצול שלך? You love is a lie אם היית מוצא מליון שקל מה היית עושה בהם? טסה לכמה שיותר הופעות של סימפל XD יש לך רשיון? לע.אני עצלנית מידי לעשות תיאוריה..וכבר יש לי 17 וחצי אתה צמחוני? לא אוהבת את כתב היד שלך? מאוד כמה פעמים עברת דירה? פעם אחת באיזה בית חולים נולדת? אמ..אמ...לא זוכרת XD אוסף משהו? לא אם היית חייה איזה חייה היית? טיגריס *~* היה לך רומן סודי? אם אני אגיד שכן זה כבר לא יהיה סודי..אז לא.XD אתה מרביץ למכשירים חשמליים אם הם מפסיקים לעבוד? חחחחחחחחח כן כשהיית קטן מה רצית להיות כשתהיה גדול? אמ..אין לי מושג האמת לא זוכרת XD את שופטת אנשים לפי מראה? לפעמים..אבל אני מנסה להכיר אותם בכל זאת..ואז מחליטה יש לך אמונות טפלות? לא מה הקללה האהובה עלייך? כוסאמאשלך מה סקסי בעינייך? פייר *_______* מה הדבר הראשון שאתה מסתכל עליו באנשים? שיער XD לאיזה תקופה בחייך היית חוזרת ומה היית משנה? הייתי נשארת בכיתה י' לנצח ! לאחרונה - הדבר האחרון שלבשת: גופיה שחורה של גפ ומכנס פיג'מה הדבר האחרון שאכלת: סיני מיניס הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שאמרת? "טוב" לאמא? חחח הדבר האחרון ששמעת: סימפל פלאן הדבר האחרון שחשבת עליו: שהשאלון הזה לא נגמר הקעקוע האחרון שעשית: אמ. בצורה של פרפר במותן כזה בבטן בצד XD לפני שנה~.~ הפירסינג האחרון שעשית: הליקס דבר האחרון שנגעת בו: המקלדת!D: הבן אדם האחרון שדיברת איתו: Ursha, במסנג'ר XD הבן אדם האחרון שהתקשר אליך: אבא הבן אדם האחרון שהתקשרת אליו: אבא הבן אדם האחרון ששפך עלייך משהו: לא זוכרת הבן אדם האחרון שנישק אותך: אבא (היי תרגעו! נשיקה בלחי XD) הבן אדם האחרון שעיצבן אותך: אמא הבן אדם האחרון שהצחיק אותך: צ'נדלר מהסדרה חברים!D: הבן אדם האחרון שחלמת עליו: פייר *___* ההודעה האחרונה ששלחת באייסי/מסן: haha...i'm fine watching tv ההודעה האחרונה שקיבלת באסאמאס: אין לי כוח ללכת לבדוק X_X הדבר האחרון שצילמת: את עצמי עם שלטים לסרטון יומולדת של ג'ף הסרט האחרון שהפחיד אותך: סרטים לא מפחידים אותי :) החלום האחרון שחלמת: על סימפל XD לא זוכרת מה הפעם האחרונה שהסתפרת: וואי. מזמן XD. לפני שנה הפעם האחרונה שצחקת: חח היום! הרעש האחרון ששמעת: טודודו..נו הרעש של ההודעה שמקבלים במסן XD הריח האחרון שהרחת: ריח של סיני מיניס? O_O" עכשיו - מה השעה?: 1:36 מה התאריך? 23.8.10 מה אתה לובש? גופיה שחורה של גאם ומכנס פיג'מה -.-" שומע שיר? לא איזה? מדבר באייסי/מסן? כן עם מי? עם מישהו מספרד..XD בן דוד של חבר של אמא שלי במה אתה נוגע עכשיו? במקלדת על מה אתה חושב? סקס עם פייר קר לך או חם לך? נעים שיר שתקוע לך בראש: fuck you ooo ooo ooooooo הטלוויזיה דולקת? למטה חח אתה לבד בבית? לא מה אתה אוכל? כלום מה אתה שותה? כלום למה אתה הכי מחכה? לטוס לספרד עוד פחות מחודש!D: מה בא לך עכשיו לעשות? להיות בהופעה של סימפל פלאן מי הכי היית רוצה שיהיה לידך עכשיו? פייר *_* העדפות - צבע: כחול צבע קיר: תכלת בהיר בהיר צבע ציפורניים: אדום צבע שיער: מממ. ברונט \ שטני.. גלידה: וניל עוגיות ספורט:סקיייייייי D: שוקולד: כל שוקולד *_* בשר: פילה? סרט: ואללה לא יודעת..חח יש הרבה סרטים טובים סדרה: חברים! זמר/ת: פייר!D: שחקן/ית: קלן לאצ..או איך שלא אומרים ת'שם שלו XD (זה שמשחק את אמט בדימדומים) משחק מחשב: אייסי טאוור! XD שעה ביום: השעה שנגמר בצפר מילה: תחת! משפט: אין לי עצבים כבר לשאלון הזה XD שוקו: איכס עונה: חורף חיה: טיגריס תוכנת מסרים מידיים: מסנג'ר חברת כבלים: הוט מדינה: קנדה *~* עיר בארץ: יהוד סיטי! עיר בעולם: ניו יורק סיטי בייבבבב שם לבן: סאבסטיאן שם לבת: דנה!D: גיל מועדף: 17 ~ פרי: תותיםםםםםם טנהנהנהנה מקום לקעקוע: מעל הקרסול שם לחתול: דייוויד שם לכלב: צ'אק XD קורנפלקס: כריות! מסטיק: הובה בובה! בגד: חולצה?XD ולסיום - נהנית מהשאלון? לאXD לדעתך השאלון היה חופר? חחח יותר מידי עשית את השאלון ברצף או שעשית הפסקות באמצע?: רצף שעת סיום: 1:53

Tutix

New member
../images/Emo210.gif מה!? O: אין מצב שאת 1.69 ! :O

את עקפת את כל סימפל בגובה חוץ מפייר וצ'אק ! O: ולמרות שדיויד, ג'ף וסאב נמוכים לא נראלי שהם פחות מ1.70 XD תמדדי ת'עצמך ילדהXD חחחח

PerfectSP

New member
חחחח היא 1.69 תסמכי עליי D: ../images/Emo190.gif

וכן,הם כן פחות מ1.70 לפחות דיויד.. XDDDDD קשה לשכוח עובדה שכזו

למעלה