שאלון קצר לסופשבוע

שאלון קצר לסופשבוע

אז השבוע הקר ביותר לבנתיים עבר לו...איך שרדתם את המבול שהיה ?
מה התוכניות לסופ"ש ? אכלתם כבר קרמבו החורף ? ואם כן - אז איזה ? אוהבים את החורף ? שיהיה סופ"ש נעים, ליבי

ענת 19

New member
סופ"ש מעולה../images/Emo13.gif

אז השבוע הקר ביותר לבנתיים עבר לו...איך שרדתם את המבול שהיה ? שרדתי והיה מעולה, חולה על גשם
מה התוכניות לסופ"ש ? לישון הרבה, להשלים סדרות , אולי לפגוש קצת חברים אכלתם כבר קרמבו החורף ? ואם כן - אז איזה ? לא האמת, פחות אוהבת קרמבו.. אל תצחקו אבל אני ממש אוהבת גלידה של חורף (זוכרים את הגלישה המוזרה הזאת שמוכרים במכולת? את זה אני אוהבת...) אוהבים את החורף ? מאוד מאוד מאוד

glitter8

New member
../images/Emo145.gif../images/Emo145.gif../images/Emo145.gif

שרדתי את המבול עם הרבה סבלנות, ויתרתי על הופעה שהיתה מטר מהבית שלי כי לא התחשק לי לצאת.. תכניות לסופש-כביסות ועיניינים, ואולי טיול.
ברור, אפילו הייתי אחראית קרמבו במפגש פורומוזיקה-מוקה, כמובן. חורף זה נחמד, אבל בא לי קצת טיולים אביביים
סופשבוע נעים לכולם

nizzan

New member
../images/Emo215.gif

אז השבוע הקר ביותר לבנתיים עבר לו...איך שרדתם את המבול שהיה ? היה קר אבל אפילו הסתובבתי ברחבי תל אביב בגשם מה התוכניות לסופ"ש ? עבודה אבל בעיקר סופ"ש רגוע אחרי שבוע עמוס במיוחד. אכלתם כבר קרמבו החורף ? ואם כן - אז איזה ? אכלתי ממש מזמן וברור שמוקה! אוהבים את החורף ? מתה על החורף, רק חבל שהוא לא באמת הגיע השנה - פה ושם לכמה ימים זה לא נחשב!! שיהיה שבוע מעולה!!! שלי בטוח יתחיל טוב..

סופשבוע נעים ../images/Emo13.gif

שרדתי את השבוע בהצלחה רבה, עם מינימום הירטבות....למזלי
תוכניות לסופ"ש כוללות בישול אוכל, מנוחה ורביצה....
אכלתי קרמבו, ואומנם היה כיף, אבל אכלתי בטעם וניל ואני מעדיפה מוקה - אלך לצוד אחד לפני שתיגמר העונה...
לחרדתי ראיתי אפילו קרמבו בטעם
...איכס
אני מאוד אוהבת את החורף
אפילו שקר.... שיהיה שבוע מעולה לכולם

למעלה