שאלון קצרצר על התכנית..

שאלון קצרצר על התכנית..

מתי התחלתם לראות את התכנית?
מישהו הציע לכם לראות אותה?
למה אתם אוהבים את התכנית?
את מי מהחמישייה אתם הכי אוהבים?
למה?
האם זוהי תכנית האהובה עליכם כרגע?
אם החמישייה היו מגיעים לישראל, הייתם עושים מאמצים לראות אותם?

אני עונה../images/Emo3.gif

מתי התחלתם לראות את התכנית? ממש מזמן..
מישהו הציע לכם לראות אותה? אף אחד.. התחלתי עם זה לבד. במקרה הגעתי לזה. למה אתם אוהבים את התכנית? כי היא עוזרת לאנשים, וכי החבר'ה שם מקסימים
באמת אכפת להם מה"לקוחות" שלהם. הם עושים הכל בשבילם
את מי מהחמישייה אתם הכי אוהבים? ג'אי
למה? לא יודעת למה. הוא ממש חמודי
האם זוהי תכנית האהובה עליכם כרגע? אחת מהן
אם החמישייה היו מגיעים לישראל, הייתם עושים מאמצים לראות אותם? הייתי עושה כמעט הכל בשביל לראות אותם
.

shiransw

New member
../images/Emo26.gif אני עונה ../images/Emo36.gif

ראיתי את התוכנית מהפרק הראשון, ולא פספסתי אף פעם... (חוצמפעם אחת כשהיינו בפולין)
לא הציעו לי לראות את התוכנית, פשוט ראיתי פרומואים לפני...
אני הכי אוהבת את ג'אי כי הוא הכי חתיך
... בעצם את
קרסון כי הוא כזה מצחיק
לא, בעצם את
טום כי הוא כזה מוכשר
אני לא רואה המון
אז כן, זאת בהחלט פייבוריטית ראויה...
אם הפאב יגיעו לארץ ....
אני מוכנה לעשות ה-מון כדי לפגוש אותם
לשלום טונות של
להפעיל מיליון
-ים לקפוץ מ
או לעקוב אחרי שלהן... אפילו להמין שעות ב
בטלמסר של גיא פינס
אתם יודעים מה, הייתי אפילו עוברת על החוק
וקופצת מ

גם אני עונה... ../images/Emo3.gif

מתי התחלתם לראות את התכנית? אממ.. לפני כמה חודשים... ומאז לא פספסתי שום פרק! גם כשהייתי בטיול לסוף שבוע, הקפדתי להקליט אותו
מישהו הציע לכם לראות אותה? בערך... בהתחלה אחותי ראתה אותו כל יום שבת אז פעם אחת היה לי משעמם והתחלתי לראות... והתאהבתי
אז התחלתי לראות כל שבת, למרות שאחותי כבר לא רואה..
למה אתם אוהבים את התכנית? כי זוהי תוכנית יפה... אני אוהבת לראות שינויים בבתים ואצל הסטרייטים.. וגם כי החמישייה קורעת
את מי מהחמישייה אתם הכי אוהבים? את ג'אי! אבל גם את תום ואת קיאן!
למה? כי ג'אי חתיך! תום פשוט חמוד מאד :) וקיאן.... לא יודעת למה, סתם ככה!
האם זוהי תכנית האהובה עליכם כרגע? אני לא רואה הרבה TV אז כן... אבל כשיש, אז אני אוהבת גם את אי.אר!
אם החמישייה היו מגיעים לישראל, הייתם עושים מאמצים לראות אותם? כןן בטח!!!! היה נחמד אם הם גם יעשו פרק אחד או שניים על סטרייטים ישראלים כמו שעשו בלונדון...

Pic n Roll

New member
אני../images/Emo3.gif

מתי התחלתם לראות את התכנית? אממ..מהחרף האחרון בערך
מישו הציע לכם לראות אותה? לא
למה אתם אוהבים את התוכנית? כי קרסון קורע, וכמובן יש את ג'אי
את מי מהחמיישיה אתם הכי אוהבים? ג'אי
למה? כי הוא איש מקסים ורגיש ובוכה הרבה
האם זוהי התוכנית האהובה עליכם כרגע? אממ..לא הכי אהובה אבל אוהפת אותה מאוד
אם החמישייה היו מגיעים לישראל, הייתם עושים מאמצים לראות אותם? הייתי עושה בנג'י בלי חבל בשביל לראות אותם

Dark Faerie

New member
עונה../images/Emo3.gif

מתי התחלתם לראות את התוכנית? לפני המון זמן, ממש קצת אחרי שהיא התחילה בhot3.. מישהו הציע לכם לראות אותה?לא, רק שמעתי עליה.. למה אתם אוהבים את התוכנית? כי היא עוזרת לאנשים המון, וכי כולם שם נורא נחמדים ורואים שאכפת להם לעזור. ויש להם גם חוש הומר טוב. את מי מהחמישיה אתם הכי אוהבים? את כולם.. למה? כי אין אחד שאני הכי אוהבת, כולם מאוד נחמדים. האם זוהי התוכנית האהובה עליכם כרגע? אחת מהן אם החמישיה היו מגיעים לישראל, הייתם עושים מאמצים לראות אותם? הייתי עושה הכל כדי לראות אותם

Pink Angel1

New member
../images/Emo27.gifעונה../images/Emo37.gif

מתי התחלתם לראות את התכנית? כמה פרקים אחרי שהיא התחילה מישהו הציע לכם לראות אותה? לא למה אתם אוהבים את התכנית? כי היא מעניינית והחמישייה ממש חמודים ובאמת עוזרים לאנשים את מי מהחמישייה אתם הכי אוהבים? ג'אי
למה? כי הוא הכי רגיש כל הזמן בוכה, חמוד
האם זוהי תכנית האהובה עליכם כרגע? לא.. אבל עדיין אוהבת אותה אם החמישייה היו מגיעים לישראל, הייתם עושים מאמצים לראות אותם? הייתיט עושה הכלכדי לראות אותם

תורי ../images/Emo9.gif

מתי התחלתם לראות את התכנית:מהפרק הראישון מישהו הציע לכם לראות אותה:לא למה אתם אוהבים את התכנית:כי היא מצחיקה ולא כי היא עוזרת לסטיטיפ את מי מהחמישייה אתם הכי אוהבים:קארסון כי הוא מצחיק למה? האם זוהי תכנית האהובה עליכם כרגע:לא אם החמישייה היו מגיעים לישראל, הייתם עושים מאמצים לראות אותם:ברורררררררררררררררררררררררר

למעלה