שאלון.משעמם לי..

Robin Sparkles

New member
שאלון.משעמם לי..../images/Emo4.gif

שם: גיל: מין: עיר: מתי פעם אחרונה... אכלת? שתית? התקלחת? הסתפרת? הלכת לבקר את סבא/סבתא? כתבת מכתב ממש ממש ממש ארוך? עשית מבחן? שברת כוס? אכלת סופגניה? מי הבן אדם ש... החבר הכי טוב שלך? שאתה הכי שונא? שאתה כל כך שונא שאתה רוצה לרצוח אותו? האחרון שלחץ לך יד? האחרון שסיפר לך בדיחה? שהיית מוכן להסתגר איתו ל24 שעות? האחרון שהיית אצלו בבית? החיה האחרונה ש... ראית? הרגת? ליטפת? פגעה בך? שאתה הכי שונא? שאתה הכי אוהב? למה בפעם האחרונה... בכית? קראת לאמא? כתבת מכתב ארוך ארוך? (ולמי?) נתת סטירה למישהו? נתנו לך סטירה? הלכת לרופא? איך בפעם האחרונה שברת משהו (ומה?) האם אי פעם... ואם כן מתי? היית בתחנת משטרה? רכבת על גמל? הרגת זבוב בעזרת ידייך בלבד? נתקעת במעלית? התחלקת במדרגות? שברת יד/רגל/משהו אחר? עשית צניחה חופשית? אכלת קופסה שלמה של גלידה? היית בחוג ג'ודו? העפת עפיפון? נרדמת בטעות על מיטה שלא שלך? כללי... מה המוטו שלך? מה הכי בא לך לאכול כרגע? איזה צבע שיער יש לך? האם יש לך ברגע זה לק על הצפורניים? האם שתית שוקו היום? כמה קומות יש לבית שלך? באיזה קומה החדר שלך? איך הלך לך במבחן האחרון? מחר אתה לומד? זה או זה...? אילת / תל - אביב ? תאילנד / הודו ? ניו יורק / פריז ? אירופה / אסיה ?

Robin Sparkles

New member
אוווווווווווווווף

שם:כרמית גיל:מחר 17 ו-7 חודשים מין:
עיר:זה אפילו לא עיר! זה מקום מגעיל שאני בכלל לא אוהבת מתי פעם אחרונה... אכלת?מיקודם שתית?עכשיו התקלחת?אתמול בלילה הסתפרת?מזמן הלכת לבקר את סבא/סבתא?לפני כמה ימים כתבת מכתב ממש ממש ממש ארוך?במתכונת באנגלית אולי חחח עשית מבחן?לפני שבוע אבל עניתי על 3 שאלות בקושי שברת כוס? אכלת סופגניה?מזמן מי הבן אדם ש... החבר הכי טוב שלך? שאתה הכי שונא? שאתה כל כך שונא שאתה רוצה לרצוח אותו? האחרון שלחץ לך יד?לא זוכרת..אבל זה היה לפני כמה ימים האחרון שסיפר לך בדיחה?אח שלי. זה לא בדיחה זה סתם משהו מצחיק שקרה שהיית מוכן להסתגר איתו ל24 שעות?עם הכלב שלי האחרון שהיית אצלו בבית? החיה האחרונה ש... ראית?הכלב שלי הרגת?לא הורגת חיות ליטפת?הכלב שלי פגעה בך?הזבוב שהציק לי היום..הוא פגע בי נפשית כי זה כבר הטריד
שאתה הכי שונא?זבובים שאתה הכי אוהב?כלבים,סוסים,פינגווינים למה בפעם האחרונה... בכית?כי ההורים שלי סירבו לטוס עם הורים של חברה שלי (שהם חברים של ההורים שלי) לברצלונה בסוף החודש!!! זה משגע אותייייייייייי קראת לאמא?לא זוכרת חח כתבת מכתב ארוך ארוך? (ולמי?)באנגלית במבחן כתבתי למורה חחח נתת סטירה למישהו?לא נתנו לך סטירה?לא הלכת לרופא?לפני חודש וחצי בערך איך בפעם האחרונה שברת משהו (ומה?) האם אי פעם... ואם כן מתי? היית בתחנת משטרה?לא רכבת על גמל?כן. בגיל 3 ובגיל 14 הרגת זבוב בעזרת ידייך בלבד?איכ לא.. נתקעת במעלית?אף פעם התחלקת במדרגות?חח בבית..לא זוכרת מתי שברת יד/רגל/משהו אחר? פעם שברתי אצבע חח בגיל 3 או 4 עשית צניחה חופשית?אף פעם אכלת קופסה שלמה של גלידה?אף פעם היית בחוג ג'ודו?אף פעם העפת עפיפון?ניסיתי חח..ממש מזמן נרדמת בטעות על מיטה שלא שלך?ביום כיפור נראה לי אצל אח שלי כללי... מה המוטו שלך?לנצל את החיים מה הכי בא לך לאכול כרגע?סושי או שניצל תירס איזה צבע שיער יש לך?חום כהה האם יש לך ברגע זה לק על הצפורניים?לא האם שתית שוקו היום?לא כמה קומות יש לבית שלך?3 באיזה קומה החדר שלך?3 איך הלך לך במבחן האחרון?רע מחר אתה לומד?רק טכנית. לא באמת לומדים.. זה או זה...? אילת / תל - אביב ? תאילנד / הודו ? ניו יורק / פריז ? אירופה / אסיה ?

Robin Sparkles

New member
אוי לא עניתי על הסוף..

זה או זה...? אילת / תל - אביב ? אילת תאילנד / הודו ? אני שונאת מקומות כאלה..אבל אם כבר אז תאילנד ניו יורק / פריז ? ניו יורק אירופה / אסיה ?אירופה

Galuush

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם: גל גיל: 18 ועשרה חודשים מין: נקבה
עיר: יבנה מתי פעם אחרונה... אכלת? קודם שתית? קודם התקלחת? אתמול... עוד מעט הולכת להתקלייח
הסתפרת? שנה שעברה
הלכת לבקר את סבא/סבתא? מזמן
כתבת מכתב ממש ממש ממש ארוך? לא זוכרת עשית מבחן? בקורס
שברת כוס? מזמן אכלת סופגניה? לפני שבועיים בערך... מי הבן אדם ש... החבר הכי טוב שלך? נועי
שאתה הכי שונא? נמנמנמ שאתה כל כך שונא שאתה רוצה לרצוח אותו? נמנמנמנמ האחרון שלחץ לך יד? אבאל'ה האחרון שסיפר לך בדיחה? לא זוכרת. בטח חברה שלי שהיית מוכן להסתגר איתו ל24 שעות? המממ... לא יודעת... האחרון שהיית אצלו בבית? דודים שלי החיה האחרונה ש... ראית? הכלבה שלי הרגת? לא הורגת חיות- רק מקקים
ליטפת? הכלבה שלי פגעה בך? הכלבה שלי?!
שאתה הכי שונא? מקקים שאתה הכי אוהב? כלבים וחתולים למה בפעם האחרונה... בכית? כי התעצבנתי על משהו קראת לאמא? בטח שתכין לי אוכל
כתבת מכתב ארוך ארוך? (ולמי?) נראה לי למחנכת שלי
נתת סטירה למישהו? המממ הרבה זמן לא קרה... נתנו לך סטירה? כנ"ל הלכת לרופא? הלכתי לחובש... איך בפעם האחרונה שברת משהו (ומה?) לא זוכרת
האם אי פעם... ואם כן מתי? היית בתחנת משטרה? הייתי בשלישות בר"ג לגביית עדות רכבת על גמל? לא! עליתי עליו ומיד ירדתי... הרגת זבוב בעזרת ידייך בלבד? יש מצב... נתקעת במעלית? לא, תודה לאל
התחלקת במדרגות? כן...
שברת יד/רגל/משהו אחר? נשברו לי שתי שיניים כשהן התנדנדו לי עשית צניחה חופשית? לא! אכלת קופסה שלמה של גלידה? לא בבת אחת היית בחוג ג'ודו? לא העפת עפיפון? נראה לי נרדמת בטעות על מיטה שלא שלך? על של אמא ואבא, אבל זה לא היה בטעות
כללי... מה המוטו שלך? יש שני משפטים שאני אוהבת מסרט שאני ממש ממש אוהבת: "החלומות הישנים היו טובים. הם לא הסתדרו, אבל אני שמח שחלמתי קודם". "לאובבסיות אין הסבר, בגלל זה הן אובססיות"- יחי פניני החוכמה של רוברט קינקייד מהגשרים של מחוז מדיסון. מה הכי בא לך לאכול כרגע? בא לי להקיא
איזה צבע שיער יש לך? חום האם יש לך ברגע זה לק על הצפורניים? לא האם שתית שוקו היום? לא. שתיתי קפה בטעם וניל
כמה קומות יש לבית שלך? שתיים באיזה קומה החדר שלך? שנייה איך הלך לך במבחן האחרון? אנערף...
מחר אתה לומד? אני לומדת פסיכולוגיה וכל מה שקשור בתפקידי בצבא זה או זה...? אילת / תל - אביב ? ת"א תאילנד / הודו ? תאילנד ניו יורק / פריז ? שאלה קשה!!!! יותר מדי קשה... נראה לי ניו יורק, למרות שאני מתה לחזור לבקר בפריז אירופה / אסיה ? אירופה

linoy7

New member
עונה../images/Emo41.gif

שם:לינוי גיל:18 ו-4 מין:נ עיר:ת"א מתי פעם אחרונה... אכלת?לפני שעה שתית?הרבה זמן התקלחת?5-6 שעות הסתפרת?3 שבועות הלכת לבקר את סבא/סבתא?שבוע וקצת כתבת מכתב ממש ממש ממש ארוך?לא זוכרת עשית מבחן?פיייייי שברת כוס?לא זוכרת אכלת סופגניה?שבוע מי הבן אדם ש... החבר הכי טוב שלך?יש הרבה שאתה הכי שונא?
שאתה כל כך שונא שאתה רוצה לרצוח אותו? האחרון שלחץ לך יד?לא זוכרת חח האחרון שסיפר לך בדיחה?אח שלי שהיית מוכן להסתגר איתו ל24 שעות? האחרון שהיית אצלו בבית? החיה האחרונה ש... ראית?חתולה? חח הרגת?נמלה? ליטפת?איכ חחח פגעה בך? שאתה הכי שונא?נגעלת מג'וקים
ושאר החרקים למיניהם
שאתה הכי אוהב?דב פנדה
למה בפעם האחרונה... בכית?המצב על הפנים.. קראת לאמא?רציתי מסג'
כתבת מכתב ארוך ארוך? (ולמי?) נתת סטירה למישהו?סתם כי עיצבן אותי חח נתנו לך סטירה?לא יודעת הלכת לרופא?ביקורת איך בפעם האחרונה שברת משהו (ומה?) האם אי פעם... ואם כן מתי? היית בתחנת משטרה?כן, לפני 3 שנים.. לפני שהתחלתי להדריך בקייטנה הייתי צריכה להביא להם הוכחה שאין לי תיק במשטרה חח
רכבת על גמל?וויתרתי על התענוג
הרגת זבוב בעזרת ידייך בלבד?כן חחחחחחחחח לפני כמה שנים נתקעת במעלית?כן, בבניין של חברה, בעזריאלי.. הרבה פעמים חחח התחלקת במדרגות?החלקתי**
וכן שברת יד/רגל/משהו אחר?לא
עשית צניחה חופשית?לא אכלת קופסה שלמה של גלידה?לא חח היית בחוג ג'ודו?לא העפת עפיפון?כן לפני מיליון שנה נרדמת בטעות על מיטה שלא שלך?כן חח כללי... מה המוטו שלך? מה הכי בא לך לאכול כרגע?שוקולד חח איזה צבע שיער יש לך?שטני האם יש לך ברגע זה לק על הצפורניים?לא האם שתית שוקו היום?לא כמה קומות יש לבית שלך?1 באיזה קומה החדר שלך? איך הלך לך במבחן האחרון?מה זה מבחן? מחר אתה לומד? זה או זה...? אילת / תל - אביב ?ת"א תאילנד / הודו ? בגדול- שניהם לא.. אבל אם כבר אז תאילנד ניו יורק / פריז ? פריז אירופה / אסיה ? אירופה

למעלה