שאלון מזה ארוך!

אתי בת 15

New member
שאלון מזה ארוך!

לקחתי אותו מפורום טלנובלות... וכי ממש משעמם פה אז אני שמה אותו פה: 1. שם: 2. גיל: 3. תאריך לידה: 4. כינוי: 5. תכונה טובה: 6. תכונה רעה: 7. חולשה: 8. אובססיות: 9. פאדיחה: 10. כאב: 11. משאלה: 12. זיכרון רע: 13. זיכרון טוב: 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך: 15. געגוע: 16. פחד: 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: 18. קמיע [אם יש]: 19. החג האהוב עליך: 20. אוכל מועדף: 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: 22. שתיה מועדפת: 23. קינוח מועדף: 24. ממתק מועדף: 25. עוגה מועדפת: 26. צבע מועדף: 27. חיה מועדפת: 28. חיית מחמד [אם יש]: 29. ספורט מועדף: 30. מספר מזל: 31. ספר: 32. סרט דיסני מועדף: 33. סרט: 34. שחקנ\ית: 35. זמר\ ת: 36. סדרה מעודפת: 37. מקצוע אהוב: 38. מקצוע שנוא: 39. מקום בעולם: 40. המעשה הכי נועז שעשית: 41. המעשה הכי טיפשי שעשית: 42. פריט לבוש מועדף: 43. ההמצאה של כל הזמנים: 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: 45. את\ה מאמינ\ה בגורל? 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים? 47. גלידה- בכוס או בוופל? 48. שקיעה או זריחה? 49. בליינד דייט- בעד או נגד? 50. ג'ינס או סתם מכנס? 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית? 52. מלפפון או עגבניה? 53. קור או חום? 54. לישון או לקום? 55. חוף או הרים? 56. קרמבו- וניל או שוקו? 57. תות או בננה? 58. חולצה מכופתרת או רגילה? 59. שיר שגורם לך לצחוק: 60. שיר שגורם לך לבכות: 61. השיר של כל הזמנים: 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]? 67. שמות החברים הכי טובים שלך: 68. הגלידה הכי טעימה? 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע? 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו? 75. באיזה פורומים אתה? 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך? 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]? 78. יש לך חבר\ה? 79. כמה אחים ואחיות יש לך? 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? 83. מה התחביבים שלך? 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? 91. מהו החפץ הכי חשוב לך? 92. מי החברים שלך בפרום? 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך? 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?

pompii

New member
איזה כיף חחח אני אענה../images/Emo70.gif

1. שם:שלומית 2. גיל:18 3. תאריך לידה:18.2.85 4. כינוי:שלומפה 5. תכונה טובה:אופטימיות ושמחת חיים תמידית 6. תכונה רעה:חוסר סבלנות 7. חולשה:לשוקולד 8. אובססיות:אובססיה חזקה למשחק טאקי בעבר וגם הערצה משוגעת ללאונרדו דיקפריו-עבר לי
9. פאדיחה:לא זוכרת 10. כאב:מה זאת אומרת? 11. משאלה:להגיע לכל מקום בעולם 12. זיכרון רע:אין משהו מיוחד 13. זיכרון טוב:יש יותר מדיי 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך:שסחבתי את המזרון של המיטה שלי באמצע הלילה שהייתי בת 4 בערך, לחדר של אחותי כי פחדתי לישון לבד 15. געגוע:לכלבה שלי שון 16. פחד:מעכברים ומחושך 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב:אין לי מושג 18. קמיע [אם יש]:צמיד צדפות 19. החג האהוב עליך:פורים ויום כיפור למרות שזה לא בדיוק חג 20. אוכל מועדף:שיפודי פרגית בלאפה אצל עזרא ובניו וגם הצ'יצ'ולינה בנאפיס, אה ובמבה אוסם כמובן 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול:דגים ומאכלי ים 22. שתיה מועדפת:פאנטה ושוקו יטבתה 23. קינוח מועדף:סלט פירות עם גלידה וקצפת 24. ממתק מועדף:eek:k ופסק זמן לבן 25. עוגה מועדפת:שוקולד רגילה 26. צבע מועדף:ירוק 27. חיה מועדפת:כלב 28. חיית מחמד [אם יש]:היתה, כלבה 29. ספורט מועדף:טניס, כדור נוצה וסקווש 30. מספר מזל:אין 31. ספר:יש הרבה, אהבתי ציפורים מתות בסתר 32. סרט דיסני מועדף:מלך האריות 33. סרט:אין סרט ספציפי 34. שחקנ\ית:ג'וליה רוברטס, סנדרה בולוק, יו גרנט ובראד פיט 35. זמר\ ת:זמר או להקה?..נגיד שזמר אז עברי לידר 36. סדרה מעודפת:דוסון קריק, סקס והעיר הגדולה ועוד המון 37. מקצוע אהוב:סיימתי ללמוד:) נו טוב, מה אני משוויצה
...מתמטיקה וספרות 38. מקצוע שנוא:תנ"ך והסטוריה 39. מקום בעולם:ניו יורק ולונדון וראשון לציון 40. המעשה הכי נועז שעשית:את הסקיי קוסטר בסופרלנד 41. המעשה הכי טיפשי שעשית:נכנעתי ללחץ חברתי ועישנתי סיגריות למשך חודשיים בכיתה ו'- בעעעעעעעעעעעע!!! 42. פריט לבוש מועדף:ג'ינס 43. ההמצאה של כל הזמנים:מחשב אינטרנט וכל מה שכלול בזה
44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]:קיץ 45. את\ה מאמינ\ה בגורל?כן 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים?לא באלוהים הספציפי הזה אבל בכוח עליון כן 47. גלידה- בכוס או בוופל?בוופל 48. שקיעה או זריחה?שקיעה 49. בליינד דייט- בעד או נגד?בעד 50. ג'ינס או סתם מכנס?ג'ינס 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית?בזבזנית 52. מלפפון או עגבניה?עגבנייה 53. קור או חום?חום 54. לישון או לקום?לישון 55. חוף או הרים?חוף 56. קרמבו- וניל או שוקו?וניל 57. תות או בננה?תות 58. חולצה מכופתרת או רגילה?רגילה 59. שיר שגורם לך לצחוק:the lion sleeps tonight-tokens 60. שיר שגורם לך לבכות:אין כזה 61. השיר של כל הזמנים:אין כזה 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת:nothing gonna change my love for you 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך:לא חשבתי על זה עדיין 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך:גם על זה לא חשבתי... 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר:if you're not the one 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]?חברותית מאוד אוהבת לצחוק ולהנות מהחיים, תמיד אופטימית 67. שמות החברים הכי טובים שלך:מורן ורותם 68. הגלידה הכי טעימה?ריבת חלב ווניל עוגיות 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך?הקרבה והקשבה 70. מתי התחברת לראשונה לרשת?לפני 4 שנים 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך?תפוז, אתרי בדיחות, אתרי שטויות, אתרי מוזיקה, אסטרולוגיה, רכילות...סתם.. 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע?לחיי האהבה, בעיות בגיל ההתבגרות, לימודי נהיגה ותיאוריה, סקס לנוער, אהבה בגיל ההתבגרות 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו?pompii סתם כי זה חמוד, לא סיפור מיוחד 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו?כן 75. באיזה פורומים אתה?ראה שאלה 72 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך?מחמיא אבל מבאס 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]?עיניים, שיער ומבנה גוף 78. יש לך חבר\ה?כן 79. כמה אחים ואחיות יש לך?2 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה?לא יודעת, לא חושבת למה?אנחנו מאוד שונים כולנו 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר?הולכת לשירותים ומצחצחת שיניים 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון?מצחצחת שיניים 83. מה התחביבים שלך?להיות עם החברים שלי הרבה וכמה שיותר, לבלות, כשמשעמם לקרוא ספר, לראות טלויזיה, לגלוש באינטרנט... 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד?את החברה הכי טובה שלי והחבר שלי 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית?בגדים, מברשת שיניים ודיסקמן 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות?כלב 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב?בוקר ולפנות צהריים 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל?נשיקה
89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים]צהריים וארוחות לילה שכוללות בדרך כלל נישנושים 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת?בעעע אין לי מושג 91. מהו החפץ הכי חשוב לך?המחשב שלי והדברים האישיים שלי 92. מי החברים שלך בפרום?בפורום הזה כולם... 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה?בכיתה י' במחוייבות אישית...לא שאני לא רוצה, פשוט לא יצא 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר?בדיוק היום מישהו שאל אותי איפה זה רחוב הרימון
95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע?אתמול לחבר שלי 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך?"גם במוות שומרת על שמחת חיים" 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה?החברה הכי טובה שלי 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך?בכיתה י' את בחירת המקצועות שלי:) חחח סתם לא זוכרת 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה?שום מקום אחר 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?לא! כי להתאבל על מוות של האדם הכי יקר שיש זה פי מיליון קשה על למות בעצמך שאלון ארוך באמת...אבל נחמד..

hila tet

New member
התשובות שלי

1. שם: הילה 2. גיל:15 וחצי 3. תאריך לידה: 20/03/88 4. כינוי: hila tet 5. תכונה טובה: לא יודעת...
6. תכונה רעה: ביישניתתתתתת
7. חולשה: שוקולד
8. אובססיות: בניםםםםם
9. פאדיחה: שלחתי הודעה לילד שאני אוהבת ואמרתי לו שאני אוהבת אותו ואחרי כמה דקות הוא דפק בדלת
10. כאב: שמישהו מת
11. משאלה: שיהיה לנו רק טוב
12. זיכרון רע: שדוד שלי נפטר
13. זיכרון טוב: סיום בית ספר יסודי
14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך: הגן 15. געגוע: לגן
16. פחד: שמישהו שאני אוהבת ימות
17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: את שיר הקטשופ
18. קמיע [אם יש]: אין 19. החג האהוב עליך: פסח 20. אוכל מועדף:
21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: כבד ודגים
22. שתיה מועדפת: קולה
23. קינוח מועדף: גלידההההההה
24. ממתק מועדף: שוקולד! לא משנה איזה
25. עוגה מועדפת: עוגת שוקולד 26. צבע מועדף: כחול סגול וורוד
27. חיה מועדפת: כלב
28. חיית מחמד [אם יש]: כלבה 29. ספורט מועדף: שחייה 30. מספר מזל: 2 31. ספר:
32. סרט דיסני מועדף: כלבים וגנבים
33. סרט: " לא יכול בלי" 34. שחקנ\ית: יהודה לוי
35. זמר\ ת: ריקי מרטין / כריסטינה אגילרה 36. סדרה מעודפת: המורדים וקטנטנות
37. מקצוע אהוב:
38. מקצוע שנוא: כולםםםםםםםםםםם
39. מקום בעולם: אנגליה
40. המעשה הכי נועז שעשית: לא זגור לי שעשיתי
41. המעשה הכי טיפשי שעשית: אמרתי לילד שאני אוהבת אותו 42. פריט לבוש מועדף: ג'ינס 43. ההמצאה של כל הזמנים: טלוויזיה
44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: קיץ
45. את\ה מאמינ\ה בגורל?: כן 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים?: כן 47. גלידה- בכוס או בוופל?: וופל 48. שקיעה או זריחה?: זריחה
49. בליינד דייט- בעד או נגד?: נגד! 50. ג'ינס או סתם מכנס?: ג'ינס 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית?: בזבזנית בטרוף!
52. מלפפון או עגבניה?: עגבניה 53. קור או חום?: קור 54. לישון או לקום?:לישון
55. חוף או הרים?: חוף 56. קרמבו- וניל או שוקו?: וניל 57. תות או בננה?: תות 58. חולצה מכופתרת או רגילה?: רגילה 59. שיר שגורם לך לצחוק: קטשופ
60. שיר שגורם לך לבכות: יש מלאאאא
61. השיר של כל הזמנים: לא יודעת
62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת:ואם אני לא אוהבת אף אחד?! 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: לא משנה
64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: מה כבר הרגתם אותי?!
65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר:אין שיר כזה
66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]?: חמודה נראה לי
67. שמות החברים הכי טובים שלך: יש הרבהההההההה
68. הגלידה הכי טעימה?: וניל עם עוגיות
69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך?:נאמנות 70. מתי התחברת לראשונה לרשת?: לא זוכרת
71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך?: של מפורסמים
72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע?: המורדים להקת בלו לחיי האהבה טלנובלות קטנטנות ועוד..
73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו?: hila tet? זה סתם השם שלי
74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו?: אולי
75. באיזה פורומים אתה?: שוב השאלה הזאת?! מה נסגר?! 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך?: לא יודעת עוד לא קרה לי
77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]?: עינייםםםםםםםםםםםםם
78. יש לך חבר\ה?: לא 79. כמה אחים ואחיות יש לך?: אח אחד 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה?: לא! הוא מוזר כזה..
81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר?: פותחת עיניים?!
82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון?: מנשקת את הכלבה שלי
83. מה התחביבים שלך?: לשמוע מוזיקה ללכת לים טלוויזיה מחשב..
84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד?: חסוי
85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית?: פלאפון וכסף
86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות?: דולפין! 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב?: בוקר 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל?: כרטיס טיסה 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים]: לא יודעת
90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת?: לא יודעת
למה שיהרגו אותי?! מה עשיתי?! 91. מהו החפץ הכי חשוב לך?: הפלאפון שלי
92. מי החברים שלך בפרום?: שונאת לתת שמות! אני אף פעם לא זוכרת את כולם! 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? : לא זוכרת
94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר?: לפני כמה ימים 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע?: היום
96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך?: היי היי! למה אתם רוצים להרוג אותי?! מה עשיתי?! 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה?: חסוי
98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך?:לא יודעת
99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה?: לונדון
100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?: לא!!!

actress

New member
היי ../images/Emo19.gif כמוני רק ב 6 שנים פחות ../images/Emo13.gif

אתי בת 15

New member
התשובות שלי...

1. שם:אתי 2. גיל:15 וחצי 3. תאריך לידה:21/3/1988 4. כינוי:אתיקה 5. תכונה טובה:עקשנית 6. תכונה רעה:עקשנית 7. חולשה:לבנים עם עייניים כחולות 8. אובססיות:ליהודה לוי כמובן! ולבגדים! 9. פאדיחה:אני מתפדחת מכול שטות! 10. כאב:שמישהו מהמשחפה שלי ימות חס וחלילה!!! 11. משאלה:לפגוש את יהודה לוי פנים מול פנים ודבר איתו רק אני והוא... 12. זיכרון רע:אין 13. זיכרון טוב:יש הרבה... אה שפגשתי את יהודה לוי!!! 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך:שאני וחברה שלי רבנו בסכינים! חחחח 15. געגוע:לסבא שלי שנפטר לא מזמן 16. פחד:שמישהו מהמשפחה שלי ימות- כמו הכאב! 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: שתיכון זה קשה- תנו לי להנות מהחופש הזה!!!! 18. קמיע [אם יש]:אין לי... 19. החג האהוב עליך:פסח- יש הכי הרבה חופש!!! 20. אוכל מועדף:תתפלאו- אבל ירקות 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול:בשר עם שומן בלעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע 22. שתיה מועדפת:דיאט קוקה קולה למון 23. קינוח מועדף:מוס שוקולד! *מממממממממ טעים!* 24. ממתק מועדף:במבה 25. עוגה מועדפת:עוגת שוקולד טובה עם כול סוגי השוקולד ואם אפשר אז בשכבות 26. צבע מועדף:ורוד ותכלת 27. חיה מועדפת:כלב 28. חיית מחמד [אם יש]:אין לי 29. ספורט מועדף:כדורגל- מכבי חיפה אלופה!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 30. מספר מזל:3 31. ספר:לא קוראת ספרים האמת 32. סרט דיסני מועדף:אלדין 33. סרט:יש מלא... אני אוהבת בעיקר את הסרטים של פרדי פרינס גו'ניור כמו: בלשית בסטייל, תלוי רק בך, ושכחתי איך קוראים לשאר הסרטים.. אה אה נזכרת! יש לה את זה!! ועוד כמה!! וכמובן.... טה טה טה דם טה דם: יוסייי וג'אגר!!! 34. שחקנ\ית:ליב טיילר 35. זמר\ ת:שרית חדד, כריסטינה אגילרה, ג'ניפר לופז 36. סדרה מעודפת:לחיי האהבה, אהבה מעבר לפינה- למרות שלא התחיל, ועוד סדרה שראיתי אותה מההתחלה של העונה הראשונה עד הפרק האחרון 8 פעמים- צער גידול בנות!! 37. מקצוע אהוב:אין 38. מקצוע שנוא:כולם המקצועות!! 39. מקום בעולם:ישראל!! 40. המעשה הכי נועז שעשית:חחחח האמת לא זוכרת אני כזאת פחדנית אבל עשיתי כמה דברים אבל לא זוכרת כרגע!!! 41. המעשה הכי טיפשי שעשית:לא זוכרת גם 42. פריט לבוש מועדף:ג'ינס וגופייה יפה או שמכנס שחור יפה או מכנסיים צבאיים עכשיו זה יפה! בקיצור אני אוהבת את כול הבגדים!! חוץ משל זקנים! 43. ההמצאה של כל הזמנים:הפלאפון!!!! 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]:הכול! אני אוהבת את כול העונות! 45. את\ה מאמינ\ה בגורל?כן בטח! 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים? כן בטח! 47. גלידה- בכוס או בוופל? בוופל 48. שקיעה או זריחה?שקיעה 49. בליינד דייט- בעד או נגד?נגד 50. ג'ינס או סתם מכנס? אני בעד מכנסיים יפים לא משנה אם זה ג'ינס או מכנס 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית? וואי וואי אני מזה בזבזנית! 52. מלפפון או עגבניה? עגבניה! 53. קור או חום? קור! 54. לישון או לקום? לישון! 55. חוף או הרים? חוף בטח חוף! יש לי פחד גבהים! 56. קרמבו- וניל או שוקו? שוקו 57. תות או בננה? תות 58. חולצה מכופתרת או רגילה? רגילה 59. שיר שגורם לך לצחוק: של שרית חדד תלך כפרה עליי 60. שיר שגורם לך לבכות: אין דבר כזה 61. השיר של כל הזמנים:הפרח בגני! 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת:אי דבר כזה.. 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: " החתן לכלה שם טבעת זה לזו נשבעים לעולם........." 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך:שום שיר... שקט... לכבד אותי מזה... 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר:השיר שאני ישים בחתונה 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]? חמודה, ונחמדה אבל מזה עקשנית ומזה עצבנית!!! 67. שמות החברים הכי טובים שלך:אה אוקיי אז ככה: הילה, דנה, שירז, אוראל, יפית, שני,ף אליס, שריי, הדס, נטלי, עדי, רעות ועוד... אבל אלו בעיקר 68. הגלידה הכי טעימה? שוקו! 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? כנות! 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? בהייתי באילתץ והיה שם אינטרנט ולא ידעתי כלום אז מהחיים שלי...זה היה לפני איזה 3 4 שנים... 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? אהבה מעבר לפינה, ואני עכשיו גם עובדת על אתר על יהודה לוי כמבן! 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע?לחיי האהבה, אהבה מעבר לפינה, יהודה לוי (שלי) טלנובלות ועוד כמה 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו?אתי בת 15 והסיפור מאחוריו זה שאני אתי ואני בת 15 חחחחחחחחחחחחחחחחח 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו?לא נראה לי 75. באיזה פורומים אתה? לחיי האהבה טלנובלות אהבה מעבר לפינה יהודה לוי! 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך? לא משפיע.. שילך לעזאזל... 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]?צוואר 78. יש לך חבר\ה? לא 79. כמה אחים ואחיות יש לך? 1 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה?לא כי אני שונאת אותו- טוב נו לא שונאת אבל אני לא מתה עליו הוא מעצבן שחושב את עצמו! 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? מצחצחת שיניים ורואה מה השעה 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? כלום... אני רואה טלוויזה ונרדמת תוך כדי 83. מה התחביבים שלך? לצאת לבלות להיות במחשב באינטרנט וטלוויזיה 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? את אמא שלי ואת יהודה לוי 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית?בגדים! אני לוקחת את כול הארון ולחות לשיער ומברחשת ומשחת שיניים ומברשת שיניים. ועוד.. את כול הבית בקיצור 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? כלב 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? ערב 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? בגדים! ופגישה עם יהודה לוי! (שמתם לב כמה פעמים אני מזכירה את יהודה לוי- וזה כמובן למי שהגיע לכאן בכלל) 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים]צהריים 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? במבה! הרבה זמן לא אכלתי במבה! 91. מהו החפץ הכי חשוב לך? המחשב שלי! 92. מי החברים שלך בפרום?כולם
93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? אממממ לא יודעת אם בכלל... לא יודעת למה.. אולי לא היה לי זמן אבל אני בטוחה שתרמתי באיזה שהי דרך... 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר?לא זוכרת... נראה לי שמישהו שאל אותי על איזה רחוב ואני כיוונתי אותו... 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע?לאף אחד... 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך?לא יודעת אני לא רוצה למות אף פעם!!! אני אוהבת את החיים! 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? עם יהודה לוי בבית שלי שיראה את האוסף תמונות שלי עליו חחיחיחיחיחיי 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך? לא הייץתי רוצה לשנות כלום כי אני מאמינה שלכול דבר יש סבה שזה קרה... 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? רק בישראל.. ואם לא בעיר שלי אז באילת... 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?מזה לא!!! אני מעדיפה למות ושאמא שלי לא תמות בחיים!!!!

אממ לפני שאני עונה על השאלון הזה..

אתם מוכנים להגיד לי בבקשה כמה זמן לקח לכם לענות על זה?

טוב אני עונה.....

אבל יש שאלות שפשוט אין לי תשובה עליהן אז אני משאירה אותן ריקות בסדר? 1. שם:חסוי 2. גיל:16 ו-10 חודשים 3. תאריך לידה:18.9.86 4. כינוי:אורנית בת 16 5. תכונה טובה:אממ אוהבת לעזור נראה לי.. 6. תכונה רעה:רגישה מאוד מאוד מאוד מאוד 7. חולשה: 8. אובססיות:בעבר היי פייב,אחר כך שכנים שכנים,ועכשיו אני לא יודעת. 9. פאדיחה: 10. כאב: 11. משאלה: 12. זיכרון רע: 13. זיכרון טוב: 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך: 15. געגוע: 16. פחד: 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: 18. קמיע [אם יש]: 19. החג האהוב עליך:פורים 20. אוכל מועדף: 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: 22. שתיה מועדפת:מים 23. קינוח מועדף: 24. ממתק מועדף: 25. עוגה מועדפת: 26. צבע מועדף:אדום 27. חיה מועדפת:כלב 28. חיית מחמד [אם יש]: 29. ספורט מועדף: 30. מספר מזל: 31. ספר: 32. סרט דיסני מועדף: 33. סרט: 34. שחקנ\ית: 35. זמר\ ת:אמיר פיי גוטמן 36. סדרה מעודפת:שכנים שכנים 37. מקצוע אהוב: 38. מקצוע שנוא: 39. מקום בעולם:ישראל 40. המעשה הכי נועז שעשית: 41. המעשה הכי טיפשי שעשית: 42. פריט לבוש מועדף: 43. ההמצאה של כל הזמנים: 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]:קיץ 45. את\ה מאמינ\ה בגורל? 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים?כן 47. גלידה- בכוס או בוופל? 48. שקיעה או זריחה? 49. בליינד דייט- בעד או נגד? 50. ג'ינס או סתם מכנס?סתם מכנס. 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית? 52. מלפפון או עגבניה? 53. קור או חום? 54. לישון או לקום? 55. חוף או הרים? 56. קרמבו- וניל או שוקו? 57. תות או בננה? 58. חולצה מכופתרת או רגילה? 59. שיר שגורם לך לצחוק: 60. שיר שגורם לך לבכות: 61. השיר של כל הזמנים: 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר:IT MUST HAVE BEEN LOVE 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]?אממממ ילדה שקטה,ביישהנית רגישה,רזה,נמוכה,שיער חום ארוך,משקפיים,עיניים חומות דבש,בהירה 67. שמות החברים הכי טובים שלך:טוב אני בטח אשכח מישהו אז אני מעדיפה לא להגיד כדי שאף אחד לא ייפגע.. 68. הגלידה הכי טעימה? 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך?נאמנות 70. מתי התחברת לראשונה לרשת?לפני כ-3 שנים בערך. 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך?בפורומים של תפוז,בפורום של שכנים,בפורום של אבק כוכבים,או באתרים מיוחדים כשאני מחפשת משהו. 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע?לחיי האהבה,משחק החיים, שאלה קטנה,לימודים ועוד,תרבות צאפת,אופרות סבון,דיג'ימון 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו?אורנית זה כינוי חמוד כזה,זה שם שאני מאוד אוהבת ולא רציתי בהתחלה שיזהו אותי אז נתתי לעצמי את הכינוי הזה ברשת.בת->זה כי אני בת.ו-16->זה הגיל שלי אבל עוד מעט הוא יתחלף. 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו?ברור שיש.אתם פשוט לא מרגישים אותה אבל היא שם.. 75. באיזה פורומים אתה?לחיי האהבה,שאלה קטנה,דיג'ימון 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך?מעולם לא קרה לי.או שקרה לי ולא ידעתי.לא יודעת איך הייתי מתנהגת לו זה היה קורה לי.. 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]?אממ הפנים בכללותם... 78. יש לך חבר\ה?לא 79. כמה אחים ואחיות יש לך?יש לי אח אחד 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה?אח שלי לא בגילי,אבל נראה לי שסביר להניח שכן... 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? 83. מה התחביבים שלך?לראות טלוויזיה,לשחק במחשב,לגלוש באינטרנט,לדבר בטלפון,להיות עם חברות. 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב?את הצהריים. 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? 91. מהו החפץ הכי חשוב לך? 92. מי החברים שלך בפרום?מז"א?כל הפורום! 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? במחויבות האישית שלי.לפני שנה. 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך? 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה?לא נראה לי שהייתי מחליפה מקום........ 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?אתה לא יודע דבר כזה עד שאתה צריך להתמודד עם דבר כזה ואני מאחלת לכולנו שלעולם לא נצטרך להתמודד עם זה.

אתי בת 15

New member
וואוו פשוט ענית על כול השאלות!!!

סתם.. מזה??? למה לא ענית על הכול? בעצם איזה הכל?? לא ענית כמעט על כלום!!!

אבל כתבתי בהתחלה שאני לא

אענה על הכל.פשוט אין לי תשובה,מה אני אכתוב סתם תשובה? עניתי על 36 שאלות מתוך 100.באלו שלא עניתי התשובה היא נמנעת או לא יודעת.

pompii

New member
חחחחחחחחחחחח אורנית../images/Emo6.gif

לא ענית אבל על שאלות פשוטות! תות או בננה???כאילו מה, כולה העדפה קטנה יאלה תעני על הכל חחחח

טוב נו ננסה לענות על עוד כמה...

1. שם:חסוי 2. גיל:16 ו-10 חודשים 3. תאריך לידה:18.9.86 4. כינוי:אורנית בת 16 5. תכונה טובה:אממ אוהבת לעזור נראה לי.. 6. תכונה רעה:רגישה מאוד מאוד מאוד מאוד 7. חולשה: 8. אובססיות:בעבר היי פייב,אחר כך שכנים שכנים,ועכשיו אני לא יודעת. 9. פאדיחה: 10. כאב: 11. משאלה: 12. זיכרון רע: 13. זיכרון טוב: 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך: 15. געגוע: 16. פחד: 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: 18. קמיע [אם יש]: 19. החג האהוב עליך:פורים 20. אוכל מועדף: 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: 22. שתיה מועדפת:מים 23. קינוח מועדף: 24. ממתק מועדף:מרשמלו 25. עוגה מועדפת: 26. צבע מועדף:אדום 27. חיה מועדפת:כלב 28. חיית מחמד [אם יש]: 29. ספורט מועדף: 30. מספר מזל: 31. ספר: 32. סרט דיסני מועדף: 33. סרט: 34. שחקנ\ית: 35. זמר\ ת:אמיר פיי גוטמן 36. סדרה מעודפת:שכנים שכנים 37. מקצוע אהוב: 38. מקצוע שנוא: 39. מקום בעולם:ישראל 40. המעשה הכי נועז שעשית: 41. המעשה הכי טיפשי שעשית: 42. פריט לבוש מועדף: 43. ההמצאה של כל הזמנים: 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]:קיץ 45. את\ה מאמינ\ה בגורל? 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים?כן 47. גלידה- בכוס או בוופל? 48. שקיעה או זריחה? 49. בליינד דייט- בעד או נגד? 50. ג'ינס או סתם מכנס?סתם מכנס. 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית? 52. מלפפון או עגבניה? 53. קור או חום? 54. לישון או לקום? 55. חוף או הרים? 56. קרמבו- וניל או שוקו? 57. תות או בננה?תות 58. חולצה מכופתרת או רגילה?רגילה 59. שיר שגורם לך לצחוק: 60. שיר שגורם לך לבכות: 61. השיר של כל הזמנים: 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר:IT MUST HAVE BEEN LOVE 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]?אממממ ילדה שקטה,ביישהנית רגישה,רזה,נמוכה,שיער חום ארוך,משקפיים,עיניים חומות דבש,בהירה 67. שמות החברים הכי טובים שלך:טוב אני בטח אשכח מישהו אז אני מעדיפה לא להגיד כדי שאף אחד לא ייפגע.. 68. הגלידה הכי טעימה? 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך?נאמנות 70. מתי התחברת לראשונה לרשת?לפני כ-3 שנים בערך. 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך?בפורומים של תפוז,בפורום של שכנים,בפורום של אבק כוכבים,או באתרים מיוחדים כשאני מחפשת משהו. 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע?לחיי האהבה,משחק החיים, שאלה קטנה,לימודים ועוד,תרבות צאפת,אופרות סבון,דיג'ימון 73. מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו?אורנית זה כינוי חמוד כזה,זה שם שאני מאוד אוהבת ולא רציתי בהתחלה שיזהו אותי אז נתתי לעצמי את הכינוי הזה ברשת.בת->זה כי אני בת.ו-16->זה הגיל שלי אבל עוד מעט הוא יתחלף. 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו?ברור שיש.אתם פשוט לא מרגישים אותה אבל היא שם.. 75. באיזה פורומים אתה?לחיי האהבה,שאלה קטנה,דיג'ימון 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך?מעולם לא קרה לי.או שקרה לי ולא ידעתי.לא יודעת איך הייתי מתנהגת לו זה היה קורה לי.. 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]?אממ הפנים בכללותם... 78. יש לך חבר\ה?לא 79. כמה אחים ואחיות יש לך?יש לי אח אחד 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה?אח שלי לא בגילי,אבל נראה לי שסביר להניח שכן... 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? 83. מה התחביבים שלך?לראות טלוויזיה,לשחק במחשב,לגלוש באינטרנט,לדבר בטלפון,להיות עם חברות. 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב?את הצהריים. 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? 91. מהו החפץ הכי חשוב לך? 92. מי החברים שלך בפרום?מז"א?כל הפורום! 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? במחויבות האישית שלי.לפני שנה. 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך? 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה?לא נראה לי שהייתי מחליפה מקום........ 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?אתה לא יודע דבר כזה עד שאתה צריך להתמודד עם דבר כזה ואני מאחלת לכולנו שלעולם לא נצטרך להתמודד עם זה. טוב עניתי על עוד כמה.....מצטערת אבל יש שאלות שפשוט אין לי תשובה עליהן..

חשבתי קצת על השאלה של הגורל

ולדעתי יש גורל,אבל אנחנו יכולים לשנות אותו.כלומר,יש בחירה חופשית.מבינים?

actress

New member
ועכשיו לתשובות שלי ../images/Emo26.gif

1.שם: מיכל 2.גיל: 22 3.תאריך לידה: 20.3.81 4.כינוי: actress 5.תכונה טובה: חייכנית, עוזרת לזולת 6.תכונה רעה: בזבזנית 7.חולשה: שוקולד 8.אובססיות: שוקולד 9.פאדיחה: לדרוך על מוקש 10.כאב: כרגע בבוהן 11.משאלה: בנתיים כל המשאלות התגשמו יש עוד קצת וזהו 15.געגוע: להיות קטנה 16.פחד: להזדקן בידיעה שהעולם הולך להחרב ואין גלגול נשמות 17.את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: 18.קמיע [אם יש]: פינגווווווין 19.החג האהוב עליך: פורים
פורים
פורים
20.אוכל מועדף: שוקולד + ג'אנק פוד 21.המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: אורז, אפונה, פופקורן, תפוחי אדמה, בקיצור כל אוכל מבושל שבריא. 22.שתיה מועדפת: מנגו בקרים וקולה במוגזים 23.קינוח מועדף: עוגת שוקולד חמה / סופלה שוקולד חם בקיצור מה שיש עם שוקולד 24.ממתק מועדף: איך לא מה שקשור אך ורק בשוקולד 25.עוגה מועדפת: שוקולד 26.צבע מועדף: שחור אבל עכשיו עברתי קצת לכחול 27.חיה מועדפת: פינגווין מארצות הקור וכלב מארצות החום 28.חיית מחמד [אם יש]: היו לי די הרבה חסר לי לאסוף נחש, חתול, כלב והעיקר העיקר בא לי לגדל פינגווין!!!!! 29.ספורט מועדף: כדורסל 30.מספר מזל: 24 אבל בעיקרון 3 (יש לי על זה סיפור מדהים ) 31.ספר: הארי פוטר 32.סרט דיסני מועדף: כל הסרטים עוברים אצלי 33.סרט: מתייחס לסע' 32 אבל כל מיני מה שיבוא יבוא 34.שחקנ\ית: חנה לסלאו, מיכל ינאי וסנדרה שדה 35.זמר\ ת: סי היימן 36.סדרה מעודפת: בוורלי הילס, אסתי המכוערת וכל הסדרות המצחיקות 37.מקצוע אהוב: אם היתי בביה"ס אז תאטרון 38.מקצוע שנוא: אם היתי בביה"ס אז מתמטיקה חוץ מזה מי בכלל אוהב מקצועות? 39.מקום בעולם: אך ורק אנטארקטיקה!!!!! 44.עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: תלוי בלבוש ובהרגשה האוירית והאקלית 45.את\ה מאמינ\ה בגורל? אני חושבת שכן 46.את\ה מאמינ\ה באלוהים? לא חושבת 47.גלידה- בכוס או בוופל? מה שיבוא יבוא אבל שיבוא טוב כדי שאוכל לאכול את זה עם פאדג' חם של שוקולד 48.שקיעה או זריחה? לא משנה לי 49.בליינד דייט- בעד או נגד? מסתבר שהקול שלי עושה את זה לאנשים בבלינד דייט דרך הטל' וגם שנפגשים לאחר מכן אז בעד

actress

New member
זה בא בהמשכים עקב מקסימום של תווים

50.ג'ינס או סתם מכנס? מה שבא ברוך הבא תלוי באיזה אירוע 51.בזבזנ\ית או חסכנ\ית? או או שאלה יפה בתור מכורה לשקולד ושאני שומעת שיש המצאות חדשות אז בהחלט בזבזבנית 52.מלפפון או עגבניה? תמיד אהבתי מלפפון ועגבניות? אז רק שרי 53.קור או חום? מתייחס לשאלה 44 54.לישון או לקום? אממ.. כל עוד אתה נהנה להיות ער ולעשות את מה שאתה אוהב לעשות אז לקום אבל בעיקרון לישון זה גם כיף. 55.חוף או הרים? לא משנה לי 56.קרמבו- וניל או שוקו? אהההמ... אהההמ.. שוקו דפנטלי! 57.תות או בננה? אם אין ברירה אז בננה אבל בעיקרון מנגו 58.חולצה מכופתרת או רגילה? בשניהם את חשופה ומציצים 59.שיר שגורם לך לצחוק: "תחלמי בגדול" השירים של סי היימן והשירים של דיסני וערוץ 6 המחרוזת שלהם. 60.שיר שגורם לך לבכות: "תחלמי בגדול" / "כמו צמח בר" ועוד כמה שירים של סי היימן 61.השיר של כל הזמנים: כל אחד ובחירתו מסובך 62.שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: מתייחס ללסע' 59+60 63.שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: מתייחס ללסע' 59+60 64.שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך: היא גדולה היא גדולה
או על ראש הגבעה עומדת פרה עושים לה קרניים והיא לא מרגישה... אני עוד לא תכננתי מה מי מו
65.שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: ? 66.איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]? חמודה, מתוקה, חייכנית, קטנה קטנה אבל מגיעה לדרך הנכונה. 67.שמות החברים הכי טובים שלך: נעמה, זיו (יש עוד הכל בהכנה
)
68.הגלידה הכי טעימה? שוקולד (חזרנו על זה בכמה סע') 69.מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? נאמנות 70.מתי התחברת לראשונה לרשת?שאלה פגז איך ששמעתי שקיים נט
71.לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? תפוז, רכילויות ומה שיעזור לי להפיג את השעמום 72. באילו פורומימ את\ה קורא באופן קבוע? שאני מנהלת
ובכל מיני אחרים
73.מה הכינוי שלך ברשת ומה הסיפור שמאחוריו? שחקנית כי אני למדתי 16 שנה משחק בסדנא ואני שואפת להיות כזאת 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו? 75. באיזה פורומים אתה? בכל מיני 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך? לא משפיע 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]?יופי וציצים כמו פאמלה אנדרסון 78. יש לך חבר\ה? לא 79. כמה אחים ואחיות יש לך? 2 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? אני בוחרת אנשים חיובים שמאמינים בדרך שלי ואני בשלם ולא מתקרצצים ולא מתחילים לבכות על כל שטות 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? מתחברת לנט (בעיקרון אני מחוברת רצוף אז נכנסת לבדוק מה קורה 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? מתחברת לנט אותו דבר כמו סע 81 83. מה התחביבים שלך? אינטרנט, קריאת מחזות,לראות הצגות,לנג'ס 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? את עצמי 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? פלא' ואם היה לי מחשב נייד לפטופ אז גם את זה 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? מלבד פינגווין כלב כי מלטפים אותו ותמיד מדברים איתו על הכל 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? בכל שעה יש משהו אחר הקשור ביום 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? פינגווין 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] אין כזאת אני אוכלת אותו דבר בכל השעות 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? שאני אוצא להורג אני אחשוב על זה 91. מהו החפץ הכי חשוב לך? מחשב והבובות של הפינגווינים 92. מי החברים שלך בפרום? אפליה
93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? דקה דקה 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? אני כל הזמן עושה את זה 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? תמיד 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך?מאיפה לי לא חשבתי על זה 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? באנטארקטיקה 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך?
!|
אני חושבת שאם הגלגל היה מסתובב אחורה לא הייתי מגיעה לאן שהגעתי היום כי הכל היה משתנה.
99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? אנטארקטיקה 100. ואחרון חביב-את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך? תמיד אני שמה אותי לפני מה שקורה לבנאדם האחר כך שאני מוכנה להשקיע עד הסוף כדי שלא יאונה שום רע לשום בנאדם. (אפילו לאלו שאני שונאת)

למעלה