שאלון-חשוב ביותר!

JALULA2

New member
שאלון-חשוב ביותר!

האמת שאני חדשה ובא לי להכיר אותכם (וגם בגלל שאני די רוצה לההתחבב עליכם :\)אז הכנתי שאלון קצרצר..וחסר לכם שלא תענו..בהצלחה..! מה שמכם? איך אתם מגדירים את עצמכם (פריקים, ערסים, פקאצות, או סתם ילדים שאין להם מה לעשות בחיים)? מה אתם לובשים כרגע? מה צבע העיניים שלכם? בני כמה אתם? זכר\נקבה? איזה עוד זמרים אתם אוהבים (חוץ ממטרופולין, אני מניחה)? איזה זמרים אתם לא אוהבים? איזה שיר נתקע לכם בראש כרגע? איזה דיסק יש לכםכרגע במערכת? שיר אחרון ששמעתם באמ פי 3 (המידה אם יש לכם...)? מה אתם עושים היום בערב? מה אתם רוצים לעשות היום בערב? מה אתם תלבשו היום בערב? שאלות אינטימיות: את\ה נמשך\ת לאנשים מסוג המין שלך? התנשקת כבר? צרפתית\בפה? יש לך חבר\ה? היית רוצה? שכבת עם מישהו\י? את\ה גזעני? את\ה שונא\ת גזעניים? את\ה שחור\לבן? את\ה שונא את ההורים שלך? אם כן למה? ולסיום...את\ה אוהב\ת אותי??? ג'אלולה\מור

דבר שכדי לדעת עליי..

אני מכורה באופן אובססיבי לשאלונים
מה שמכם? רורי איך אתם מגדירים את עצמכם (פריקים, ערסים, פקאצות, או סתם ילדים שאין להם מה לעשות בחיים)? מגדירה את עצמי כבת אדם. מה אתם לובשים כרגע?גופייה כחולה וטרנינג מה צבע העיניים שלכם?כחולות
בני כמה אתם? 15 וחצי זכר\נקבה? נקבה פעם אחרונה שבדקתי
איזה עוד זמרים אתם אוהבים (חוץ ממטרופולין, אני מניחה)? אוונסנס, לינקין פארק, היהודים, גרין דיי, ווסטלייף, בקסטריט [נו יש לי משהו ללהקות בנים.]...המון. איזה זמרים אתם לא אוהבים? לא נראה לי שיש כאלה. לכל אחד יש כמה שירים טובים. לא סובלת מזרחי. איזה שיר נתקע לכם בראש כרגע? דניאל סלומון - רבות הדרכים. איזה דיסק יש לכםכרגע במערכת? [בודקת...] 2 דיסקים של בקסטריט [לקחתי לחברה, רוב המוסיקה שלי היא על המחשב
] ועוד דיסק של אחותי. פקצות וזה. שיר אחרון ששמעתם באמ פי 3 (המידה אם יש לכם...)? יש לי דיסקמן קורא MP3
ואין לי מושג. בטח משהו של היהודים. מה אתם עושים היום בערב? כלום. מה אתם רוצים לעשות היום בערב? לנסוע לר"ג. מה אתם תלבשו היום בערב? גופייה כחולה וטרנינג
שאלות אינטימיות: את\ה נמשך\ת לאנשים מסוג המין שלך? לא. התנשקת כבר? כן. צרפתית\בפה? כן וכן. יש לך חבר\ה? כן
היית רוצה? אממ. מן הסתם. שכבת עם מישהו\י? לא
את\ה גזעני? קצת. את\ה שונא\ת גזעניים? XD את\ה שחור\לבן? לבנה. את\ה שונא את ההורים שלך? לפעמים. אם כן למה? כי אימא כרגע לא רוצה לתת לי ללכת מחר למפגש אוו. והיא קרציה. ולסיום...את\ה אוהב\ת אותי??? מי את בדיוק?
ולידע כללי. כי משום מה אין את השאלה הזאת. אני ממודיעין

JALULA2

New member
טוב...אין לי משהו יותר טוב לעשות!

מה שמכם?מור איך אתם מגדירים את עצמכם (פריקים, ערסים, פקאצות, או סתם ילדים שאין להם מה לעשות בחיים)?חצי פריקית...נדמה לי מה אתם לובשים כרגע?פיג'מה מה צבע העיניים שלכם?חומות בני כמה אתם?16 זכר\נקבה?נקבה איזה עוד זמרים אתם אוהבים (חוץ ממטרופולין, אני מניחה)?גרין דיי, שייגעצ, אפרת גוש, היהודים אבל יש עוד מלאא איזה זמרים אתם לא אוהבים?זמרים?אין אבל אני שונאת ראפ ומיזרחית איזה שיר נתקע לכם בראש כרגע?אופק ילדותי של אביב אה..אני אוהבת גם את אביב גפן איזה דיסק יש לכםכרגע במערכת?יהושע שיר אחרון ששמעתם באמ פי 3 (המידה אם יש לכם...)?אנחנו דור מזוין מה אתם עושים היום בערב?הולכים לישון תכףף מה אתם רוצים לעשות היום בערב?ללכת לאהובי:( מה אתם תלבשו היום בערב?פיג'מה שאלות אינטימיות: את\ה נמשך\ת לאנשים מסוג המין שלך?לא התנשקת כבר?כן צרפתית\בפה?כןןן יש לך חבר\ה?לא היית רוצה?כן שכבת עם מישהו\י?לא את\ה גזעני?לא את\ה שונא\ת גזעניים?כןן את\ה שחור\לבן?לבנה גאה את\ה שונא את ההורים שלך?כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן אם כן למה?כי הם חייזרים מכוכב אחר ולסיום...את\ה אוהב\ת אותי???ברור.......מאודדדד

T S F1

New member
ממש משעמם לי, אז...

המה שמכם? טניה.. נראה לי.. איך אתם מגדירים את עצמכם (פריקים, ערסים, פקאצות, או סתם ילדים שאין להם מה לעשות בחיים)? באמצע בין פריקית אפלה לבין חסרת חיים מה אתם לובשים כרגע? בגדים?! מה צבע העיניים שלכם? חום ירוק בני כמה אתם? ההורים אומרים שכמעט 17, אני טוענת שאני בת 8 וחצי. זכר\נקבה? באמצע :) איזה עוד זמרים אתם אוהבים (חוץ ממטרופולין, אני מניחה)? אני אציין רק את ברי סחרוף איזה זמרים אתם לא אוהבים? אמממ.. אני לא זוכרת איך קוראים לה, אבל היא פקאצה! איזה שיר נתקע לכם בראש כרגע? נתקע?! איך שיר יכול להתקע בראש?! נגיד ציפור יכולה להתקע בבניין [אני עדה לכך!!!], אבל שיר לא יכול להתקע בי. איזה דיסק יש לכםכרגע במערכת? מטרופולין שיר אחרון ששמעתם באמ פי 3 (המידה אם יש לכם...)? זה היה ביום חמישי בצהרים.. אתם לא מצפים שאני באמת אזכור, נכון? מה אתם עושים היום בערב? הרגע חזרתי מבילוי מסעיר בקריון [הקניון של קרית ביאליק..] מה אתם רוצים לעשות היום בערב? ללכת לישון? מה אתם תלבשו היום בערב? פיז'מה? שאלות אינטימיות: את\ה נמשך\ת לאנשים מסוג המין שלך? ברור! כלבים, חתולים והשכן! P: התנשקת כבר? משום מה.. צרפתית\בפה? שניהם? יש לך חבר\ה? כבר לא היית רוצה? תלוי שכבת עם מישהו\י? הייתי אומרת שכן, הייתי אומרת שלא.. את\ה גזעני? לא, אבל אני שונאת ערביייייייייים וגם כושיייייייייייים P: את\ה שונא\ת גזעניים? אם אני אשנא גזענים, גם אני גזענית, לא? את\ה שחור\לבן? אני שחור-לבן את\ה שונא את ההורים שלך? אני לא שונא אף אחד אם כן למה? אבל אמרתי שלא! כוס אממממממממממק!!!! ולסיום...את\ה אוהב\ת אותי??? אוהב זאת מילה כללית מדי. *הערה: אני לא במיטבי [או שכן?]. יום טוב.

עונה../images/Emo9.gif

מה שמכם?רינת איך אתם מגדירים את עצמכם (פריקים, ערסים, פקאצות, או סתם ילדים שאין להם מה לעשות בחיים)?אממ רגילים אבל משחקת אותה פאקצה ערסית מה אתם לובשים כרגע?גופיה ומכנס מה צבע העיניים שלכם?חום בני כמה אתם?15 וחצי זכר\נקבה?נקבה איזה עוד זמרים אתם אוהבים (חוץ ממטרופולין, אני מניחה)?אממ יש די הרבה אני אוהבת אתצ כריסטינה ביונסה, ובריטני בערך אני סתם רושמת בפורום שלה איזה זמרים אתם לא אוהבים?אממ לא עולה לי מישהו מיוחד עכשיו איזה שיר נתקע לכם בראש כרגע?we belong together של מריה קארי איזה דיסק יש לכם כרגע במערכת?אין כלום אני שומעת במחשב שיר אחרון ששמעתם באמ פי 3 (המידה אם יש לכם...)?לשם של מירי מסיקה או it's like that של מריה קארי מה אתם עושים היום בערב?כלום מה אתם רוצים לעשות היום בערב? הייתי צריכה ללמוד שבוע הבא יש לי שתי בגרויות(אני לא חרשנית) מה אתם תלבשו היום בערב?את מה שאני לובשת עכשיו
שאלות אינטימיות: את\ה נמשך\ת לאנשים מסוג המין שלך?אממ אפשר לומר כאילו אני לא לסבית אבל יש נשים שאני נמשכת אליהן התנשקת כבר?אם זה נקרא נשיקה אז כן צרפתית\בפה?גם וגם יש לך חבר\ה?לא היית רוצה?אממ למה לא שכבת עם מישהו\י?לא את\ה גזעני?ממש לא!!! את\ה שונא\ת גזעניים?מאוד!!! את\ה שחור\לבן?לבנה את\ה שונא את ההורים שלך?אממ קצת
אם כן למה? חח סתם כי לפעמים הם מציקים ולסיום...את\ה אוהב\ת אותי???חחח כן ברור

rozalinda22

New member
../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif

מה שמכם?המממ...רוזי
איך אתם מגדירים את עצמכם (פריקים, ערסים, פקאצות, או סתם ילדים שאין להם מה לעשות בחיים)? סתם אנשים שאין להם מה לעשות בחיים
ולא פאקצה. לא.
מה אתם לובשים כרגע?חולצה שחורה ומכנס צהוב
מה צבע העיניים שלכם?חום
בני כמה אתם?18 וכמה חודשים
זכר\נקבה?נקבה איי גס...
איזה עוד זמרים אתם אוהבים (חוץ ממטרופולין, אני מניחה)?הממממ...עברי לידר
,מירי מסיקה
,עידן רייכל[והפרוייקט שלו
], דניאל סלומון.
איזה זמרים אתם לא אוהבים?מזרחית
נו, לא באמת צריך שמות:-\
איזה שיר נתקע לכם בראש כרגע?לא ציפיתי-סוליקו
, אבל הוא תקוע לי בראש באופן תמידי
איזה דיסק יש לכם כרגע במערכת?אין לי
שיר אחרון ששמעתם באמ פי 3 (המידה אם יש לכם...)?גניבה-היהודים
מה אתם עושים היום בערב?היום
ז"א בערב שיבוא
עוד לא תכננתי וזה.
מה אתם רוצים לעשות היום בערב?להפגש עם עומרי וצ'וצ' שלי
אני מתגעגע
מה אתם תלבשו היום בערב?לא'דעת
שאלות אינטימיות:
את\ה נמשך\ת לאנשים מסוג המין שלך?המממ...לא
התנשקת כבר?כן
צרפתית\בפה?כן
יש לך חבר\ה?לא
היית רוצה?הממ..יש מישו שהייתי רוצה
שכבת עם מישהו\י?
את\ה גזעני?לא, אני שונאת את כולם בצורה שווה
את\ה שונא\ת גזעניים?עד מאדXD
את\ה שחור\לבן?לבן
מדי
את\ה שונא את ההורים שלך?בזמן האחרון ממש לא
אם כן למה?אבל לא שונאת, מה;[ ולסיום...
את\ה אוהב\ת אותי??? המממ..אם אני אגיד שכן, זה יעשה אותך מאושרת

שאלונים זה משטן

אבל אין לי משהו יותר טוב לעשות כרגע... מה שמכם? שני איך אתם מגדירים את עצמכם (פריקים, ערסים, פקאצות, או סתם ילדים שאין להם מה לעשות בחיים)? אני לא ילדה !!!!!!! אבל בהחלט ... אין לי מה לעשות בחיים. מה אתם לובשים כרגע? בוקסר וחולצה ענקיתתתתת מה צבע העיניים שלכם? חום ירוק בני כמה אתם? 16 זכר\נקבה? נקבה איזה עוד זמרים אתם אוהבים (חוץ ממטרופולין, אני מניחה)? יותר מדי איזה זמרים אתם לא אוהבים? זמרי מזרחית, אופרה ופופ למינהם. איזה שיר נתקע לכם בראש כרגע? אהוב יקר / רונית שחר איזה דיסק יש לכםכרגע במערכת? שלום לתמימות / רונית שחר שיר אחרון ששמעתם באמ פי 3 (המידה אם יש לכם...)? אין. מה אתם עושים היום בערב? ארוחה משפחתית ואז בטח אני אצא... לודעת לאן. מה אתם רוצים לעשות היום בערב? להיות באיזו הופעה ... מה אתם תלבשו היום בערב? לודעת שאלות אינטימיות: את\ה נמשך\ת לאנשים מסוג המין שלך?
התנשקת כבר? יאפ צרפתית\בפה? גם וגם... צחוקים איתכם. יש לך חבר\ה? לא היית רוצה? לא שכבת עם מישהו\י? לא את\ה גזעני? ממש לא את\ה שונא\ת גזעניים? לא מתה עליהם. את\ה שחור\לבן? מסנוורת את השמש ... לבנה לבנה כמו גבינה. את\ה שונא את ההורים שלך? לא אם כן למה? לא שונאת אותם. ולסיום...את\ה אוהב\ת אותי??? אמממ אממ מה ? הא? למה ? כן בטח ... יומדהים.

שנוני

New member
אני זונה של שאלונים

תתמודדו
מה שמכם? אריאל איך אתם מגדירים את עצמכם (פריקים, ערסים, פקאצות, או סתם ילדים שאין להם מה לעשות בחיים)?אוחצ'ה גאה
מה אתם לובשים כרגע? ג'ינס קורקר וחולצה ירוקה מה צבע העיניים שלכם? כחול בני כמה אתם?20 זכר\נקבה?זכר איזה עוד זמרים אתם אוהבים (חוץ ממטרופולין, אני מניחה)? אמה שפלן, מדונה סופי אליס בקסטור, עברי לידר
איזה זמרים אתם לא אוהבים?אממ מזרחי בכלל איזה שיר נתקע לכם בראש כרגע? אבל אני שר מהלב... מהלב... איזה דיסק יש לכם כרגע במערכת? מוש בן ארי- דרך שיר אחרון ששמעתם באמ פי 3 (המידה אם יש לכם...)? מטרופולין ואז מת האמ פי
(דקה דומיה)
מה אתם עושים היום בערב? אני אחרי לארח 20 איש אני כבר סימתי להערב מה אתם רוצים לעשות היום בערב? לישוןןןןןןן מה אתם תלבשו היום בערב? פיג'מה שאלות אינטימיות: את\ה נמשך\ת לאנשים מסוג המין שלך? אממ כן
התנשקת כבר? כן... צרפתית\בפה? גם וגם יש לך חבר\ה? אמן היה לי חבר לפני חודשיים במשך שלושה חודשים (ארוך יחסית בשבילי) היית רוצה? כןןןןןןןןןןןן שכבת עם מישהו\י? כן את\ה גזעני? טיפה את\ה שונא\ת גזעניים? כאלה רציניים כן
את\ה שחור\לבן? לבן את\ה שונא את ההורים שלך? כן אם כן למה? הם חולי שליטה ולסיום...את\ה אוהב\ת אותי???ברור! מה כבר נגמר?

למעלה