שאלון אנג'ל

• פותח הנושא On23
  • פורסם בתאריך

On23

New member
שאלון אנג'ל

משעמם לי, ולא מזמן סיימתי את הסדרה, אז.... יאללה
עונה הכי טובה: עונה הכי גרועה (במקרה הזה, אין כזה דבר, רק פחות טובה): דרג את העונות: ה-פרק האהוב: הפרק הכי גרוע שהיה באנג'ל: ציין 5 פרקים שהצחיקו אותך באנג'ל: ציין 5 פרקים שריגשו אותך: 3 רגעים שנותרת בהם בפה פעור: 3 רגעים עצובים עד מאוד: הפרק הכי טוב של באפי(באנג'ל, כמובן): הפרק הכי טוב של פיית': הפרק הכי טוב של ווילו: הפרק הכי טוב של הרמוני (לא שיש הרבה): הפרק הכי טוב של אנדרו (כןכן): הפרק הכי טוב של אילריה: הדמות הכי מעצבנת ומיותרת באנג'ל: הדמות הכי אהובה: דון או קונור: קונור וקורדיליה - מגעיל או לא: הולץ או ג'סמין: אילריה או פרד: פרד או קורדיליה: גאן או ווסלי: אנג'ל או ספייק: הרגע הכי מצחיק של אנג'ל וספייק: פרק סיום עונה הכי טוב: פרק סיום עונה הכי פחות טוב: דרגו אותם: דרלה או דרוסילה: דרלה ואנג'ל או באפי ואנג'ל: השד הכי מעורר חלחלה: השד הכי נחמד: ולסיום, הביטול של אנג'ל - מוצדק או לא: סתם, ברור שלא. זהו, לא עולים לי עוד דברים:/

On23

New member
:]

עונה הכי טובה: 4 עונה הכי גרועה (במקרה הזה, אין כזה דבר, רק פחות טובה): 1 דרג את העונות: 4 2 3 5 1 ה-פרק האהוב: אני חושב שפרק הסיום, Not Fade Away. אבל לא משהו שקשור לסיום עונה: You're Welcome, פרק ה-100. הפרק הכי גרוע שהיה באנג'ל: ללא ספק - The Cautionary Tale of Numero Cinco - מה לעזאזל עבר עליהם... ציין 5 פרקים שהצחיקו אותך באנג'ל: ספין דה באטל - הכי מצחיק בעולם, סמייל טיים - גאונות, קארפה נוקטרן - משעשע, Guise Will Be Guise- ווסלי בתור אנג'ל, The Girl in Question - זה פרק מפגר אבל מספק רגעים קורעים. 5 פרקים שריגשו אותך: I Will Remember You - איך לא? A Hole in the World - איך לא, שוב? Underneath- השיר בסוף, והעצב של כולם. Peace Out- כי סוף סוף נפטרים מהאהבלה ג'סמין, איך אפשר שלא להתרגש? You're Welcome- הסיום. אבל זה יותר מתאים לקטגוריה אחרת. 3רגעים שנותרת בהם בפה פעור: עזבו 3, אני אתן יותר: קורדיליה דוקרת את ליילה - הלסת שלי נפלה לרצפה, זה בא משום מקום. אנג'ל מקבל את השיחה על קורדיליה אנג'ל חונק את ווסלי אנג'ל סוגר את דרלה ודרוסילה עם W&H דרלה בכלוב 3 רגעים עצובים עד מאוד: אנג'ל חונק את ווסלי, פרד מתה, שיחת הטלפון על קורדיליה, אנג'ל קורא את המכתב של הולץ, אנג'ל מבין שיצטרך לוותר על החיים שלו בשביל באפי הפרק הכי טוב של באפי(באנג'ל, כמובן): Sanctuary,שהוא גם אחד הפרקים המעולים של הסדרה הפרק הכי טוב של פיית': Orpheus. פרק מופתי וגאוני. הפרק הכי טוב של ווילו: Orpheus הפרק הכי טוב של הרמוני (לא שיש הרבה): Harm's Way הפרק הכי טוב של אנדרו (כןכן): Damage, פרק אדיר. הפרק הכי טוב של אילריה: Shells. פרק מדהים עם דיאלוגים כלכך יפים ועמוקים, פרק מלא כאב ועצב. מדהים... הדמות הכי מעצבנת ומיותרת באנג'ל: גאן. הדמות הכי אהובה: קורדיליה. דון או קונור: קונור קונור וקורדיליה - מגעיל או לא: בטח שמגעיל. הולץ או ג'סמין: הולץ. כל דבר עדיף על פני המעצבנת הזאת. אילריה או פרד: פרד. אינעליה פרד או קורדיליה: קורדיליה. כן, כן, עם כל אהבתי לפרד אין על קורדיליה גאן או ווסלי: ווסלי. דמות עמוקה ומעניינת, לא כמו גאן. אנג'ל או ספייק: האמת שתמיד העדפתי את ספייק. הרגע הכי מצחיק של אנג'ל וספייק: המכות בסמייל טיים פרק סיום עונה הכי טוב: עונה חמישית, Not Fade Away. לא סיום סדרה: לשאנשו באל.איי. פרק סיום עונה הכי פחות טוב: עונה רביעית, Home. פרק טוב, אבל קצת רגוע לסיום עונה. דרגו אותם: 5 1 3 2 4 דרלה או דרוסילה: דרוסילה. דרלה ואנג'ל או באפי ואנג'ל: באפי ואנג'ל. השד הכי מעורר חלחלה: השד הזה מ-Origin, האדום, מהקוץ השחור. השד הכי נחמד: לורן. כפרעליו. ולסיום, הביטול של אנג'ל - מוצדק או לא: סתם, ברור שלא.

lightanddark

New member
חלק מהתשובות כי אני יותר אשת באפי :)

עונה הכי טובה: 5 ה-פרק האהוב: smile time הפרק הכי גרוע שהיה באנג'ל: כל הפרקים שכללו את עלילת קורדיליה וקונור. (רגע מה?) 3 רגעים עצובים עד מאוד: המוות של קורדי, ווס ופרד. הפרק הכי טוב של באפי(באנג'ל, כמובן): I will remember you הפרק הכי טוב של ווילו: כולם הדמות הכי מעצבנת ומיותרת באנג'ל: הרמוני הדמות הכי אהובה: פרד דון או קונור: מי? קונור וקורדיליה - מגעיל או לא: על מה אתם מדברים? הולץ או ג'סמין: God is nowhere Jasmin is the way אילריה או פרד: פרד פרד או קורדיליה: פרד גאן או ווסלי: ווסלי (יש פה השוואה?) אנג'ל או ספייק: ספייק הרגע הכי מצחיק של אנג'ל וספייק: אסטרונאוטים מול אנשי מערות דרלה או דרוסילה: דרו דרלה ואנג'ל או באפי ואנג'ל: באפי ואנג'ל השד הכי נחמד: לורן.

On23

New member
אבל....

הסדרה הסתיימה ב-2003. אני גם נכנסתי לפה, והיו לי פה ספוילרים לעונה שישית של באפי לא מסומנים, וקיבלתי את זה בהבנה כי הסדרה שודרה לפני המון זמן. חוצמזה, אם אני עושה שאלון אז מן הסתם זה על כל הסדרה...ולמה שלא תעני? :]

אני יודעת, ובכל זאת...../images/Emo54.gif

בדרך-כלל אני לא מעירה להודעות שמכילות ספוילרים לאנג'ל ובאפי, כי זה באמת כבר לא משנה, אבל כשיש הודעה שמכילה כל-כך הרבה מהם - לכל הסדרה, ולא רק לפרק או עונה - אני חושבת שבכל זאת ראוי לסמן. אני אענה אחר-כך, כשאני אצליח להיזכר מה קרה באנג'ל...

alonback

New member
ננסה גם

עונה הכי טובה: 5, אין על ספייק עונה הכי גרועה (במקרה הזה, אין כזה דבר, רק פחות טובה): 1, התחילה מאוד משעמם דרג את העונות: 5,2,3,4,1 משמאל לימין כמובן ה-פרק האהוב: לא עולה לי בראש פרק ספציפי הפרק הכי גרוע שהיה באנג'ל: כמו שנאמר מעלי, רוב פרקי קונור/קורדי ציין 5 פרקים שהצחיקו אותך באנג'ל: תבחרו אקראית 5 פרקים מעונה חמישית שספייק הופיע בהם ציין 5 פרקים שריגשו אותך: הפרק שאנג'ל הופך לבן אנוש שבאפי מגיעה 3 רגעים שנותרת בהם בפה פעור: הופעתו של ספייק, דרלה בהריון, לא חושב על עוד אחד 3 רגעים עצובים עד מאוד: הפרק הכי טוב של באפי(באנג'ל, כמובן): תסתכלו למעלה הפרק הכי טוב של פיית': כשהיא צדה את אנג'לוס הפרק הכי טוב של ווילו: כשהיא מזיינת לקורדי את הצורה בקרב הקסמים הפרק הכי טוב של הרמוני (לא שיש הרבה): עונה 5 סוף פרק 1 כשספייק מופיע והיא מכניסה את הראש שלה למשרד ואומרת משהו שאני לא זוכר כרגע אבל זה קרע אותי מצחוק הפרק הכי טוב של אנדרו (כןכן): למי איכפת הפרק הכי טוב של אילריה: הראשונים הדמות הכי מעצבנת ומיותרת באנג'ל: אנג'ל, סתם, אולי קורדיליה הדמות הכי אהובה: פרד עד עונה 5 ואז ספייק דון או קונור: שתיהם מעצבנים קונור וקורדיליה - מגעיל או לא: כמעט הקאתי הולץ או ג'סמין: שתיהם לא היו "רשע מרכזי" הולם אילריה או פרד: אילריה במהלך היום, פרד כשנכנסים למיטה פרד או קורדיליה: שתיהם באמבטיית ג'לי כשאני גם שם גאן או ווסלי: גאן, ווסלי מעצבן אותי אנג'ל או ספייק: ספייק הרגע הכי מצחיק של אנג'ל וספייק: כשבאחד הפרקים האחרונים אנג'ל מדבר אליהם ואומר "אחד ממכם יבגוד בי" ואז ספייק מרים את היד פרק סיום עונה הכי טוב: סוף עונה 5 היה ראוי פרק סיום עונה הכי פחות טוב: ראשונה דרגו אותם: דרלה או דרוסילה: ראה תשובה לפני 7 שאלות. אבל ברצינות, דרלה (כשאני רואה עכשיו את הסידרה אני כל הזמן מצפה מדקסטר להגיע ולבתר את אנג'ל) דרלה ואנג'ל או באפי ואנג'ל: אני באמת צריך לכבד את זה עם תשובה השד הכי מעורר חלחלה: הפרצוף האמיתי של ג'סמין השד הכי נחמד: ולסיום, הביטול של אנג'ל - מוצדק או לא: עזבו בזמן

Rose131

New member
וואי שנים אל הייתי פה

עונה הכי טובה: שנייה בגלל דרלה, אבל חמישית בגלל ספייק. אני חצויה בדעתי! עונה הכי גרועה (במקרה הזה, אין כזה דבר, רק פחות טובה): ראשונה. דרג את העונות: אוקי, נגיד שהכי טובה זה השנייה, אחרכך חמישית, אחרכך שלישית, אחרכך רביעית ובסוף הראשונה. ה-פרק האהוב:סמייל טיים, כמובן. וגם the prodigalאו איך שלא כותבים את זה. הזה שמלא בפלאשים ליחסים בין ליאם ואבא שלו. וnot fade away. הפרק הכי גרוע שהיה באנג'ל: לא זוכרת, נו.
ציין 5 פרקים שהצחיקו אותך באנג'ל:סמייל טיים, ספין דה באטל.. לא זוכרת.
אבל היו מלא.
הפרק הזה בפייליאה עם הdance of shame וכל השטויות האלה עם אמא של לורן
ציין 5 פרקים שריגשו אותך:not fade away, a hole in the world, epiphany, Hero, the prodigal 3 רגעים שנותרת בהם בפה פעור: הרגע הזה שקונור משליך את אנג'ל לקרקעית, הרגע שווסלי מת, הקטע בyou're welcome שקורדי מנשקת את אנג'ל ונעלמת, ורואים שהמשרד ריק. 3 רגעים עצובים עד מאוד: נו, רק 3? כל ה3 הנ"ל, והרגע שנגמרה הסדרה, והרגע שפרד הופכת לאילירייה [התייפחתי במשך שעות ושאלתי את הטלוויזיה please wesley, why can't she stay?], וכשלורן הורג את לינדזי, בכלליות כל not fade away, וכשדויל מתאבד!!!1 אומיגאד, הייתי ילדה קטנה ורכה בכיתה ז' או ח' או ואטאוור ומפילים עלי כזאת דמות מדהימה שמתה?? לא לעניין. ו.. לא זוכרת. סדרה עצובה, תכלס. הפרק הכי טוב של באפי(באנג'ל, כמובן): היו רק איזה 3, לא? אבל כמובן ש i will remember you. הפרק הכי טוב של פיית': באנג'ל? אמ.. נראה לי שקוראים לו five by five, זה שנגמר כשפיית' מתחננת שאנג'ל יהרוג אותה.. וואו, בכיתי כלכך הרבה. הפרק הכי טוב של ווילו:היא הייתה רק בפרק אחד, לא? להחזיר את הנשמה של אנג'ל.. הפרק הכי טוב של הרמוני (לא שיש הרבה): harm's way, כמובן. הפרק הכי טוב של אנדרו (כןכן): חחחחחחחחח חזק. אמ, נו, הפרק הזה ברומא, כשהוא כזה זיין או משהו. לא זוכרת איך קוראים לו. הפרק הכי טוב של אילריה: אוי. אמ. אני חושבת ש not fade away. כשהקוסם ההוא אומר ל"פרד" come on, give it your best shot או משהו כזה, והיא הופכת להיות אילירייה ומפוצצת לו את הראש. או המשפט- try not to die, you are not unpleasant to my eyes. או נגיד, I wish to do more violence. כן, בהחלט not fade away. הדמות הכי מעצבנת ומיותרת באנג'ל: איב!!!!!!!!!!!!!111111111111111 איכסססססססס. זין עליה. הדמות הכי אהובה: ווסלי, נראה לי. דון או קונור: קונור
. דון כזאת יצורה.
קונור וקורדיליה - מגעיל או לא: איכס איכס איכס. הולץ או ג'סמין: הולץ! אילריה או פרד: איליריה
פרד או קורדיליה: קורדיליה. בכלליות, פרד חמודה אבל כזאת.. משעממת.
גאן או ווסלי:ווסלי אנג'ל או ספייק:אוי. אי אפשר לשאול את זה. זה קשה מדי.
הרגע הכי מצחיק של אנג'ל וספייק:חחחחחחחחחחח בסמייל טיים. YOU'RE A BLOODY PUPPET! או בעצם, הפרק האחרון של באפי חחח, כשאנג'ל כזה i started this whole "having a soul" thing ובאפי עונה לו what are you, twelve?! פרק סיום עונה הכי טוב: not fade away, כמובן. פרק סיום עונה הכי פחות טוב: אממ עונה רביעית, כנראה דרגו אותם: די נו. דרלה או דרוסילה: דרלה
דרלה ואנג'ל או באפי ואנג'ל:כמובן שדרלה ואנג'ל.[וס] השד הכי מעורר חלחלה: אוי, יש מלא חחחח השד הכי נחמד: לורן, דההה. ולסיום, הביטול של אנג'ל - מוצדק או לא: סתם, ברור שלא. זהו, חיכיתי ל"סתם" הזה.(

trilliane

Well-known member
מנהל
נראה לי שהתשובות שלי יפתיעו אותך...

עונה הכי טובה: 2 עונה הכי גרועה (במקרה הזה, אין כזה דבר, רק פחות טובה): 3, ויש דבר כזה, היא גרועה! פשוט אופרת סבון מתמשכת. 4 לא טובה ממנה בהרבה (למעט באמצע). דרג את העונות (מהטובה לגרועה): 2 1 5 4 3 ה-פרק האהוב: אין לי אחד מסוים. הפרק הכי גרוע שהיה באנג'ל: היו די הרבה כאלה. הראשון שעולה בדעתי הוא I fall to pieces (פרק 4 עונה 1) כי הוא מטופש למדי, אבל ת'כלס בעונות המתקדמות היו פרקים גרועים ממנו בהרבה, פשוט הדחקתי אותם (ויש כ"כ הרבה, שאין לי כוח לפרט או לדרג). ציין 5 פרקים שהצחיקו אותך באנג'ל: In the Dark, Guise Will Be Guise, Disharmony, The Girl in Question וכל פרקי פאיליאה. ציין 5 פרקים שריגשו אותך: You're Welcome, The Girl in Question, Lullaby, Epiphany, I Will Remember You 3 רגעים שנותרת בהם בפה פעור: (ספוילרים, כמובן): דרוסילה מערפדת את דרלה, דרלה הורגת את עצמה, קורדיליה וקונור במיטה (
). 3 רגעים עצובים עד מאוד: (ספוילרים): קורדיליה צופה בקלטת של דויל (You're Welcome), וילו משירה מבט בסוף עונה 2, דרוסילה מערפדת את דרלה. הפרק הכי טוב של באפי(באנג'ל, כמובן): I Will Remember You הפרק הכי טוב של פיית': Release (אם כי קשה לי לבודד דווקא אותו מאלה שלפניו ואחריו). פיית' היא קרן האור של עונה 4 ומצילה אותה מלהיות זבל מוחלט. הכימיה בינה לבין וסלי (סוף סוף הצופה שבאמת מתאים לה!) מפצה על הכול. הפרק הכי טוב של ווילו: Orpheus (כמה אפשרויות כבר יש?!) הפרק הכי טוב של הרמוני (לא שיש הרבה): Disharmony (ודווקא יש מספיק) הפרק הכי טוב של אנדרו (כןכן): נו באמת, הוא היה בכמה - 2 פרקים? לא סובלת את הדמות שלו, לא אהבתי אותו מעולם בבאפי ודי התבאסתי שטרחו להביא אותו גם לאנג'ל (ועוד באופן שדי שבר את הדמות שלו). הפרק הכי טוב של אילריה: Not Fade Away הדמות הכי מעצבנת ומיותרת באנג'ל: קונור. הדמות הכי אהובה: אנג'ל (לפחות עד סוף עונה 2. אח"כ הוא התקלקל בהדרגה, אבל גם שאר הדמויות). דון או קונור: דון. קונור וקורדיליה - מגעיל או לא: בלתי נסבל, זו עלילה שנלקחה ישירות מ"היפים והאמיצים". הולץ או ג'סמין: הולץ. ג'סמין הייתה דמות מיותרת בתוך עלילה מביכה בטמטומה (וחבל, כי אני אוהבת את השחקנית). אילריה או פרד: איליריה. סוף סוף משהו טוב יצא מהדמות של הבחורה הילדותית הזו. מעולם לא סבלתי את הדמות המתוקה של פרד, עם הגמגומים, החנחונים, הפלבולים והקול המתיילד. למה בחורה בת 20+ עם תואר שני בפיזיקה מתנהגת כמו ילדה בת 10 לכל הרוחות?! פרד או קורדיליה: קורדיליה הייתה מלכה, אבל עד סוף עונה 2. בעונה 3 היא איבדה את האישיות, ואח"כ... עדיף שלא נדבר. המתת החסד הייתה במקום. גאן או ווסלי: וסלי, רצוי וסלי המוקדם. גאן די מיותר (אם כי לא מזיק ברובו). אנג'ל או ספייק: אנג'ל. אבל גם ספייק. תלוי מתי, איך, כמה ולמה. הרגע הכי מצחיק של אנג'ל וספייק: לא זוכרת טוב מספיק את עונה 5 כדי לדלות רגע מסוים שהצחיק אותי במיוחד באינטראקציה ביניהם. אבל הרגע המצחיק ביותר של ספייק הוא ללא ספק הפתיחה הגאונית של In the Dark (יש מישהו שלא יודע בע"פ?) פרק סיום עונה הכי טוב: Not Fade Away, פרק סיום הסדרה, אבל זה לא שהוא היה כ"כ טוב כמו שאלה שלפניו לא היו שוס. עונה 1 היה טוב רק בגלל הקליף הגנר המצוין; עונה 2 טוב מאוד, אבל לא מספיק "סיום עונה". הפרק העצמתי שסגר עלילה בעונה 2 הוא Epiphany, והוא מבחינתי בעצם פרק ה"סיום" הטוב ביותר (לעלילה המבריקה ביותר שהייתה באנג'ל). עונה 3 - הס מלהזכיר, זה מביך מדי.עונה 4 - סביר. פרק סיום עונה הכי פחות טוב: 3, כמובן. (ספוילר) קורדיליה עולה לשמים?! WTF?! דרגו אותם (מהטוב לרע): 5 1 2 4 3 דרלה או דרוסילה: דרלה (באנג'ל. דרוסילה הייתה בעיקר בפלשבקים, זו לא תחרות). דרלה ואנג'ל או באפי ואנג'ל: באפי ואנג'ל לנצח. השד הכי מעורר חלחלה: (ספוילר) ההוא שרימה את וסלי עם הנבואה. השד הכי נחמד: לורן, זה לא שיש תחרות... ולסיום, הביטול של אנג'ל - מוצדק או לא: מוצדק. מצד אחד - לא לעניין, כי דווקא עונה 5 הראתה סימני התאוששות והיה לאן להמשיך, וגם היוצרים תכננו להמשיך; מצד שני, הקאסט (ובעיקר דיויד) נראה קצת עייף, דיויד נראה שמן ולא אטרקטיבי והדמות של אנג'ל התחילה להיראות מאוד עייפה ולא מלהיבה לצערי. בסופו של דבר, אולי עדיף שסיימו כשנשאר קצת טעם של עוד מאשר כמו שהרגשתי בסוף עונה 7 של באפי (חבל שלא סיימו בעונה 6. למעט פרק 5 בעונה 7 שכמעט מצליח להצדיק את העונה כולה, ועדיין).

On23

New member
אכן מפתיעה אותי השנאה...

במיוחד לעונה 3 שהיא עונה מעולה בעיניי, והעונה הכי זריזה. לגבי קורדיליה עולה לשמיים - נו באמת, אנחנו מדברים על תוכנית על טבעית, לא? קורדיליה וקונור אכן מגעיל, אבל זו לא הייתה היא אחרי הכל... זו הייתה מזימה בשביל להעביר את קונור לצד שלה. לגבי פרד- טוב, היא הייתה תקועה במקום מעוות למשך מספיק זמן. זה השפיע עליה, וחוץ מזה, היא לא הייתה ככה בכל העונות, רק בעונה שלישית. מהפרק עם המורה שלה בעונה רביעית היא כבר לא כזאת...

trilliane

Well-known member
מנהל
בעיניי היא הייתה מזעזעת

אלה היו עלילות של אופרת סבון. קורדיליה כבר לא הייתה קורדיליה, אנג'ל לא מעניין אותי במיוחד בתור אבא, קונור מעצבן, ו"על טבעי" זה לא "מטומטם". לגבי פרד - אין קשר בין התנהגות כזו לבין פאיליאה. היא פשוט מעיקה בעיניי.

למעלה