שאלוןלוןלון

juds1

New member
שאלוןלוןלון../images/Emo8.gif

שאלון 1. מהו נושא השיחה השנוא עליך? 2. האם אתם נהנים מהארוחות המשפחתיות? 3. כתבתם אי פעם שיר? 4. פורסם/למגירה? 5. אתם אוהבת את הצחוק שלך? 6. אתם מדברים הרבה בטלפון? 7. מהי האמונה החזקה ביותר שלכם? 8. מה המוטו שלכם בחיים? 9. בוכים בשירים? 10. אוהבים את החדר שלכם? 11. מתי בפעם האחרונה יצאתם לטיול משפחתי? 12. את מי אתם הכי שונאים? 13. והכי הכי אוהבים? 14. חבר יש? 15. שברו לכם פעם ת'לב? 16. שברתם למישהו ת'לב? 17. אתם אוהבים שאלונים ארוכים? טוב...כי יש עוד כמה שאלות.. 18. התקופה המאושרת בחייכם: יסודי, חטיבה או תיכון? 19. מתי הייתם חולים בפעם האחרונה? 20. יש לכם חדר לבד? 21. השעה הכי מוקדמת שקמתם בה אי פעם: 22. השעה הכי מאוחרת שקמתם בה אי פעם: 23. סמיילי מועדף: 24. מישהו שלא ראיתם הרבה זמן: 25. החבר האחרון שהיה לו יומולדת, ומתי? 26. 3 אנשים שמעצבנים אתכם: 27. 2 אנשים שאתם רוצים לחבק עכשיו: 28. במשפחתך, מי מכין את האוכל הכי טעים? 29. מה אתה יודע להכין? 30. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? 31. היית עושה צניחה חופשית? 32. החדר שלכן מבולגן או מסודר כרגע? 33. תסתכלו לאחור: מה אתם רואים? 34. הפדיחה הכי גדולה שאתה זוכר: 35. ניסית לעשות אי פעם דיאטה? 36. עם כמה אנשים דיברת/אתה מדבר בזמן מילוי השאלון?

-בעזרתך אבא-

שאלון 1. מהו נושא השיחה השנוא עליך? פוליטיקה/לימודים 2. האם אתם נהנים מהארוחות המשפחתיות? כן 3. כתבתם אי פעם שיר? כן. בערך. 4. פורסם/למגירה? למגירה 5. אתם אוהבת את הצחוק שלך? מממ... 6. אתם מדברים הרבה בטלפון? לא 7. מהי האמונה החזקה ביותר שלכם? אלוקים (!) 8. מה המוטו שלכם בחיים? הכל לטובה... 9. בוכים בשירים? לא 10. אוהבים את החדר שלכם? לא 11. מתי בפעם האחרונה יצאתם לטיול משפחתי? חנוכה 12. את מי אתם הכי שונאים? פוליטיקאים/חיילים/שוטרים 13. והכי הכי אוהבים? משפחה/מתנחלים 14. חבר יש? לא 15. שברו לכם פעם ת'לב? לא שידוע 16. שברתם למישהו ת'לב? לא שידוע 17. אתם אוהבים שאלונים ארוכים? מממ... שיהיה... טוב...כי יש עוד כמה שאלות.. בכיף... 18. התקופה המאושרת בחייכם: יסודי, חטיבה או תיכון? כיתות א' ב' 19. מתי הייתם חולים בפעם האחרונה? מממ... מזמן... 20. יש לכם חדר לבד? כן 21. השעה הכי מוקדמת שקמתם בה אי פעם: 4 ומשו 22. השעה הכי מאוחרת שקמתם בה אי פעם: 12 ומשו 23. סמיילי מועדף:
לבחירתכם 24. מישהו שלא ראיתם הרבה זמן: המורה של כתה א'... 25. החבר האחרון שהיה לו יומולדת, ומתי? היום. מישהי מהכיתה. 26. 3 אנשים שמעצבנים אתכם: שרון, המורה שלי, מ... עוד מיחשו? אני צריכה לחשוב 27. 2 אנשים שאתם רוצים לחבק עכשיו: ככככלללל המתנחלים. זה הרבה יותר מ2 28. במשפחתך, מי מכין את האוכל הכי טעים? אמא 29. מה אתה יודע להכין? מה בא לכם? 30. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי/יחיד 31. היית עושה צניחה חופשית? לא, בעצם כן... 32. החדר שלכן מבולגן או מסודר כרגע? די מסודר 33. תסתכלו לאחור: מה אתם רואים? מיטה 34. הפדיחה הכי גדולה שאתה זוכר: המוווןןןןןן 35. ניסית לעשות אי פעם דיאטה? כן. תמיד. 36. עם כמה אנשים דיברת/אתה מדבר בזמן מילוי השאלון? 3

-בעזרתך אבא-

חחח... כן, תתפלאי... בעצם, תלוי עם מי... אם זה עם מישהו שיש לו דעות כמו שלי-אין על מה להתווכח וזה משעמם לדבר על זה. אם זה מישהו שמאלני שלא יודע מה זה מתנחלים-יש המוןןןןןןן על מה להתווכח ואז זה סבבה!!! בעע... אבל בזמן האחרון בכלל לא שווה לדבר על פוליטיקה. נמאס לי מהמצב המיעכאיחמרגכנטו במדינה המפגרת הזאת!! זה לא פיייייייייייררררררר!!! תיכננתי להתחתן בגוש-אין גוש. תיכננתי אח"כ להתחתן בחברון-הוא סגור!! השוטרים והחיילים האלה כאלה כלביםםםםםםםםםםםםםםםםםם...!!! אני שונאת אותםםםםםםם...!!!

../images/Emo60.gifלא להגיד מפגרת../images/Emo11.gif

זה לא תרבותי
אוי אני לא שפויה
נראה ךלי שהיה לי מרכיב סמוי בשניצלל
<<ידעתי שלא כדי לי לאכול תגוש סויה הזה
>>

-בעזרתך אבא-

הא? מה אמרת? לא מתורבת להגיד מפגרת? משו. המדינה יותר מתורבתת. פיכס. הא? את באמת לא שפויה. על מה את מדברת?

ירדן, קראי את זה טוב טוב

בשבת התארחו אצלנו זוג הורים דתיים, הם גרים באלון שבות. יש להם 5 ילידם. הם צעירים וחביבים. האבא עובד באינטל (כמו אבא שלי, בעצם בגלל זה אנחנו פה לשנתיים בלבד). וגם הם באים עוד חצי שנה. יופי. נקסט. הם רוצים לרדת. לרדת. יש להם במושגים רק שחור ולבן. האבא טוען שמאז שפינו את הגוש הוא נותן לגוש עציון 5 שנים בלבד עד שהוא הולך להפנות. ואז? אז מה? הוא רוצה לרדת. הוא אומר שאמא שלו מבטיחה לכל נכד 100000 ש"ח אם הוא יירד. את מבינה? קולטת? אם לא הבנת עדיין- יש להם דעות מעוותות, מאוד. הם מעדיפים או הכל או כלום. נראה לי גם את ככה, וכדאי לך למתן את זה. זה ידרדר יותר מהם ממה שאת חושבת. איך את יכולה להגיד על הארץ שלנו מפגרת? כן, הממשלה מושחתת וזוועתית, אבל כדאי לך למתן את עצמך. מהר מהר. חוצמזה, מה העניין של תיכננתי להתחתן? כאילו, יש לך כבר חתן? אמיפה הגיע התיכנון לחתונה??? בחיי, זה נשמע כמו ילד קטן. כבוד בסיסי ללבנאדם, לארץ, לקב"ה. אוקיי? נסכם שאת דעותייך המלבבות תשמרי לעמצך. זה מסוכן. דרך אגב, איפה את גרה? ואל תעלבי, תראי גם את הצד של הימננים שעוד מאמינים ממדינה שלנו.

chagiti

New member
גם אני שונאת את הבן אדם המנובל הזה!

הוא גירש את אח שלי משם....(ואנחנו היינו איתו) הוא בן אדם מנובל ורשע!!!! ועכשיו הוא יתן נראה לי כמעט את כל הארץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ירדן, קראי את זה טוב טוב

בשבת התארחו אצלנו זוג הורים דתיים, הם גרים באלון שבות. יש להם 5 ילידם. הם צעירים וחביבים. האבא עובד באינטל (כמו אבא שלי, בעצם בגלל זה אנחנו פה לשנתיים בלבד). וגם הם באים עוד חצי שנה. יופי. נקסט. הם רוצים לרדת. לרדת. יש להם במושגים רק שחור ולבן. האבא טוען שמאז שפינו את הגוש הוא נותן לגוש עציון 5 שנים בלבד עד שהוא הולך להפנות. ואז? אז מה? הוא רוצה לרדת. הוא אומר שאמא שלו מבטיחה לכל נכד 100000 ש"ח אם הוא יירד. את מבינה? קולטת? אם לא הבנת עדיין- יש להם דעות מעוותות, מאוד. הם מעדיפים או הכל או כלום. נראה לי גם את ככה, וכדאי לך למתן את זה. זה ידרדר יותר מהם ממה שאת חושבת. איך את יכולה להגיד על הארץ שלנו מפגרת? כן, הממשלה מושחתת וזוועתית, אבל כדאי לך למתן את עצמך. מהר מהר. חוצמזה, מה העניין של תיכננתי להתחתן? כאילו, יש לך כבר חתן? אמיפה הגיע התיכנון לחתונה??? בחיי, זה נשמע כמו ילד קטן. כבוד בסיסי ללבנאדם, לארץ, לקב"ה. אוקיי? נסכם שאת דעותייך המלבבות תשמרי לעמצך. זה מסוכן. דרך אגב, איפה את גרה? ואל תעלבי, תראי גם את הצד של הימננים שעוד מאמינים ממדינה שלנו.

-בעזרתך אבא-

מממ... אם להגיד ת'אמת, לא ממש הבנתי ת'קטע של המשפחה. על מה דיברת בכלל?! דבר שני, לא אמרתי שהארץ שלנו מפגרת-היא הכי טובה בעולם. הממשלה מפגרת! מפגרת, מפגרת ושוב מפגרת, ואולי גם מטומטמת! אין לי מה למתן את עצמי. תמיד הייתי ככה. טוב, למען האמת, לא הייתי ככה. גם אחרי ההתנתקות שנאתי ת'ממשלה. שנאתי את צה"ל ואת המשטרה. אבל אם אז עוד שנאתי אותם כאנשים בתפקיד-עכשיו אני שונאת את האנשים עצמם. וזה כן שינאה א-י-ש-י-ת!!! אם עוד היה כואב לי על המצב של שרון-זה בגלל שהוא יהודי, לא בגלל התפקיד ה"מכובד" שלו!!! ועכשיו? שימות. הוא לא מעניין אותי. תראי לאיזה חרא של מצב הוא הביא אותנו. תראי לאיזה שנאה הוא גרם בעם שלנו!!! למתן את עצמי?! שכחי מזה. חחח... לא. אין לי חתן. אבל היה לי די ברור שהחתונה שלי תהיה בגוש/חברון/בית לחם/כל "יישוב לא חוקי" בארץ. כבוד לארץ-יש לי. והרבה. כבוד לאדם-תלוי מי. אדם שמשרת את המדינה, אין לי כבוד אליו. חוץ מאבא שלי, כן?! גם הוא התחיל לי עכשיו עם הדיבורים השמאלנים שלו... שב"סניק, אי אפשר להבין אותו. כבוד לקב"ה-יש לי. והרבה מאוד. אני? בארץ ישראל. עדיין. עד שיגרשו אותי לאוגנדה. יום טוב גם לך. :)

מממממ

אולי באמת לא הסבתרי טוב. משפחה שגרה באלון שבות רוצה לרדת מהארץ, הם לא מאמינים בה יותר. עכשיו- מי שמביא למצב של כולם שונאים את כולם, זה לא שרון. זה בידוק אנשים כמוך!! גם שמאלנים שטוענים אין לי אח מתנחל, וגם ימניים שטוענים שלא מעניין אותם בכלל. כל מי שעובד במדינה גם משרת אותה. מורים? למען העתיד של הילדים. צבא? למען הבטיחון שלך (ואל תתחילי לחרבש שלי שהוא "מגרש יהודים" וכאלה שטויות. בלי צה"ל ישראל הייתה נמחקת. עובדה.ויש לי אבא שבצבא כל מילאוים חודש, יש לי דוד בצבא קבא והוא מג"ד, כל שאר הודודים שלי היו בצבא, וכו' וכו') משטרה? למען ירידת הפשיעה (טוב נו, אעלק). רופאים-- לרפואה של כולם. וכו'. ולהמ לאבא שלך יש כבוד? כי הוא אבא ש-ל-ך? כל בנאדם הוא אבא של מישו. שיכנעתי?

-בעזרתך אבא-

נו טוב. אפשר להבין אותם. למרות שאני במקומם הייתי מחכה עד שיגרשו אותי, כי זה ידוע שזה יגיע. באמת?! מה אנשים כמוני עשו נגד המדינה?! אם לא היו אנשים עם דעות כאלה לא היתה לנו מדינה!!! על שמאלנים אני לא מדברת. הם מצב אבוד. מורים-ראיתי איזה עתיד. ראיתי על מה מאשימים היום מורים. אונס? גניבה? תודה רבה. עדיף ללמוד בבית. צבא-אני לא אגיד שהוא מגרש יהודים כי זה לא יספק אותך. אבל זה צבא? שמוציא יהודים מהיישובים בארץ ש-ל-נ-ו ומוסר אותם לערבים?! בשביל מה? כדי ששם יוכלו להכין עוד פצמרים שיגיעו לאשקלון? בשביל מה?! נסתדר בלי צבא. תאמיני לי. משטרה-ירידת פשיעה? בנתיים רק ראיתי שהם לא יודעים לטפל באלימות של עצמם, שאח"כ יטפלו בפשיעה של אחרים. אז זהו שכן, כל הכבוד שיש לי אליו זה ר-ק בגלל שהוא אבא שלי. אחרת לא הייתי מכירה בו כמו שאני לא מכירה בכל המושחטים בממשלה, צבא, ומשטרה. כל בן אדם הוא אבא של מישהו? קודם כל זה לא ממש נכון. רוב החיילים בצבא הגנה לישמעאל הם בכלל רווקים ואין להם ילדים. גם אלה שכן הורים-אני מרחמת על הילדים שלהם. אני בכולופן הייתי מתביישת באבא כזה. יום טוב ושבת שלום. :)

היי נו,

אני באמת מצטערת שלא הייתי פה... הזמן זהה צינן אותי.. אין לי ממש כח להמשיך להתווכח [
] רק רציתי להגיד- שאמרתי "אבא" התכוןונתי כאילו לזה שלכל אחד יש איזה משיו, איזה משפחה/חברים/אנערף שמכבדים אותו.... מזה נסתדר בלי צבא? להאמין לך? ולמה? כי את יודעת בדיוק מה הולך לקרות בשניה שהצבא יודיע על פרישה??? מממ

-בעזרתך אבא-

ת'אמת? גם לי אין כח. אבל אני רק אענה לך. קודם כל-אם הצבא מודיע על פרישה, לפי דעתי נסתדר יותר. אני חותמת לך שהימין ייקח את זה על עצמו ויקים צבא נורמאלי ולא צבא הגנה לישמעאל שמאלני רצח. תהיי בטוחה שנסתדר יותר.

chagiti

New member
עונה

1. מהו נושא השיחה השנוא עליך? לויודעת! 2. האם אתם נהנים מהארוחות המשפחתיות? כן 3. כתבתם אי פעם שיר?לא 4. פורסם/למגירה????. 5. אתם אוהבת את הצחוק שלך?כן 6. אתם מדברים הרבה בטלפון?דיי הרבה 7. מהי האמונה החזקה ביותר שלכם? אמממממממממממ 8. מה המוטו שלכם בחיים?לא נשכח ולא נסלח 9. בוכים בשירים? לא 10. אוהבים את החדר שלכם?כן 11. מתי בפעם האחרונה יצאתם לטיול משפחתי?בחנוכהה 12. את מי אתם הכי שונאים?את אריאל שרון 13. והכי הכי אוהבים?אממ מישפחה 14. חבר יש?לא 15. שברו לכם פעם ת'לב?לא 16. שברתם למישהו ת'לב?לא 17. אתם אוהבים שאלונים ארוכים?לא טוב...כי יש עוד כמה שאלות.. 18. התקופה המאושרת בחייכם: יסודי, חטיבה או תיכון?חטיבה 19. מתי הייתם חולים בפעם האחרונה?שבוע שעבר 20. יש לכם חדר לבד?כן 21. השעה הכי מוקדמת שקמתם בה אי פעם:4 ומשהו 22. השעה הכי מאוחרת שקמתם בה אי פעם:2 ומשהו 23. סמיילי מועדף:לויודעת 24. מישהו שלא ראיתם הרבה זמן:מדריכה שלי והרבה מישפחה מחוץ לארץ 25. החבר האחרון שהיה לו יומולדת, ומתי?לחברה שלי היה היום 26. 3 אנשים שמעצבנים אתכם:אח אח ואח 27. 2 אנשים שאתם רוצים לחבק עכשיו:חברה וחברה 28. במשפחתך, מי מכין את האוכל הכי טעים? אמא 29. מה אתה יודע להכין? הרבה 30. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים?יחיד 31. היית עושה צניחה חופשית? לא 32. החדר שלכן מבולגן או מסודר כרגע?מבולגן 33. תסתכלו לאחור: מה אתם רואים? את אח שלי 34. הפדיחה הכי גדולה שאתה זוכר: היא יותר מידי ארוכה סורי..... 35. ניסית לעשות אי פעם דיאטה?כן 36. עם כמה אנשים דיברת/אתה מדבר בזמן מילוי השאלון?3 שאלון נחמד מאוד!!!!!

עוננה

1. מהו נושא השיחה השנוא עליך? חוסר אחריות! 2. האם אתם נהנים מהארוחות המשפחתיות? מאוד 3. כתבתם אי פעם שיר? לא 4. פורסם/למגירה? לאאא 5. אתם אוהבת את הצחוק שלך? לא, כולחם צוחקים עליו........ 6. אתם מדברים הרבה בטלפון? המוןןןןןןןןן 7. מהי האמונה החזקה ביותר שלכם? הק"בה 8. מה המוטו שלכם בחיים? כל מה שעושה ה'-הוא לטובה! 9. בוכים בשירים? כן 10. אוהבים את החדר שלכם? לא 11. מתי בפעם האחרונה יצאתם לטיול משפחתי? ממזמן 12. את מי אתם הכי שונאים? **** 13. והכי הכי אוהבים? **** 14. חבר יש? לא 15. שברו לכם פעם ת'לב?לא 16. שברתם למישהו ת'לב?לא 17. אתם אוהבים שאלונים ארוכים?לא טוב...כי יש עוד כמה שאלות.. 18. התקופה המאושרת בחייכם: יסודי, חטיבה או תיכון? צתיכון 19. מתי הייתם חולים בפעם האחרונה?לא ממזמן 20. יש לכם חדר לבד? לא 21. השעה הכי מוקדמת שקמתם בה אי פעם: 4 בבוקר 22. השעה הכי מאוחרת שקמתם בה אי פעם: 5 בערב 23. סמיילי מועדף: חיבוק 24. מישהו שלא ראיתם הרבה זמן: חברה שלי 25. החבר האחרון שהיה לו יומולדת, ומתי? אתמול נראה לי 26. 3 אנשים שמעצבנים אתכם: *** **** **** 27. 2 אנשים שאתם רוצים לחבק עכשיו: 28. במשפחתך, מי מכין את האוכל הכי טעים? 2 הסבתות 29. מה אתה יודע להכין? פולים 30. מיטת יחיד, וחצי, זוגית או קומותיים? וחצי 31. היית עושה צניחה חופשית? לא 32. החדר שלכן מבולגן או מסודר כרגע? עדיף שלא תדעוו 33. תסתכלו לאחור: מה אתם רואים? הליכון 34. הפדיחה הכי גדולה שאתה זוכר: 35. ניסית לעשות אי פעם דיאטה?לא 36. עם כמה אנשים דיברת/אתה מדבר בזמן מילוי השאלון?אפחד

למעלה