שאלה

שאלה

אם אני מקבלת מחזור פעם ב-5 חודשים זה אומר שאני לא אוכל להכנס להריון? או שיהיו לי ממש קשיים להיכנס? אני יודעת שהטיפול הוא עם גלולות אבל אני נגד גלולות זה מזיק לגוף אני מעדיפה כמה שפחות להכניס הורמונים לגוף יש הרבה תופעות לוואי לא ממש בא לי להשמין או לא יודעת מה להיות רגישה לדברים לא אכפת לי שאין לי מחזור להפך אני נהנית מזה מן הסתם , פעם חשבו שזה אולי מהאכילה שלי או מהמשקל הנמוך ואז העליתי כמה ק"ג וזה חולל שינוי , אח"כ שמעתי דעת רופאה שהשחלות שלי עצלות והן מבייצות פעם ב... (מוזר), החשש הוא שעקב התעלמות אני אגרום לנזק בלתי הפיך ואני לא אוכל להביא ילדים (עוד 80 שנה..) יש טיפול נוסף למקרים כאלה שמחזור אומר שלום פעם ב....? מלבד הגלולות האלה....אם כן אשמח לשמוע.... עוד פרטים חיוניים: אני בת 22 , פעם אחרונה שקיבלתי מחזור זה היה לפני 5 חודשים , ככה אני כבר שנים לפעמים זה בא אחרי 3 חודשים לפעמים יותר... אני נוטלת הלטרוקסין (כל יום 100 מ"ל - לתפקוד בלוטת התריס) תודה לעונים:)

שאלה

זה שאת מקבלת מחזור פעם ב- 5 חודשים מצביע על בעיה בתהליך הביוץ בשחלות שלך וההגדרה של הרופאה שאמרה לך שהשחלות עצלות די נכונה. הבעיה בחוסר טפול זה גם שייתכן ותגרמי לעצמך נזק בלתי הפיך במובן סיכון לבריאותך העתידית , לא רק במובן פוריות. חשוב שתבדקי קודם כל אם את מאוזנת מבחינת בלוטת התריס כי גם חוסר איזון שלה יכול לגרום לבעיות כאלה, ואם את כן מאוזנת , כדאי לקחת טפול כלשהוא ( לא חייב להיות גלולות ). בטוח שנוח לך ללא מחזור אבל זה ממש לא בטוח מבחינת הבריאות שלך.

למעלה