שאלה

מורנא007

New member
שאלה

מה דעתכם על שירשורים של "חדש" בדיסקיה? לאחונה רכשתי את הדיסק: Electric flag - A long time comin'. ממה ששמעתי זה פסיכדליה עדינה עם הרבה קטעים של רוק, בלוז וגאז. עם נגינת גיטרה וירטואוזית ושילוב של כלי נגינה לא סטנדרטיים (כמו הרבה להקות אחרות בתחום). למרות שאני לא מחובבי הבלוז, אני די מרוצה מהרכישה (10$ לפני מס).

LadyG

New member
אני בעד../images/Emo13.gif

מאד אוהבת את השרשורים האלה ולומדת מהם המון. מעדיפה חדש על המדף כי דיסקיה עושה לי פריחה קלה

LadyG

New member
אני חושבת שהאגדה האורבנית

הזו כבר נופצה לרסיסים. ואתה בכלל מעתיק ממני

melancholy man

New member
אני בעד

אני גם אשמח אם מישהו יכתוב משהו ארוך יותר על האלבום המצויין הזה. לצערי השבוע אני לא יכול לכתוב יותר מכמה מילים פה ושם (עבודה אתם יודעים...)

Jflyaway

New member
חדשים על המדף...בהחלט!

מחר - אני מבטיח ... כי עכשיו מאוחר

Jflyaway

New member
טוב, לא בדיוק חדש על המדף

אבל לפחות CURRENTLY PLAYING IN MY CAR כבר מספר ימים: אלבום הסולו של DINO VALENTE מ QUICKSILVER יופי יופי... מאוד מומלץ. אסיד פולק אמיתי. (ובצילום העטיפה הוא נראה כמו שמוליק קראוס)

John Barleycorn

New member
למינגים, זיקיות, וחיות אחרות

היה בדואר לכאן קרוב לחודש. ביום רביעי שעבר נסעתי לשישה ימים לפיניקס אריזונה, וקיוויתי מאד שיגיע לפני הנסיעה. נו, ודאי הגיע שעה אחרי שעזבתי. חזרתי לפני שעתיים ולשמחתי מצאתי על השולחן. חשבתי שכבר הלך לאיבוד בדואר. כרגע בסיבוב ראשון במחשב. איזה יופי. חוץ מזה אחרי כעשרים וחמש שנות קסטה ועוד ארבע שנות דיסק צרוב מצאתי סוף סוף עותק של Spooky Two בחנות יד שניה בדאון טאון טמפי. שישה דולר עבור המאסטרפיס הזה. איזה יופי.

למעלה