שאלה

שאלה

המשחק מגיע עם שירים? או שצריך להוריד אותם מהאינטרנט ולשים אותם במשחק? כי כאשר הורדתי את המשחק מהאתר, לא היו שירים. והיה צורך בלהוריד אותם, למה?

ועוד שאלה

האם המשטח עם הספוג הרך יכול לזוז? ומה ההבדלים בין המשטח הרגיל למשטח עם הספוג הרך (חוץ מעצם העבודה שבמשטח הרך יש ספוג)?

תרי

כשקונים את המשטח את מקבלת את המשחק עם 100 שירים. ואז את יכולה להוריד מהאתר את כל השירים שאת רוצה. בקשר למשטחים יש שלושה סוגים עד כמה שאני יודעת: אחד בלי ספוג בכלל, שהוא כמו שטיחון קטן כזה שמתקפל ונהרס אחרי חמש דקות. חח היו לי שתיים כאלו שנהרסו. שני עם ספוג רך, שעד כמה שהבנתי הוא נמעך אחרי מעט זמן ונהפך לדק ואז צריך לקנות ספוגים חדשים. ושלישי שהוא עם ספוג, אבל ספוג קשה שלא נמעך בכלל.

אז ככה

המשטח עם הספוג הרך יכול לזוז. כמו שאמרו לך יש שלושה סוגים של משטחים - משטח דק בלי ספוג ("הרגיל" כמו שקראת לו), משטח עם ספוג רך ומשטח עם ספוג קשה. כולם יכולים לזוז (זה תלוי במהירות של השיר, כמה את זזה עם הגוף במשחק, על איזה משטח את משחקת), אבל כדי להקטין את התזוזה של המשטחים הם כולם מגיעים עם מנגנון מניעת החלקה (non slip). המשטח ללא הספוג זז ברמות גבוהות יותר לעומת המשטח עם הספוג הרך, והמשטח עם הספוג הקשה יותר זז אף פחות (בספוג הקשה יש פחות אוויר ולכן הוא גם כבר יותר יחסית לספוג הרך). הבדל נוסף בין המשטח הדק למשטח עם הספוג הרך הוא שבמשטח עם הספוג - שהוא מקצועי יותר, הלחצנים הם מוגבהים טיפה ביחס לשאר המשטח וכך קל יותר להרגיש אם את לוחצת במקום הנכון או לא (זה חשוב ברמות הגבוהות יותר). אם תסתכלי קצת למטה בפורום תראי שכבר עניתי למשהו בקשר להבדלים בין המשטחים, אבל בכל מקרה זה מה שכתבתי: הספוג דבר ראשון חשוב, כמו שאמרת, בתור בולם זעזועים. - הרי על המשטח מומלץ שלא לרקוד עם נעלי התעמלות, והספוג משמש בתור תחליף. אתה יכול להכין בעצמך ספוג [אלא שלהכין ספוג (?) או לאלתר אחד שמתאים מבחינת עמידות, גודל, עובי וקושי/רכות נשמע גם קצת מסובך), ואתה יכול לעשות איזו קומבינה שאתה רוצה - אבל ההבדל בין המשטחים הדקים למשטחים המקצועיים (עם הספוג) הוא עצום מבחינת האיכות. דבר ראשון הספוג שמגיע עם המשטח נמצא בתוכו - לכן המשטח מגיע עם ריצ'רץ' (או ריץ' רץ', עכשיו כשאני חושבת על זה לא נראה לי כתבתי את המילה הזו מעולם). כך אתה יכול לדוגמא להחליף אם תרצה בבוא העת את הספוג שבפנים לקשה יותר או להחליף את הספוג אם היה לו בלאי מסוים. וחשוב יותר - הספוג שנמצא בפנים שומר על המשטח ישר - כשאתה משחק או קופץ, המשטח לא זז הרבה (הודות לספוג, ובמקרה של הספוג הקשה יותר הוא זז אפילו פחות) ולא מתקפל/מתקמט (זה שומר על החיישנים, וככה המשטח מחזיק הרבה יותר זמן מעמד לעומת המשטח הדק). אני יכולה לספר לך מניסיון אישי, שאני קניתי בהתחלה משטח דק (זה היה עוד לפני שIDDR התחילו לייבא משטחים, ולפני שנפתח בכלל האתר). כשהגעתי לרמות גבוהות (וזה קרה די מהר), המשטח נהרס לעתים תכופות (החזיק מעמד בערך 3 חודשים), והחלפתי אותו בערך 3 פעמים, עד שקניתי את המשטח עם הספוג. ככה שאם אתה מתכוון להתמיד במשחק יותר משתלם לקנות את המשטח עם הספוג (תעשה את החשבון). שאלת - "האם זה כולה הבדל בספוג המשטח ?" - כפי שהבנת זה "כולה" הבדל עצום! כפי שאת מבינה, עצם העובדה שבמשטח הרך יש ספוג - זה ההבדל! מקווה שעזרתי לך.

../images/Emo105.gifמק../images/Emo78.gif+שאלה

יש איזה טלפון שאליו אפשר לצלצל ולשאול איך לשלם וכמה? לא לשכוח לכתוב את טלפון(מי שיודע/ת)! ואם כן, באילו שעות וימים אפשר לצלצל? טנקס

kush kush

New member
זה המספר של ההזמנות.

ותתקשרי אחה"צ. מקסימום לא עונים תשאירי הודעה ויחזרו אלייך.

למעלה