שאלה -

פשוט מעניין אותי, איך אתם מסתדרים עם שפע הסדרות, העבודה, חיי בית, לימודים..
אני מוצא שהזמן שיש לי הוא משאב מתכלה במהירות. אין סיכוי שאראה/אצפה בכל הסדרות שאני רוצה.
רררררררר

הלוואי שהיה לי כזה שפע סדרות שמעניינות אותי בשביל שלא יהיה לי זמן אליהן.
כנ"ל.
גם בתקופות הכי עמוסות, יש לי הרבה יותר זמן פנוי מאשר תכנים ששווים צפייה.
ההיצע גדל בקצב מטורף, ובכל זאת זה עדיין המצב. שפע של זבל.

כנ"ל.
גם בתקופות הכי עמוסות, יש לי הרבה יותר זמן פנוי מאשר תכנים ששווים צפייה.
ההיצע גדל בקצב מטורף, ובכל זאת זה עדיין המצב. שפע של זבל.
ברור לגמרי.
אבל גם זיהוי הזבל מחייב הקדשת זמן. מזכיר לי את התקופה בה הייתי צעיר. שנות ה- 60 עד ה- 80. קראנו ספרים, צפינו בסרטי קולנוע, וגם אז עלתה השאלה - איך מתגברים על כמויות הכותרים שרוצים, מושכים וכו'

dilia snake

Well-known member
הלוואי שהיה לי כזה שפע סדרות שמעניינות אותי בשביל שלא יהיה לי זמן אליהן.
בשנה שעברה פרשתי ממלא סדרות שראיתי, אחרי ששמתי לב שאני יותר בטלפון מאשר עוקבת אחרי מה שקורה שם. ועכשיו אני חושבת פעמיים לפני שאני מתחילה סדרות חדשות(למעט בינג'ים מידי פעם בסטרימינג אם אני מוצאת משהו מעניין), וזה לא חסר לי כול השפע הזה כי בשלב מסוים זה הרגיש כמו רשימת מטלות ולא משהו כיפי. אני לא מתגעגעת לימים שהיו לי יותר סדרות מזמן.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לי לחלוטין יש באמת בעיה עם זה.
אומנם אני עובד רק משרה חלקית, ואני לא נפגש עם חברים הרבה, אבל בכל זאת העבודה תופסת זמן ויש סידורים ואני מבלה עם המשפחה לא מעט וכמובן כותב בפורום הזה וגולש בעוד אתרים. ובחודשים האחרונים גם היו לימודים. ואני משתדל גם לקרוא. ויש לי אהבה לדבר הזה שבו שוכבים ועוצמים עיניים עד שמאבדים הכרה לכמה שעות...
ולי לחלוטין יש שפע של סדרות שאני רוצה לראות. אני רואה הרבה סדרות ויש עוד הרבה שאני רוצה לראות. יש גם סרטים שאני רוצה לראות.
יש המון סדרות שאני שם בצד ואומר לעצמי שאני אגיע אליהם בהמשך. ולפעמים אני מגיע אליהן בהמשך והרבה פעמים לא.
אני בהחלט לא מגיע למצב שכמה אחרים כאן בפורום מגיעים אליו - שלא יודעים מה לראות. תמיד יש לי עוד המון מה שאני יכול לראות. הבעיה היא להחליט מה.

אז איך אני מסתדר עם זה...
אני בוחר תוך כדי מה לראות ומה לא לראות.
ואני משתדל להשאיר לי זמן לדברים אחרים. וזה לא תמיד קל.

dory30

Well-known member
פשוט מעניין אותי, איך אתם מסתדרים עם שפע הסדרות, העבודה, חיי בית, לימודים..
אני מוצא שהזמן שיש לי הוא משאב מתכלה במהירות. אין סיכוי שאראה/אצפה בכל הסדרות שאני רוצה.
רררררררר
אולי אתה צריך ללמוד ניהול זמן אצל מישהו מוסמך. לא בושה לבקש עזרה אם צריך.

אני כמו @טוני החתול
יש לי עבודה משרה מלאה, העבודה שלי דורשת קריאה מרובה, התעדכנות בלתי פוסקת בחומרי מחקר חדשים. יש לי חיי חברה, "רומנים" שיש לתחזק, משפחה רחוקה, אמנם, אך גם להם
אולי אתה צריך ללמוד ניהול זמן אצל מישהו מוסמך. לא בושה לבקש עזרה אם צריך.
תודה :) אבל נדמה לי שחיי פנאי אינם מחויבים בניהול זמן מקצועי ♥♥

למעלה