שאלה

iness2

New member
שאלה

שלום שמי אינסה INESSA אשמח לדעת מה הפרוש של השם שלי כי אני א; פעם לא מוצאת פרוש דבר נוסף האם יש משהו בשמי שמונע ממני להתקדם בחיים ובזוגיות ? תודה

ilanamysticana

New member
אינסה

השם אינו שם עברי כך שרצוי למצוא את משמעותו בשפת מוצאו של השם. השם הוא קוד אנרגטי מוצפן חלק מהקוד האנרגטי שלנו המראה לנו על פוטנציאלים בחיים שלנו זכות הבחירה היא שלנו ואנו רק אנו יכולים לעשות את הבחירה לשנות ולהשפיע בנתיב החיים שלנו השם שלנו אינו אחראי לכך. אם תכתבי לי את תאריך הלידה שלך אולי אוכל לעזור בהכוונה.

iness2

New member
תודה על התשובה

תאריך הלידה שלי 27.9.83 כשאת כותבל שהקוד האנרגטי מראה את הפטנציאלים בחיים השאלה שלי מה הפוטנציאלים שלי ?

ilanamysticana

New member
לאינסה

כדי לדעת את הפוטנציאלים יש לעשות מפה נומרולוגית מקיפה. את נכנסת עכשיו לשנה אישית שהיא שנה של שמחה, צמיחה, שנה שהדברים מקבלים נפח. שנה מתאימה ללימודים שנה שתחליטי על מה שהתלבטת בשנה הקודמת. זה גם לא הזמן המתאים לדאגה על העתיד הדגש חייב להיות בכאן ועכשיו. יש השנה הזדמנויות לשפע חברתי רגשי . הזדמנות ליצירת קשרים חדשים. הזדמנות בתחום הזוגי. אך כל זה עם החשיבה שלך תהיה חיובית. אל לך להתפס לפרטים הקטנים תנסי לא לבזבז אנרגיות וכספים זרמי עם החיים הם יחיכו אליך. שיהיה רק טוב

למעלה