שאלה

yafufa88

New member
שאלה

שלום, לפני כשלושה חודשים עברתי ניתוח להסרת משקפיים בשיטת PRK, אך עד עכשיו הראייה שלי לא מספיק ברורה... ז"א, היא כמובן יותר טובה מאשר לפני הניתוח (היה לי מספר 6 - ), אלא שעכשיו היא במצב של בערך מספר 1-. האם זה נורמלי שעד עכשיו הראייה לא החלימה בניתוח PRK ? כמה זמן (מקסימום) זה יכול לקחת? יכול להיות שהמספר לא נעלם אלא רק ירד? ואם כן, האם עושים במקרה כזה תיקון? כמו כן, אני רואה בעין ימין הרבה יותר טוב מעין שמאל (המספר בימנית היה יותר גבוה..) וכשאני פותחת את שתי העיניים נראה כאילו אני מסתכלת רק מבעד לימנית. - האם זה נורמלי? אשמח מאוד לתשובתך! תודה מראש :)

החלמה איטית לאחר PRK

יפה שלום, מתנצל על העיכוב בתשובתי, ברוב המקרים לאחר PRK לאחר שלושה חודשים המצב מתייצב ויתכן מאוד שיש לך שארית מספר. לכולנו יש עין אחד דומיננטית יותר ולכן יש לך תחושה שאת מסתכלת דרך עין אחת בלבד. תיקון אפשרי אם עובי הקרנית מאפשר זאת, ניתן לשקול ניתוח תיקון לדעתי לא לפני חצי שנה מהניתוח. ממליץ מאוד להתייעץ עם הרופא המנתח ולהצטייד בסבלנות וסובלנות. רפואה שלמה

yafufa88

New member
תגובה + תיקון.....

ד"ר שלום! קודם כל תודה רבה על תגובתך! כרגע שמתי לב שבהודעה ששלחתי כתבתי בטעות שעברו "שלושה חודשים" במקום שלושה שבועות (שהפכו כבר לחודש). האם המצב הזה דווקא נורמלי וייתכן שהמספר פשוט לא התייצב עדיין? יכול להיות שפשוט לוקח לי יותר זמן להחלים? תודה מראש על תשובתך!

למעלה