שאלה

רינת 16

New member
שאלה../images/Emo39.gif

הייתי רוצה לדעת מי משתמש במשחה דייבונקס והולך לים המלח. מי עושה את שני הטיפולים הללו כדיי לטפל בפסוריאזיס. תודה

hilla m

New member
אני....

עוד שבוע וחצי אני יורדת לים המלח.... ואף פעם לא הפסקתי להשתמש בדייבונקס הילה.

לרינת

לרינת אני ממליצה לך על משחת טבעקוטן או איך שקראו לה בעבר פוליקוטן. היה לי פסוריאזיס קטן ברגליים והיה נורא קל לטפל בזה עם המשחה והיא מאוד עוזרת לי. אבא שלי יורד לים המלח כל פעם בשנה לשבועיים,יום אחד אני באה לבקר אותו ואז משתזפת.

רינת 16

New member
להילה

האם אלו שני הטיפולים היחידים שאת עושה לפסוריאזיס? והאם הידידה לים המלח עוזרת להעלים את הפסוריאזיס ולכמה זמן?

hilla m

New member
רינת :)

דייבונקס וים המלח זה הטיפולים העיקריים... הייתי בים המלח רק פעם אחת ואני נוסעת שוב עוד שבוע וחצי זה עזר לי לתקופה של ארבעה חודשים או פחות, הטיפול לא היה יעיל במיוחד כי נסעתי והפסדתי כמה ימים של שיזוף כי ירד גשם, בכל אופן חזרתי ללחץ לא נורמלי ואני משוכנעת שזו הסיבה שהפרחים חזרו מהר... אני משתמשת לקרקפת במשחה עם גופרית מין תרכובת שאין לי מושג מה השם שלה, אני משתמשת בהרבה שמנים וקרמים כי העור תמיד צריך שימון וחשוב מאוד לא להשאיר אותו יבש. מעבר לזה הפסקתי עם ג´אנק פוד ומטוגן, בעקרון כל דבר שעושה אותך בריא טוב למחלה. הילה.

לרינת 16 מחיים "מומחה"(מכר של הילה)

שמי חיים אני חולה 17 שנה במחלה ובהתאם לשאלתך אין זמן מדוד למשך דגירת המחלה הולם רוב הטיפול תלוי במצב רוחך "ומזל". ים המלח הוא התרופה הטובה ביותר לחולי פסוריאזיס בלי תופעות לוואי. שאלות נוספות פני אלי דרך הילה חיים

למעלה