שאלה קטנה על בדיקות דם

שאלה קטנה על בדיקות דם

היום עשיתי בדיקת דם לביוץ, יום 14 למחזור. בדיקת זקיקים לא הספקתי בגלל התור הארוך והעובדה שהייתי צריכה לעוף לעבודה... מישהי יכולה לומר לי אם אני מתקרבת למשהו (כלומר, אם יש פה בכלל משהו מעודד?...)- פרוגסטרון- 1.5 e2- 246 תודה מראש!

ספרייט 7

New member
היי מנסה לעזור..

הפרוגסטרון נמוך, פרוגסטרון מ10 מעיד שהיה ביוץ. יש עוד תקוה זה רק ההתחלה.. מחזיקה לך אצבעות לביוץ החודש.. ולחודש מנצח!

minimousegi

New member
כמו שספרייטוש כתבה...בכל מקרה בשביל לדעת

אם את קורה צריך להמשיך ולעקוב... בהצלחה!

קונקה

New member
מהנסיון המועט שלי

פרוגסטרון נמוך האסטרוגן רק מתחיל לעלות (בבדיקות שלי נקודת ההתייחסות זה 200. רושמים את התוצאה רק כשהיא גדולה מ-200)זה אומר לפי הבנתי שאת לפני הביוץ ושדברים רק מתחילים לזוז, הוא אמור לעלות כאשר הזקיקים בשחלה גדלים . ערכי אסטרוגן של ביוץ זה מעל 500 או 600. בטח יגידו לך לבוא שוב עוד פחות משבוע. בהצלחה!

minimousegi

New member
קונקה את צודקת אבל אני יכולה להראותלך גרף

שלי שה E2 עלה וירד מה200 ל 300 (פוליציסטיות במייטבה) ולא בייצתי אותו חודש...כעקרון ה E2 כמו בטא מכפיל את עצמו כל יומיים...

קונקה

New member
גם לי חודש אחרון

ואח"כ שוב עלה והיה ביוץ. באמת אין לדעת, צריך להמשיך לעקוב. החודש האחרון הידיים שלי נראו כמו של נרקומנית מרוב דקירות...כי הרופאה רצתה שאני אתחיל את הבדיקות מוקדם יום 12. בפעם הבאה אני מודיעה להם שלפני יום 20 אין צורך ואני לוקחת על עצמי את הסיכון שיהיה ביוץ לפני זה...

קונקה

New member
הלכתי לבדוק בטפסים והנה

י"מ 12, 19, 23, 30, 34 והתוצאות (בהתאמה) <200, 224, <200, 345, 627 ביום ה34 היה ביוץ (לפי US ו lh שהיה גבוה)

למעלה