שאלה לעו״ד פינקו - שלב 4 בז׳ - השלמת מסמכים

ancestor

New member
שאלה לעו״ד פינקו - שלב 4 בז׳ - השלמת מסמכים

שלום הילה ותודה מראש על עזרתך.
התיק שלי נמצא בתחנה מרוחקת ואחרי שנה וחודשיים החל הטיפול.
מרגע התחלתו, הוא עבר במהירות משלב 2 ל 3 חום (תוך 3 ימים) ואז לאחר יום כבר ל 4 בז׳ עם הודעה שחסרים מסמכים.
מייד עם השינוי יצרתי קשר עם עו״ד הפורטוגלית וכבר עברו 4 ימים מאז שהתחלף ל 4 בז׳ אבל טרם התקבלה כל הודעה מצד התחנה המטפלת.

כיצד נשלחת ההודעה על המסמכים החסרים? האם במייל או בדואר? האם במידה ואתקשר לתחנה ימסרו לי מידע אודות התיק שלי?
האם יתכן שבמהלך המעבר של התיק מליסבון לתחנה הזו מסמכים פשוט נעלמו? כיצד מומלץ להתנהל במקרה הנ״ל?
אני מעט מודאג וככל שתוכלי לשפוך אור על האפשרויות ומשך הזמן שלוקח לשמוע מהתחנות, זה יהיה מצוין.

הרבה בריאות ותודה

שלב 4

שלום,

יתכן שהחלו בטיפול בתיק שלך ופשוט לא עדכנו את האתר, האתר מעודכן ידנית על ידי הפקיד שמטפל בתיק ולכן האתר לא תמיד מעודכן, כך שיתכן שפשוט לא עדכנו במשך שנה וחודשיים את התקדמות הטיפול בתיק שלך.
לא תמיד המסמכים החסרים הם מסמכים שאתה צריך להמציא, לפעמים חסרים מסמכים שמוציאים לך במשרד הפנים הפורטוגלי כגון-תעודת יושר מפורטוגל, תשובות של ה- FBI או של האינטרפול וכו'.
במידה שחסרים מסמכים שעליך להמציא, הבקשה להשלמת מסמכים צריכה להגיע לעו"ד הפורטוגלי המייצג.
תפנה בבקשה לעו"ד הפורטוגלי שישלח מייל למשרד הפנים שם וישאל אילו מסמכים חסרים.
תודה רבה,
הילה פינקו

השלמת מסמכים

שלום,

עוה"ד הפורטוגלית אמורה לקבל עבורך את הבקשה להשלמת מסמכים, והיא אמורה לטפל בזה. אם היא טרם קיבלה, היא יכולה לגשת לקונסרבטוריה ולבקש. הבנתי שהשבוע הם חוזרים לעבוד עם קבלת קהל ולכן היא תוכל לגשת לשם ולברר אילו מסמכים חסרים לך.
בהצלחה,
הילה פינקו, עו"ד

למעלה