שאלה למערכת התוכנית

ToMeRLM

New member
שאלה למערכת התוכנית

שלום, רציתי לדעת אם יש לכם איזשהי מערכת שמבקרת על ההצבעה של הסרטונים באתר? כי אתמול נכנסתי לסרטון "הטלפון" שפורסם באתר (השתתף היום בתוכנית) והיו לו יותר דירוגים מאשר צפיות (במקרה אני קצת מבין בזה.... זה אומר שמישהו הצביע מאותו מחשב כי הצפיות לפי הIP של המחשב ולא לפי המשתמש, אני צודק?) גם חבר שלי עשה משתמש כדי להצביע לסרטון שלי האליפות ולקח לו בדיוק שתי שניות להרשם והוא יכל להצביע בלי לאשר את האימייל שלו אפילו (עכשיו הצפיות עלו על הדירוגים אז אני לא יכול להוכיח...מצטער) תודה

ToMeRLM

New member
דיווח| רמאות בתוכנית!!! להכנס דחוף!!!!

שלום, גלשתי עכשיו באתר ופתאום ראיתי את הדבר הבא: http://www.2send.us/picture.php?file=585165b966.jpg כמו שניתן לראות מספר הדירוגים גבוה ממספר הצפיות מה שאומר שצדקתי ומפרסמי הסרטון רימו פה ודירגו מאותו מחשב!!! בבקשה תעשו משהו בנדון...... תודה! (ד"א, עד אתמול הסרטון היה עם כוכב וחצי ובקושי 30 הצבעות ופתאום הוא קפץ ככה, מה שמצדיק את טענתי עוד יותר!)

לא לדאוג

חברים טוב ששמתם לב והפניתם אותנו לבעיה. הנושא נמצא עכשיו בטיפולח בתקווה לפיתרון מהיר תודה ותשארו רגועים

ToMeRLM

New member
תודה רבה

תודה על התגובה. אני מקווה שבאמת תטפלו בזה.. אם אפשר תקראו גם את ההודעה שפירסמתי על הקללות.

נפתרה הבעיה

שלום תודה שהפנת את תשומת ליבנו לבעיה. המזייפים נמחקו וכן נחסמה האפשרות לרמות בצרוה זאת בעתיד צוות ניקנט

creature93

New member
הבעיה לא נפתרה!!!!

במקום להוריד נקודות לסרטון מהתוכנית טלויזיה (של המשתמש U TV) הורדתם לסרטון המקורי, מה שלא עזר לפתור את הרמאויות... בבקשה בידקו שוב ותיראו שטעיתם.. בבקשה פתרו את הבעיה בהקדם האפשר ומנעו אי הבנות מיותרות. תודה רבה....

די לרמאות

שלום TOMERLM אחרי בדיקות מקיפות על ידי הנהלת האתר, נפתרה הבעיה. לגבי התלונה על כך שלא הורדו נקודות בתכנית - זה נבע מכך שהתכנית צולמה מוקדם יותר. עמך הסליחה על האי נוחות שנגרמה תודה על תשומת הלב

למעלה