שאלה למנהלי הפורום,,,

יש לי ילדיים בכל הצבעיים

במראה, ובאופי.

הכרחי?!!!

קסם פעילה בפורום הזה כמעט מיום היוסדו! קסם היא אדם מדהים ונהדר שתמיד מסביר פנים לחדשים וישנים כאחד. מעולם לא התווכחה רבה, ירדה לרמה נמוכה, מעולם!!! ולפעמים שינויים עושים כייף לכותבים. היא קיבלה את האדום, ותקבל את הכחול בזכות, ולא בחסד. ובהחלט צרות העין צורמת בפעם השניה מול קסם בין מילותייך. את מוזמנת לתקוף אותי חופשי אחרי ההודעה הזו, כי זה הסיגנון שלך תמיד. אני לא ארד לרמה הזו שלך!! תמיד יש אפשרות לחפש קרקס חדש שלא נעים בקרקס שנמצאים בו. לא אחת עשיתי זאת בעצמי! שתהיה לך שבת שלום!

משפטים מרגיעים, לרגעים מכעיסים

זה הפורום שבחרתי להיות פעיל בו יש לו מעלות ויש לו חסרונות לא אשנה את חברי הפורום על ידי ביקורת. תודה על ההזדמנות לעבוד על מידת הסבלנות שלי. גם אני לא מושלם. גם לי יש בודאי הרגלים מעצבנים, שאני מצפה שחברי הפורום יחו אתם בשלום ויקבלו אותי כמו שאני. בחרתי בפורום בשל המעלות שלו, אולי כדאי שאזכיר לעצמי עד כמה הוא תורם לי. משפטיים שעשיתי להם הסבה מהתנהלות בזוגיות, להתנהלות בפורום. הגיע ב

לא שאלו אותי... אז אני לא עונה!

אבל אני מנצל"ש את השאלה שלך להביע הזדהות מוחלטת עם החלטת המנהלים להוסיף את 'קסם' לצוות המנהלים (המקסימים) של הפורום. אין לי ספק שהצטרפותה לצוות הניהול תועיל רבות לפורום. כפי שכתבת, מנהלי הפורום, אכן עושים את עבודתם נאמנה... אך שלא כהבנתך (כפי שטרחת לרמוז עליה בהודעתך), אני לא חושב שמנהלי הפורום מתפקדים כ"שוטרים". לאורך זמן ניהלו את הפורום שני מנהלים. מסיבות שונות – צורפה אליהם מנהלת נוספת. עם התפטרותה של אחת המנהלות (ומאחר וסיבת הצורך בשלושה מנהלים לא השתנה) הדבר הנכון ביותר היה למלא את מקומה של המנהלת המתפטרת במנהל/ת אחר/ת. בהזדמנות זו אני מודה ל'קסם' על שנאותה להצטרף לצוות הניהול של הפורום ומאחל לה הצלחה רבה בתפקידה ההתנדבותי

Night Light

New member
שאלה מיותרת כי

בשורה תחתונה, קסם גולשת ותיקה, שנמצאת פה כל יום, ובאותן שעות קבועות, וממילא כותבת בפורום. כל ההבדל מבחינתך הוא שהיא עושה עכשיו אותו הדבר באדום, ואח"כ היא תעשה את זה בכחול. אז נכון, הפורום מתנהל טוב מאד תחת שרביטם של אניג וסגולית, אבל משיקולים שלהם הם החליטו שיש צורך בעוד משגיח, והגיוני לבחור במישהו שנמצא בפורום הרבה, ופעיל בו מאד. למה זה צריך להיות מהותי עבור מי מהגולשים שקסם נצבעה?

אני לא ילדה שזקוקה להשגחה,,,

ובטח לא של מישהי שרק תחפש כל הזדמנות לנופף בשרביטה מעל ראשי,,, אם פורום זה עומד להיות חצר מוקפת גדרות וזקיפים, אז כנראה שמקומי לא כאן,,, שלום לכולם

Night Light

New member
הענין הוא

שדווקא התגובה הזו של לקום ולצאת בטריקת דלת בגלל שהגולשים בפורום לא מסכימים איתך בנושא הזה של המינוי של קסם (גם אם יש קולות שקטים שמסכימים איתך) - זו בדיוק תגובה של ילדה קטנה... אני חושבת שאת מפספסת את זה שלפחות חלק מהמגיבים אליך לא מנסים "לכסח" אותך, אלא להראות לך שהמינוי של מנהל נוסף, תהיה זו קסם או כל גולש אחר, הוא לא משמעותי מספיק בשביל להתרגז... שבת שלום

קרוסלע

New member
משמעותי בשביל להתרגז או לא..

אני מאמינה שהמינוי נעשה מתוך שיקולי תועלת לפורום ולא מעבר לזה. בכל זאת צריך לזכור שלאלה שמנהלים את הפורומים יש עוד דברים לעשות חוץ מלהשגיח כאן.. לברוח מטילים למשל..נכון סגוליה? חח

למעלה