שאלה לי אליכם

luggage

New member
שאלה לי אליכם

שלום לכם מרכז נטעים דבר ראשון ישר כוח עצום על הרעיון ועל הקמתו. השארתי הודעה בפורום חופש המייצג אתר בעל דעות הפוכות לגמרי מאלה שלנו המפנה אנשים עם תהיות לאתרכם בתקווה שיתחילו למצוא שם את התשובות. אבל לי יש שאלה שלא מצאתי עליה תשובה באתר: מי הם אנשי הרוח העומדים מאחוריו? באיזה מוסדות הם מלמדים ומחנכים? ממי מקבל האתר והירחון המופיע בו את ההכונה הרוחנית? חשוב לדעת מאיפה מגיעים הדברים כי דברים הנכתבים על ידי אנשים שאינם מלאים מספיק ויהיו בעלי הכוונות הטהורות ביותר עלולים לפספס ולפרסם דברים אשר לא מכוונים לאמיתתה של תורה. אשמח לקבל תשובה

שלום לך ../images/Emo127.gif

מרכז נטעים הוקם ע"י אנשי אקדמיה ורוח מהשורה הראשונה: החל מנושאי שלום בית וחינוך ילדים-הרב נחום דיאמנט,הרב שמחה כהן (מחבר ספר "הבית היהודי") נושאי רוח-הרב נויגרשל,הרב י.ברוק,הרב קליבנסקי. נושאי מדע-פרופ´ רוזנברג,פרופ´ לוי,פרופ´ מלמד,פרופ´ נתן אביעזר. נושאי אמנות-האמן יעקב קמחי, יקי קאופמן-(מורה בכיר בבצלאל) ,שאול שפי-מוסיקאי ויוצר עכשוי, ג´רמי לנגפורד-אמן זכוכית. ואנו מקווים כי המרכז יכפיל את האנשים הפועלים בו. הירחון "עת לחשוב" מושפע מהאנשים הנ"ל הרואים ביהדות דרך מודרנית המשלבת טכנולוגיה עתירת מידע ונושאים יהודיים. ואתה מוזמן לקרוא את הודעת המנהל\ת על מנת להבין את מטרת הפורום. נ.ב-ראה מאמרים. שלך-שי-מרכז נטעים

punk princess

New member
תודה

תודה על הפירוט של האנשים העומדים מאחורי המרכז, זה מרכיב חשוב ביותר ואולי אף כדאי שיופיע בהודעת המנהל/ת של הפורום

luggage

New member
תודה

תודה

למעלה