שאלה לי אליכם

MichalEe

New member
שאלה לי אליכם

לפני בערך שנה, כשיצא Absolute Greatest, מצאתי מהדורה מיוחדת, עם ספר וכמה תוספות. לא היה לי מספיק כסף, והתלבטתי אם כדאי. טעות גדולה
אחרי כמה ימים היא כבר לא הייתה שם. ומאז לא מצאתי אותה. אתם יודעים במקרה על מה אני מדברת? אולי אתם יודעים... איפה אפשר להשיג אותה?
בארץ או בחו"ל? הבנתי שזו הייתה מהדורה מוגבלת, אם ככה אז זה די מבאס... אני אנצל את ההודעה כדי לשאול שאלה נוספת - האם יש לכם תקלטים / דיסקים / דוידי / פוסטרים נדירים של קווין? אילו? איפה מצאתם אותם? האם יש מאחוריהם סיפור (אם למשל מצאתם פריט ביד שניה - אתם יודעים מהיכן הוא התגלגל לשם? למען האמת, זה יכול להשאל לגבי כל פריט שיש לכם של קווין)

khammel

New member
אם את בשרון, אז כנראה שהעותק הזה אצלי ../images/Emo3.gif

קנו לי אותו במתנה ליום ההולדת. אם לא תצליחי למצוא במלאי של צליל וכד', אז איביי ישועתך. האמת, אל הייתי משקיעה בזה כסף. הספר לא שווה את זה, לדעתי. אם זה לא היה מתנה מהמשפחה הייתי מוכרת לך. חוץ מזה, יש לי תקליט שדרים של IWTBF שקניתי מחבר בתיכון ועלה לי הרבה יותר מדי (וכנראה לא שווה אפילו חצי ממה ששילמתי). יש לי כמה סינגלים ב-CD שיצאו באזור 1991 ובטח לא שווים מי יודע מה, ונדמה לי שיש לי עדיין את הכרטיס מההופעה של בריאן בארץ (כלומר, ההופעה של גאנז
).

MichalEe

New member
מממ... ../images/Emo12.gif

טוב, לפחות אני יודעת שיש לו בית חם ואוהב :) גם לפחות סיפרת לי שהוא לא כזה שווה, שאני אדע לא "לרדוף" אחרי זה. אם אני אמצא אני אשמח, אבל אולי אני אעדיף לקנות דברים אחרים בכסף הזה...

חייםש1

New member
את מתכוונת למהדורה הכפולה עם הספר ?

עולם קטן - בשבוע שעבר הייתי באילת וקניתי את המארז הזה, הוא ניתן להשגה ברשת "דיסק קלאב" ב - 99 ש"ח, מחיר אטרקטיבי בכל קנה מידה. לפני כן היה לי את האוסף במהדורה הרגילה, אבל כשראיתי את מהדורת הספר - חטפתי גם אותה
בקיצור - אם יש לך חבר / חברה שנוסעים לאילת אני ממליץ לך להזמין דרכם, ולחילופין - באתר של הרשת (אם כי שם המחיר צפוי להיות יקר יותר). שבוע טוב !

MichalEe

New member
תודה רבה :)

בדקתי את האתר, והוא באמת יקר שם יותר. נראה... אבל ממש תודה על המידע
מה דעתך, אתה חושב שזה כדאי?

חייםש1

New member
האמת ? עוד לא פתחתי את המארז ../images/Emo8.gif

אבל די ברור לי שזה כדאי. אעדכן.

geashono

New member
לפני הרבה שנים

קניתי בפיקדילי ז"ל מארז של ראיון של פרדי עם ספר בגודל קטן אבל עם יותר מ100 עמודים ומלא תמונות.

למעלה