שאלה לי אליכם [בעצם אליכן]

y e g e r

New member
שאלה לי אליכם [בעצם אליכן]../images/Emo59.gif

אהלן,כמו שראיתם זאת ייגר כאן,רציתי לשאול את בנות המין היפה וגם המין החזק יכול "בכיף" לענות לשאלה/סקר שלי האם לדעתכן אסי הפך להיות סמל מין?! האם בעניכן הוא נחשק,סקסי ומושך בצורה מטורפת? ואם כן האם זה לאו דווקא בגלל המראה שלו[ביננו די ממוצע],אלא בגלל או בזכות האופי שהתגלה ממנו גם כאדם וגם כשחקן? אם בא לכן לענות אז מה טוב,אם לא לא נורא אני עדיין עושה חושבים עם עצמי... ביי ולילה נפלא

stimpy girl

New member
אני תמיד

אהבתי אותו. בכלל הוא נראה ממש טוב בעיני. סקסי להפליא. ואני מסכימה לגמרי שהוא הפך לסמל מין. אהבתי אותו כבר בימים עברו של כוכב זורח מעל הלב ועוד לפני. הוא שחקן מדהים עם חתיכת כישרון וכריזמה, ומגיע לו לשמוע שהוא מדהים. אז תשובתי לשאלה שלך היא כן. כן!!

סמל מין?!? אסי?!? הוא מעבר לזה!

הוא ימשיך להקסים גם כשיהיה בן 70 באחוזת ראשונים מבט שלו והאחיות בנות ה-16 יפלו מהרגליים השילוב המושלם של הומור ואיתנות, העדינות והחוזק, הצנוע וההדרה... העיניים שלו! כמו דשא רחוץ בגשם ראשון לאחר שהשמש יבשה אותו קיץ שלם, הרעננות והריח שלו ממלאים בך כל נים וכל תא בגוף ואתה שמסומם לחלוטין רוצה רק לצנוח לתוך הכרים הללו ולהיות כולך אפוף בהויתם אלו העינים של אסי יש בו משהו מתוק ונפלא כמו טירמיסו ופרפר שברור לך שזה לא מתחבר אבל זה זה עובד קיים מין מצומצם של אנשים שלא נראים כמו תוצר נוסחה כימית ליופי עדכני...וממבט אחד בהם אתה נשבה ונמשך כמו בקסם ו/או כישוף*, אתה נלחם לגלות ממה ולא מצליח לנתח זאת...אסי הוא אחד מהם
הם ההשראה. על העיניים הללו נכתבים השירים מדברים על עינים ושירים ולפתע פאדיחה: ראיתי לפני דקה את הפרק סיימתי לכתוב ולפתע אני מגלה שאני לא זוכרת עם העינים שלו ירוקות או כחולות!
ממש כמו שהרגיש אלטון ג'ון
(וזה רק מוכיח את טענתי): You see I've forgotten, if they're green or they're blue Anyway the things, what I really mean Yours are the sweetest eyes I've ever seen. (אנחה עצובה)...אסי, אסי...למה התחתנת כל כך מהר?
*(ראה ליאור אשכנזי בחתונה מאוחרת)

stimpy girl

New member
אני כ"כ פאקינג שמחה

שיש עוד הרבה שחושבים כמוני. פעם כולם כזה..אסי מי? ובכלל לא העריכו אותו, יש הרבה אומנים כאלה למשל דנה איבגי, גם מימי כוכב זורח מעל הלב, היום יש יותר תודעה לשחקנים מסוימים שפעם לא הלך להם כ"כ. אני ממש ממש ממש שמחה שהולך לאסי ואני שמחה שאנשים אחרים בהחלט יודעים לפרגן. =]

אני חושבת שזה בגגל האופי שלו יותר

הוא חשב שבלי גורי הוא התמוטט והנה הוא מצליח טוב מאוד.. וחוץ מזה הוא מזה ביישן.. הוא לא כזה יפה אבל יש לו את זה כמו שאומרים.. גם אני לא כזאת יפה אבל אני מקווה להצליח.........כמו אסי.. ביי מאמי

טוב אז ככה..

תקשבי לי אני גבר ואני וואלה מת על בנות.. אבל אי אפשר לא להגיד שאסי יש לו משחק בן זונה וזה לא רק בסרט (ואני יודע) וחוץ מזה שהוא אחלה של בחור והוא ניראה טוב ובכלל אני תופס ממנו אחשרמוטה הוא פשוט ענק...!!

ד נ ע

New member
../images/Emo6.gif

אני לא חושבת שאפשר להפוך לסמל מין.... או שיש לך את זה או שאין לך את זה ;) אבל מה שבטוח אסי כהן הוא לא רק בדרן מדהים הוא גם שחקן ברמה גבוהה בדמויות שהוא משחק יש בדרך כלל ביטוי והשתקפות על רוב רחב בישראל וזה רק מראה שלא צריך להיות בהוליווד בשביל להצליח להיות שחקן מעולה. לדעתי הסדרה הזו תעשה לו רק טוב לקריירה ובכלל

לא יודעת אם הוא סמל מין ..

אבל לדעתי הוא נראה פשוט פיצוץ .. נראה מעולה וגם בנוסף הו צנוע ומתוק .. נשמה של בן אדם ..

מסתובבות שמועות

שמעתי אנשים (נשים) מדברות על זה שאסי הפך לסמל מין.... חברות שלי טוענות שהוא חתיך?!?! אני חושבות שבנות עם ישראל צריכות לצאת מהבועה... לא כל מי שמופיע בטלויזיה, ומשחק אותה חמוד, נחשב ישר לחתיך וסמל מין.... אין לי שום דבר נגד אסי- אבל סמל מין????????

תשובותי:

כן הוא הפך לסמל מין.. ללא כל ספק! אכן כן.. הוא נחשק, סקסי ומושך בצורה מטורפת! וזה כן בגלל המראה הכ"כ סקסי שלו.. אבל אין שום ספק שהפנימיות מקרינה המון החוצה.. מה שעושה אותו ליותר גבר, יותר סקסי, ויותר מושך...

תשובותייי

אמממ בעיניי הוא סמל מין
כןןןן הוא מאוד נחשק, סקסי ומושך בצורה מטורפת..
ואני לא חושבת שזה בגלל המראה שלו..כאילו זה גם, אבל לא רק..כי עם כל הכבוד זה לא שהוא דוגמן על..זה יותר בגלל האופי שהתגלה ממנו כאדם וכשחקן..הוא גרם לי להתאהב בו קשות מהפרק השני (פיספסתי את הראשון לצערי)...

sky20001

New member
אסי...

הוא פשוט מושלם הוא סקסי בטרוף אני מתה עליו לא רק בגלל המראה שלו אלה גם בגלל האופי שלו, המשחק שלו... וזה שהוא מצחיק אותי כל פעם מחדש (לא משנה כמה פעמים הוא חוזר על עצמו בתור קוקו או בתור ההילר אימרי ) הוא פשוט מושלם וזהו... מבחינתי הוא תמיד היה ותמיד ישאר סמל מין...

למעלה