שאלה לדיון

בת 27

New member
שאלה לדיון

יש לי שאלה הגורמת לי בילבולציה רצוי שנשים יענו עליה,,,אבל גם תשובות גברים יתקבלו בברכה קרה לכן שיצאתם עם גבר לפגישה ראשונה,,,,אתם יושבים בבית קפה משוחחים מעבירים פרטים קטנים (מדובר בדרך כלל על בליינד דייט) אתם שותים ופתאום בא לו איזה זקן או אישה המנסה להרוויח את שכרה במכירת פרחים,,,ואז אתם 0הזוג בדילמה ,,לי למשל עובר בראש " רגע , אם הוא יקנה לי את הורד אז הוא מין חנון מתלהב שישר קונה לי ומנסה לשחק או מאצו´,,,ואם הוא לא קונה לי אז עוברת לי מחשבה,,, של יאללה איזה קמצן ,יבש לא רומנטיקן,, האשלה מה צריך בן הזוג לקנות או לא לקנות את הורד הזה ....................... כתבתי שטויות אבל זו המציאות

יובל.

New member
שאלה לדיון

תתפלאי עד כמה הדבר מביך אותנו הגברים, את אותם התלבטויות יש גם לנו... מה שאני בד"כ עושה זה מגיב לפי המצב רוח באותו רגע. אם תתרגמי את המצב רוח הכללי ביניכם למה שאת היית עושה באותו רגע אם היית במצב ההפוך אז תדעי אם הוא יבש , קמצן או סתם רומנטיקן...

travis

New member
שאלה?

בחורה חביבה מה שאת אומרת בעצם זה שבכל מצב יוצא הבחור "לא בסדר" חנון מצד אחד או קמצן מצד שני.השאלה היא כדלקמן:מה את מעדיפה חנון או קמצן....? לרגע ברצינות,לא הייתי מרשה לעצמי לשפוט אדם ע"פ אירוע כזה

dor_ian

New member
בוא נבחן את המקרה

אני מול בחורה בשולחן ואז מגיעה זאת עם הפרחים אני יודע שאם אקנה פרח עבורך יהיו 2 אפשריות א. את תתלהבי כי את חנונה מתלהבת וסוף וסוף קיבלת פרח ב. את תפרשי את הפרח שנקנה בתמימות (או שלא) בצורה לא נכונה ואבוד לי. לכן בוודאות לא אקנה לך פרח ואשחק אותה כאילו כלום. עכשיו יהיו שוב 2 אפשריות מבחינתך א. הבחור קמצן ולא רומנטיקן ואני לא רוצה אותו בכלל ב. המממ כנראה בחור עם ראש ופועל ע"פ כללי המשחק. ואז יהיו מבחינתי 2 אפשריות אם בחרת באפשרות הראשונה אז אבוד לי וזה מצוין כי אני לא רוצה אחת כמוך שככל הנראה היא "שיטחית" למדי, כך שנוצר סינון טבעי שפועל לטובתי. ואם בחרת בשניה אז מין הסתם תהיה עוד פגישה כי את חייבת לבדוק יותר לעומק ואינך יכולה לקבוע ע"פ פגישה אחת. ואם אכן נוצרה פגישה שניה ע"פ רצון שני הצדדים היי סמוכה ובטוחה שאקנה לך פרח ואפילו שתיים...בדיוק כמו שאת רוצה
הימור...תוך 20 דקות תגיע תגובה שנונה מהצד הנקבי. dorian

הממ......

אני לא חושב שלאנשים שערים לסביבה שלהם תהיה בעיה בסיטואציה כזאת....

yotam1

New member
לא יכול להיות!

לא הגיוני שהגענו לכזאת רדידות ושטחיות, ממתי בוחרים בן זוג (ויותר גרוע בעל)לפי השאלה השטוטית כן קנה לי פרח או לא קנה לי פרח, ואם הוא יקנה לך פרח צהוב ואת בכלל אוהבת כתום אז בזאת נגמר הסיפור ביניכם??? אולי הוא בכלל בחור מאוד מתחשה ורגיש עד כדי כך שהוא מעדיף לתרום את ה10 ש"ח לנזקקים אמיתיים ולא לבזבז אותו על פרח שבין כה וכה ימות לך עוד מקסימום שבוע. אני מציע לך למדוד את בעלך לעתיד בפרמטרים יותר גבוהים ויותר אמיתיים ויותר נצחיים (למשל יופי חיצוני הוא לא ניצחי ולפעמים אפילו שיקרי ולכן לא כדי להתפתות אליו כי הוא אשליה שמתמוססת עם השנים, לעומת זאת הכשרונות והשאיפות והאידיאלים האמיתיים של האדם אינם משתנים לעולם ולכן הם קריטריונים מצויינים לבחירת בעל)!!! בברכת זיווג הולם וחיים מאושרים מקצה לקצה. יותם

desert water

New member
תתביישי.

מאולי אלפיים בחינות!... זה כל כך תלוי בסיטואציה...זה יכול להתחלק לעוד כל כך הרבה סיבות... זה לא רק שחור ולבן! מה קורה כאן?... אולי הוא ביישן?... אולי מצד שני לא נעים לו לא לקנות... אולי את סתם מוצאת חן בעיניו והוא רוצה לגרום לך לחייך! אני יודעת, גם אני אישה, אני אמורה להזדהות... אבל באמת...אלו צרות שנגרמות ע"י היכולת לפרש בצורות מוגזמות כל דבר... לא שאין בנים כאלה, אני פונה בפניה נרגשת גם לבנים וגם לבנות! די עם הפרושים של כל דבר בפועל! יש דברים שמתרחשים על פי המצב בלי חשיבה של שעתיים מראש! כן! זה נקרא דחף! זה נקרא ספונטניות! וזה טוב ולעיתים זה אף נכון פשוט לזרום עם דברים בלי לפרש... ואם בפגישה ראשונה את שופטת מישהו לפי ורד אם הוא מאצ´ו או לא! הבעיה נתונה לצרות אופקים בלבד... מסקנה, שזה לא יגרום לך לחשוב שבוע או לוותר על היחסים עם אותו אדם... יש דברים יותר חשובים לחשוב עליהם...

הצד הנשי של האוקיינוס

ראשית, סליחה שלקח לי זמן להגיב, היו לי אינסוף בעיות מחשבים שנועם בטובו הועיל לסייע בפתרונן. נועם - שוב
על השאלה והתגובות: לכל הבנים/גברים שהגיבו - קודם כל - תרגעו. אף אחת לא הציעה שקנייה / אי קנייה של ורד תביא לכם את אישתכם המיוחלת (או הלא מיוחלת). יחד עם זאת אני חייבת להסכים שיש מצבים בהם הפרט מעיד על הכלל. לעצם העניין, באופן כללי וגורף אני לא מייחסת חשיבות לפרח עצמו. אני חושבת שהמנהג למכור פרחים לא טריים במחירים לא סבירים בעליל הוא פסול מיסודו ולכן בד"כ בכזו סיטואציה אני אשלח את הנערה המוכרת לדרכה ואפתר לזוגי המסכן לדייט את הדילמה. קיימים מצבים בהם זה דווקא מתאים, ואז אני אצפה לפרח, אבל אני חושבת (מקווה) שגם הדייט ירגיש כך והפרח שוב לא יהווה מכשול. שלא תבינו לא נכון - אני מ א ד אוהבת
מ א ד אבל אני חושבת שאפשר לקנות אותם לא בדייט הראשון ולא במחיר "נערת פרחים". אני גם חושבת שיש הרבה מחוות רומנטיות קטנות אחרות שאפשר לעשות/לקבל בדייט שלא עולות כסף אלא חיוך ומחשבה (שהם הרבה יותר בעיני). ואחרון, אני חושבת (ממרומיי גילי
) שזה גם קצת פונקצייה של גיל. היו זמנים שציפיתי, רציתי וחשבתי שיקנו לי פרח במצב הנ"ל. זהו, קישה

kahyla

New member
צ´מע... בתור עלמת חמד

חשבתי שהשאלה שלך נורא פשוטה עד שהתחלתי לנסח בראש את התשובה והסתבכתי. החדשות הטובות הן שהגעתי בלופ שעשיתי עם עצמי לאותה תשובה אז אולי היא נכונה.. יש בחורות שכשמישהו עושה מחווה כזו זה קסום בעיניהן (ע"ע חברה שלי שלשום) ויש כאלה שזה נראה להן דפוק. אפשר ביותר מ- 50% מהמקרים לעלות על מי היא מהן מלהקשיב למה שהיא מספרת ואיך שהיא מספרת את זה.. התשובה שלי היא: תסתכל עליה ותשאל את עצמך- בא לי לקנות פרח לזאתי? כן- תקנה, לא- לא. ככה לפחות יצאת כנה ועשית מה שהרגשת. אגב, אתה יכול לקחת את הכתובת מקישקשתא ולשלוח לי כמה פרחים שאתה רוצה, אני נוראאאא אוהבת פרחים !!!!

kahyla

New member
OK, אופס.. טעיתי - תיקון

חשבתי שזה גבר שמסתבך עם עצמו צ´מעי, בגדול? תזרמי.. כן-כן, לא-לא, נכון זה אומר משהו אבל זה לא אומר הכל, וסביר להניח שלפחות בחלק מהמקרים אין לו מושג אם כן או לא כי הוא לא יודע איך תגיבי

Brendan

New member
מאוד פשוט....

את הפרח (או פרחים) אני מביא איתי כבר מהבית.

למעלה