שאלה לדיון!

ill never tell

New member
שאלה לדיון!../images/Emo48.gif

שלום לכולם! בהחלט התפלאתי שישנו פורום על הדרה הגאונית "לחיי האהבה". האמת?! חשבתי שאין סדרה גדולה יותר- עד שמשחק החיים הופיע! אני באופן אישי (ואל תתנפלו עליי בבקשה..) מכורה פי מליון למשחק החיים אחרי שהייתי שרופה על לחיי האהבה. לדעתי משחק החיים פי מליון יותר טוב. עכשיו שאלה לדיון- ובאמת. איזה סדרה לדעתכם הכי שווה?!!? משחק החיים\לחיי האהבה? (ואל תענו דווקא לחיי האהבה כי זה פורום בשביל זה.. זו שאלה כללית) מחכה לתשובות:) שלכם- יערה.

אתי בת 15

New member
אהבה מעבר לפינה....

אמנם זה לא נמצא הקטגןריות אבל לדעתי היא סדרה יותר יפה מכול הסדרות!!! אבל גם לחיי האהבה פצצה יש בכלל מה להגיד? לחיי האהבה הרבה יותר ממשחק החיים...

אממ אני ממש לא יודעת...

"לחיי האהבה" הייתה אחלה סדרה,אבל גם "משחק החיים" היא סדרה מהממת. אז בואו נגיד שזה תיקו....

אתי בת 15

New member
למי שרוצה לעזור......

אני רוצה לפתוח פורום ל"אהבה מעבר לפינה" אבל אניצריכה ממליצים... מישהו מוכן להיות אחד הממליצים שלי?

רק מנהלים יכולים להמליץ

את יכולה לבקש ממיכל. יש לי חברה מנהלת את רוצה שאני אבקש ממנה?

אתי בת 15

New member
שאלית בפורום תפוז משוב ולא רק

מנהלים יכולים להמליץץץ אמנם זה מומלץ שזה יהיו מנהלים אבל זה אפשרי גם סתם מישהו שכותב בתפוז..

אה באמת?לא ידעתי....

טוב אני לא יכולה להמליץ על אף אחד כי אין לי אי מייל וצריך אי מייל בשביל זה. כמה ממליצים את צריכה?

שלום! אין כמו משחק החיים!!! בהתחלה

חשבתי ששומדבר לא יעלה על "לחיי האהבה" אבל מסתבר שכן! משחק החיים סחף אותי ואת כל המדינה יחד לעולמם המדהים של ריקי קוביליה ירון ארז שירן ענבר אודי שאול וכ'ו! הסדרה גם קיבלה את הרייטינג הכי גדול שהיה לכבלים מזה הרבה זמן!!!! וזה עקף את לחיי האהבה לגמרי! אין כמו משחק החיים! למרות שגם לחיי האהבה היה שווה:) ועכשיו גם משחק החים נגמר:( מה נעשה?

למעלה