שאלה לגבי עמלת דואר

NatashaInChains

New member
שאלה לגבי עמלת דואר

שלום, קראתי את המאמר שדן בנושא הזה בפורום ויש לי כמה שאלות: אני באה לפקיד/ה ששולחת דואר ואומרת לה שברצוני לשלוח המחאת דואר ומצינת את הסכום ואז היא מביאה לי למלאות פרטים. עד פה זה בסדר? עכשיו, לפי אתר הדואר כתוב שהשירות הזה עולה 6 ש"ח.האם זה כולל כבר גם את המשלוח? או שאני צריכה לבוא עם מעטפה מוכנה מראש ואת ההמחאה לשים שם ולשלם בנוסף גם על משלוח דואר רשום? כלומר שיוצא 12 ש"ח בערך הכל?

datu

New member
אני לא בטוח בקשר לזה, אבל אפשרות אחרת:

אפשר לשלוח ע"י "דואר 24" (דרך סניף הדואר כרגיל), כלומר לשלוח מעטפה שאמורה להגיע תוך יממה לנמען - בפנים אפשר לשים כסף מזומן למשל. אין לזה ביטוח או אחריות כמו בדואר רשום/עוקב, אבל זה עולה רק קצת יותר מ2- ש', מהיר צ'יק צ'אק בכל הארץ, ומתאים אם לא מדברים על סכומים גבוהים (במיוחד), וכשיש אמון בסיסי (או ראשוני) בין המוכר והקונה. לשיקולך...

NatashaInChains

New member
זה משהו אחר

עד עכשיו שלחתי ושלחו לי כסף ברגיל וברשום אבל עכשיו מדובר על סכום יותר רציני ולכן אני מעונינת לבצע זאת בהמחאת דואר שזה משהו אחר מדואר רגיל/רשום/24 כי לא מסכנים בשליחה כסף מזומן

yrnkrn

New member
הכי בטוח וגם לא יקר לבצע העברה בנקאית

מאז רפורמת העמלות בבנקים המחיר להעברה בנקאית ירד דרסטית והעמלה עכשיו היא 1 ש"ח ביצוע באינטרנט או 5 ש"ח ביצוע על ידי פקיד.

למעלה