שאלה לגבי עיקור

king987087

New member
יש חתולת רחוב שאני מאכיל כבר חודשיים בערך היא באיזור החצי שנה אולי קצת יותר
והיום שבאתי להאכיל אותה יצא לה מלא דם ובסוף גור מת
האם צריך לעשות משהו?
מאיזה גיל מומלץ לעקר והאם מותר עכשיו לעקר אחרי שהיא הפילה

גורדיאן-II

Active member
יש חתולת רחוב שאני מאכיל כבר חודשיים בערך היא באיזור החצי שנה אולי קצת יותר
והיום שבאתי להאכיל אותה יצא לה מלא דם ובסוף גור מת
האם צריך לעשות משהו?
מאיזה גיל מומלץ לעקר והאם מותר עכשיו לעקר אחרי שהיא הפילה
קח אותה לוטרינר, רק הוא יכול להחליט מה הטיפול הנכון, אבל אני משער כי כבר אפשר לעקר אותה - וגם רצוי מאוד לעקר אותה, כדי שלא תסבול בעתיד.
אם אתה רוצה להיות בטוח - תתקשר לוטרינר, ספר לו את מה שכתבת כאן, והוא יגיד לך אם להביא אותה מייד או להמתין.

king987087

New member
קח אותה לוטרינר, רק הוא יכול להחליט מה הטיפול הנכון, אבל אני משער כי כבר אפשר לעקר אותה - וגם רצוי מאוד לעקר אותה, כדי שלא תסבול בעתיד.
אם אתה רוצה להיות בטוח - תתקשר לוטרינר, ספר לו את מה שכתבת כאן, והוא יגיד לך אם להביא אותה מייד או להמתין.
אני רוצה להזמין תעירייה בראשון השאלה אם זה מוקדם מדי בגלל זה רציתי לדעת

גורדיאן-II

Active member
אני רוצה להזמין תעירייה בראשון השאלה אם זה מוקדם מדי בגלל זה רציתי לדעת
במקרה כזה זה בטח לא מוקדם יותר, אי אפשר לדעת מתי הם יתפנו לשלוח אליך לוכד, זה תלוי באזור בעיר בו אתה גר, בכמה הם עמוסים וכל מיני שיקולים אחרים, ואולי תצטרך להתקשר אליהם כמה פעמים לאורך תקופה.
בדרך כלל הוטרינר העירוני בראשון מעדיף לשלוח לוכד למקומות בהם יש הרבה חתולים לא מטופלים, כלומר שפונים אליו כמה אנשים מאותה שכונה, להפעיל את כל המנגנון למען חתולה אחת זה בזבוז מן.
אם תרצה לקחת אותה בעצמך לוטרינר שיעשה לך מחיר נוח אוכל לתת לך המלצה, זה יעלה לך בערך 150 ש"ח.

king987087

New member
במקרה כזה זה בטח לא מוקדם יותר, אי אפשר לדעת מתי הם יתפנו לשלוח אליך לוכד, זה תלוי באזור בעיר בו אתה גר, בכמה הם עמוסים וכל מיני שיקולים אחרים, ואולי תצטרך להתקשר אליהם כמה פעמים לאורך תקופה.
בדרך כלל הוטרינר העירוני בראשון מעדיף לשלוח לוכד למקומות בהם יש הרבה חתולים לא מטופלים, כלומר שפונים אליו כמה אנשים מאותה שכונה, להפעיל את כל המנגנון למען חתולה אחת זה בזבוז מן.
אם תרצה לקחת אותה בעצמך לוטרינר שיעשה לך מחיר נוח אוכל לתת לך המלצה, זה יעלה לך בערך 150 ש"ח.
התכוונתי ביום ראשון לא בראשון
אני מתל אביב ואם אני לא טועה פה כן מגיעים מהר במקרה של עיקור אבל אני לא בטוח צריך לראות זה בטח גם תלוי בעומס שלהם ועוד דברים
הבעיה שלקחת אותה בעצמי זה קצת בעיה שמנסים לתפוס אותה היא נהיית קצת תוקפנית
אני אדבר עם העירייה נראה מה הם אומרים
פשוט מה שרציתי לדעת אם צריך לחכות זמן מסוים אחרי ההפלה שהיא עברה כי ממש בכתה וירד לה דם
אבל נראה שעכשיו היא בסדר

גורדיאן-II

Active member
התכוונתי ביום ראשון לא בראשון
אני מתל אביב ואם אני לא טועה פה כן מגיעים מהר במקרה של עיקור אבל אני לא בטוח צריך לראות זה בטח גם תלוי בעומס שלהם ועוד דברים
הבעיה שלקחת אותה בעצמי זה קצת בעיה שמנסים לתפוס אותה היא נהיית קצת תוקפנית
אני אדבר עם העירייה נראה מה הם אומרים
פשוט מה שרציתי לדעת אם צריך לחכות זמן מסוים אחרי ההפלה שהיא עברה כי ממש בכתה וירד לה דם
אבל נראה שעכשיו היא בסדר
אני מראשון לציון וראשון זה ראשון...
בהצלחה עם העיריה אבל אם זה לא ילך ותצטרך לתפוס אותה בעצמך אתה ממש לא 'תופס' אותה, אתה צריך כלוב / מנשא, שמים בפנים מעדן (למשל קופסה טונה) וכאשר היא נכנסת סוגרים את הדלת ולוקחים אותה לוטרינר, ואם אין לך מנשא הוטרינר יכול להשאיל לך אחד.
מקווה שהיא תהיה בסדר, ובהצלחה לך, ובכל מקרה כל הכבוד על האיכפתיות.

למעלה