שאלה לבנות

ThE LiTTle LaDy

New member
שיקרע את הקרום? אבל שלא יכאב?

חח,מה אני אכתוב? אנחנו קובעות? לא. אבל כן,שידע לקרוע את הקרום. דרל'ה.

007bg

New member
נו בטח... כל ה"זיינים" עוברים סדנה

לקריעת קרומים.... שיעור א' שם, זה ביתוק...... מה "שידע"? שיהיה מסוגל, אולי..... וזה כמעט כל אחד יכול.

007bg

New member
שוב התירוץ הזה?!

"והיום בחדשות: נערה הואשמה ברצח משולש, כאשר היא טבחה באכזריות אין קץ ילד נכה בן שלוש, ואת שני הורי הזקנים. הנ"ל טיילו מחוץ למוסד שבו שוהה הילד, בגלל נכויותיו, טיול שמתרחש אחת לחצי שנה, בגלל הטיפול השוטף שהילד זקוק לו. באותה השעה הנערה, (שעה עדיין לא הותר לפירסום), עברה, החליטה שהם לא מתאימים לה לנוף האורבני, ורצצה את ראשם בחבילת טמפקס אקסטרה. ביינתים אין מניח לרצח, אבל מקורות יודעי דבר טוענים שהיא תטען ל"מחזור", מה שיוציא אותה עם עבודות שירות של יום בלבד". אנסנו את זה כבר, לא? אגב, המסר הוגב.

ThE LiTTle LaDy

New member
אני עדיין במחזור. לא משנה מה תכתוב.

-אהבתי :)

EROTOMANIA

New member
חח מדדתי את האקס פעם, בחשאי

17 ס"מ זה כבר נהדר. עבה זה כמובן פלוס. אבל לכו תבינו אותי... אני הרי מניאקית בקטעים האלה.

EROTOMANIA

New member
זה ממש לא מסובך ../images/Emo13.gif

מדדתי עם היד. נניח.. מהאגודל לאמה. ואז מדדתי את היד שלי. וגיליתי שהיה לו "כולה" 17 וחצי ס"מ.. חשבתי שהיה לו הרבה יותר גדול. ונורא שמחתי כי 17 זה נורמלי לחלוטין ואולי אני אסתפק בפחות מזה אפילו...

toto87

New member
תסתפקי בפחות מיזה?

למה מה כבר מה היה הגודל של האלה שהיה לך סטוצים והתקפלת באמצע? ובואנה את נוכלת אהה.... עד כמה הסקס חשוב לך במערכת יחסים?

EROTOMANIA

New member
ברגע שאני אגמור מדברים

שהם לא חדירה אני אפסיק להיות נוכלת, סבבה? אף פעם לא התקפלתי. ממה שאני זוכרת לפחות לא בגלל גודל של זין שכבתי עם גברים שהיה להם זין קטן, וזה לא היה נחמד. והסקס מאוד חשוב לי.

למעלה