שאלה:האם נכונה השמועה לפיה

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
וחבל שרק בחולון-תל אביב, ולא בשרון.

שיתוף בולט: חודשי חופשי משולב ת"א
וחבל שרק בחולון-תל אביב, ולא בשרון.
לפני שנה, כתבתי דואר לאגד ולדן, לפיו בקשה לכרטיסים (כמו חופשי-חודשי) משותפים לשתי החברות, של איזור השרון-תל אביב. בין היתר, כתבתי להם, שהרי הדבר הזה קיים (איזור חולון-בת ים - תל אביב). באגד ענו לי, שהרעיון טוב, ושהם מציעים לי לפנות למשרד התחבורה להציע להם את זה. בדן ענו לי, כי על פרסית הקווים והתחנות, ועל התעריפים אחראי משרד התחבורה (תפרשו את זה איך שבא לכם).

צחקן

New member
הולכת להיות חבר אחת עם שני מותגים?

ככל הנראה זה נכון מאוד. עכשיו:
אגד ודן משתפות פעולה במגוון תחומים כדי להגיע בסוף לאיחוד במטרה לשבור את השוק. האוטובוסים זהים כמעט, מכשירי הכירטוס זהים, ובקרוב יהיה מחשב אחד משותף לשני הגופים.
הולכת להיות חבר אחת עם שני מותגים?
ב"ה או חברה אחת במותג אחד (אגדן)

mercori

New member
משאלות לב...../images/Emo13.gif

אגד ודן משתפות פעולה במגוון תחומים כדי להגיע בסוף לאיחוד במטרה לשבור את השוק. האוטובוסים זהים כמעט, מכשירי הכירטוס זהים, ובקרוב יהיה מחשב אחד משותף לשני הגופים.
משאלות לב...

על ציר ההיסטוריה בעבר חשבו על איחוד. עכשיו ממש לא... אוטובוסים כול חברה והשיקול שלה... מכשירי הכרטוס זהים?? לא ניראה לי... דן הרבה מאחורה...

846

Active member
מי סיפר לך על מכשירי כירטוס זהים???

מי סיפר לך על מכשירי כירטוס זהים???

846

Active member
אביתר... אתה טועה ! המכשיר של דן

במוסך הראשי בעיר-גנים. המכניקה
והמכשירים בפנים זהים. אל תשכח שאת המכשיר של דן המציאה אגד.
הוא WAYFAIR מדגם ישן, החברה הזו השתתפה במיכרז ונסוגה בשלב כלשהו ואגד נישארו עם IBM ורפק.

בחלק מהאוטובוסים של דן מותקנים

הוא WAYFAIR מדגם ישן, החברה הזו השתתפה במיכרז ונסוגה בשלב כלשהו ואגד נישארו עם IBM ורפק.
מכשירי כירטוס חדשים לגמרי ועליהם סמל אגד מצד הנהג. אולי זה רפק ואולי לא אך מדובר בהעברת טכנולוגיות מאגד שכבר בוצעה. מעבר לזה - אין לי מושג מה קורה עם מכשירי כירטוס בעתיד.

846

Active member
מהיכן אתה מקבל את האינפורמציה????

מכשירי כירטוס חדשים לגמרי ועליהם סמל אגד מצד הנהג. אולי זה רפק ואולי לא אך מדובר בהעברת טכנולוגיות מאגד שכבר בוצעה. מעבר לזה - אין לי מושג מה קורה עם מכשירי כירטוס בעתיד.
מהיכן אתה מקבל את האינפורמציה????

846

Active member
הדבר הכי קרוב למכשירי כירטוס של

הדבר הכי קרוב למכשירי כירטוס של
אגד בדן הם המכשירים של מטרודן.

קשה לי להאמין שהמוסכים יסגרו

שאלה:האם נכונה השמועה לפיה
בקרוב דן תעביר את כל התחזוקה לאגד,וייסגרו כל המוסכים שלהם?
מדובר בהרבה מאוד מקומות עבודה ובסוג של גאווה לעובדי דן. השקיעו וממשיכים להשקיע בהקמת מוסך אזור (שעדיין לא נפתח), ולא נראה לי שהשקיעו את הכסף לחינם.

4דדד

New member
איפה באזור יש מוסך חדש שלא

מדובר בהרבה מאוד מקומות עבודה ובסוג של גאווה לעובדי דן. השקיעו וממשיכים להשקיע בהקמת מוסך אזור (שעדיין לא נפתח), ולא נראה לי שהשקיעו את הכסף לחינם.
פתחו(נ.ב תודה שהתקשרת..)

גנבו לי את הפלאפון היום בבוקר...

פתחו(נ.ב תודה שהתקשרת..)
מוסך אזור נבנה על חורבות המוסך הישן שנסגר (בתחום החניון). לא הייתי היום באזור, ואלי מנור בחופשה לקראת החג. חוץ מזה, גם גנבו לי את הפלאפון ולכן אבדו לי כל המספרים...

4דדד

New member
הכלב אכל לי את האוטובוס

מוסך אזור נבנה על חורבות המוסך הישן שנסגר (בתחום החניון). לא הייתי היום באזור, ואלי מנור בחופשה לקראת החג. חוץ מזה, גם גנבו לי את הפלאפון ולכן אבדו לי כל המספרים...
הכלב אכל לי את האוטובוס
שמענו אותך עם התירוצים שלך...

צחקן

New member
גם לאחותי גנבו.

גם לאחותי גנבו.
ב"ה ממש בושה פה שגונבים פלאפונים חופשי.

זה נכון. דן בונה מוסך מרכזי אחד...

זה נכון. דן בונה מוסך מרכזי אחד...
והוא יהיה באזור (הקצה המערבי של רח' הפלד). כל שאר המוסכים יסגרו, וחלקם יהפכו להיות מוסכי עזרה ראשונה בלבד. הסיבה לכך היא כלכלית גרידא. שטחי הקרקע, שעליהם יושבים חניוני ומוסכי דן, הם שטחי קרקע יקרים להחריד. לגבי איחוד העבודה עם אגד, אין לי מושג, אבל יש לי את מי לשאול. חגי

מצב
הנושא נעול.
למעלה