שאלה : איזה אלבום של רירי אתם הכי אוהבים?

אני שמעתי רק 3 אלבומים ../images/Emo6.gif

Good Girl Gone Bad,Rated R וLoud. GGGB - אלבום להיטים טוב אבל חוץ מהסינגלים הוא די תפל ולא ממש מחזיק. יש שיר שם ופה שיר שם אבל עדיין הכי פחות חלש מה3. Rated R - אלבום אדיר
,תפס אותי לגמרי. בGGGB היא הייתה צקת מעצבנת עם סינגלים כל שני וחמישי וקצת אוברייטד,פתאום בא Russian Roulette ושינה את התפיסה שלי קצת אלייה. הבלדות בו מדהימות,הוא שלם,זה אלבום
הפקות אדירות וביצועים מדהימים של רירי. חבל לי שהוא כ"כ אנרייטד.
Loud - גם אלבום להיטים,מעט מחופף. אבל יש בו כמה רצועות מעולות ומהטובות שלה (אם כי יש גם פילרים ושיר סרח עם הקרצייה ניקי נאג'.) הוא נשמע כמו שילוב של כל 4 הלהיטים הקודמים באיזשהו בחינה שכל שיר בו היה יכול להתאים לאלבום קודם שהיא עשתה. הוא יותר אסופת להיטים טובה. ולדרג : 1. Rated R 2. Loud 3. Good Girl Gone Bad ובקשר לעטיפות אלבום - כולן יפות!! אבל של Loud מדהימה
הכי יפה!

Music Man XD

New member
חשבתי ששמעת את כולם! ../images/Emo2.gif

אני שמעתי את Rated R ואת GGGB.

omer719

New member
כן... זאת הייתה תחילת הדרך.

גם השירים 'המוכרים' משם זה בערך שיר או שניים מכל אלבום.

omer719

New member
קשה קשה קשה...

אני אדרג לפי כמות השירים שאני אוהב מכל אלבום : 1. Good Girl Gone Bad 2. Loud 3. Rated R 4. A Girl like Me 5. Music of the Sun אבל זה ממש קשה לדרג. ואת האמת שיש כמה שירים שלא יצא לי לשמוע כבר הרבה מאוד זמן. אני באמת רוצה לעבור על הכל בקרוב שוב.

NelO5

New member
מה יש לכם נגד A Girl like Me?

זכיתי בו בזמנו דרך משהו... וחרשתי עליו בטירוף. מאז הוא אחד האהובים עליי, שווה לשמוע גם את השירים שלא יצאו כסינגלים... בכל מקרה מבחינתי רק - Good Girl Gone Bad מתעלה עליו. ואז RR וLoud. אבל באמת שזה קשה לדרג.

NelO5

New member
תשמע תשמע!

ותגיד לי בהזדמנות איזה שירים הכי אהבת שם... נראה אם יש לנו טעם דומה :)

oFka7

New member
GGGB הכי../images/Emo23.gif

לLOUD יש פוטנציאל להחליף אותו RATED R הכי נמוך אצלי

BornThisWay

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif מסכימה.

GGGB מעולה, אני אוהבת את RR אבל פחות. ומLOUD נחרשים אצלי המון שירים.

Gangsta4Life

New member
Rated R

אלבום ענק! כל שיר שם כבש אותי אבל כמובן שגם GGGB ו- LOUD מעולים שני הראשונים נחמדים חח

למעלה