שאלה אולי נשמעת פשוטה אבל לאחד שמתחיל

רועי ת1

New member
גם את זה אפשר לברר..

וחוצמזה שבד"כ מביאים תמונה כדי לראות פנים,תווים וכדו'... לא סגנון לבוש...

אוקי ומה רע שיראו לפני שאם אני כ"כ לא מוצא

חן בעיניה אז שתעופף אותי לכל הרוחות לפני הפגישה שסתם שבזבז את זמני?

רועי ת1

New member
רע?? לא אמרתי...

פשוט לדעתי תמונה זה דבר שדיי "משקר"... אקיצר-לא מומלץ... וחוצמזה,שפגישה יכולה לשנות פלאים את הדיעה על בנ"א...

אוקי אז אני יגיד לה שאם כ"כ בה לה

שתצלם אותי ברחוב כשאני לא שם לב עם הפון הלא כשר שלה שמוכבה לה מתחת ל7 כיסויים

רועי ת1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

חחח הבחור במצב רוח טוב... איזה יופי...

רועי ת1

New member
נוו...מה שנקרא:

"עייפות אחת שווה אלף עירנויות"...
בוקר מקסים לכל עם ישרואל...

קופים לא צכים תמונות כי כולם נראים אותו

דבר בערך
אבל סבבה פשוט אני בתחילת הדרך ולאדע כלום

אז ככה!

אני מכיר למשל חבר חתיך שלקח בחורה די סטנדרט ומטה שאלתי אותו מה הוא מצא בה אז הוא הסביר לי שהוא אהב את החיוך שלה יש דברים שא``א לראות בתמונה לכן אל תתן תמונות...

תמונה

אני חושב שאם אתה לא מתבייש בעצמך למה לא להביא תמונה? אני באופן אישי שש להביא תמונה שלי, כי ככה אני גם יכול לראות תמונה, וזה חמוד לראות תמונה לקבל פרופיל כללי למראה של הבחורה. אני באופן אישי לא מבקש תמונה מבנות, אלא רק במצב שאומרים לי 'היא נראית טוב, היא לא אמנם יפה יפה, אבל חמודה מאוד...' או 'היא רזה, אבל קצת קצת מלאה...' אז אני לא מוכן להתקדם לשום מקום בלי תמונה. בהצלחה בשידוכים. יהי רצון שעם הבחורה הראשונה שתפגוש, תסגור!

אני לא מתבייש בכלל אבל אני גם לא רוצה לתת

אם זה לא מקובל כי אז זה יראה דבילי. ותודה על האיחולים אבל רק אם היא מתאימה
וכמובן שגם אתה וכל הרווקים והרווקות הרוצים יזכו למצוא את זיווגם במהרה וללא קושי

יש שדכניות שמנהלות "כרטסות"

על כל אחד/ת שהן מתעסקות איתו ובין הפרטים ב"מאגר הנתונים" שלהן הן רוצות תמונה (כמו טופס רישום לישיבה/סמינר צריך להביא תמונה) מצד אחד אולי יש בזה קצת היגיון-כי לא נראה לי ששדכניות זוכרות כל אחד מהרווקים/ות שהן מתעסקות איתם אלא מנהלות רישומים והן רוצות תמונה. אני אישית לא נותנת תמונה שלי ולא בגלל שאני לא נראית טוב, אלא שאני לא חושבת שהתמונה נשארת אצל השדכנית, ואני לא מעוניינת של"שיחת המקלחות" של בחורי הישיבות תצטרף גם תמונה שלי..(לא שאם הם רוצים הם לא יכולים להשיג..)

אבל אני לא מנהל שיחת מקלחות../images/Emo46.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אוקי סופית אני יודיע לה שתמצא חיים כי אני לא מעדכן תמונה

למעלה