רק עכשיו שמתי לב

Charlotte

New member
רק עכשיו שמתי לב

שהפורום הזה נפתח. אז רק רציתי להגיד מזל טוב על פתיחת הפורום (נכון, מאוחר, אבל למי אכפת
). גרין דיי היא אחת הלהקות האהובות עלי, ואני באמת חושבת שמגיע להם פורום.

בדיוק מה שאני חשבתי כשפתחתי את..

הפורום! שמגיע להם פורום. אפילו שNimrod גרוע. תמיד אהבתי אותם, ולא משנה מה, אני אוהב אותם! וד"א, למישהו יש את האוסף החדש שלהם? Dפנה

Charlotte

New member
האוסף...

רציתי לקנות אותו, אבל כשראיתי שיש לי את רוב השירים שמופיעים בו ויתרתי. מממ.. אני לא חושבת שNimrod היה עד כדי כך גרוע, בכל אופן אני מעדיפה אותו על warning.

אני בכל זאת רוצה לקנות את האוסף,

אבל לא יודעת אם כדי לי... טוב תראי אני לא אתחיל להתווכח איתך זה חסר טעם. חוצמזה בתור מנהלת אני אמורה להפסיק וויכוחים לא להתחיל אותם(; Dפנה

Charlotte

New member
סליחה..

לא ניסיתי להתחיל ויכוח.. לפעמים יוצא לי בטעות... טוב.. end it on this, shall we?

אני קניתי את האוסף

בתכלס- מה כבר יש באוסף? את כל השירים היותר טובים או הלהיטים. קניתי כי גם אין לי שום דיסק של גרין דיי, אני לא מעריצה או משהו כזה. אז למי שאין- שווה. למי שיש את רוב השירים- פחות שווה. ודרך אגב, תתחדשו על הפורום ובהצלחה. אני אבקר פה מדי פעם
- נורא אוהבת את השירים שלהם.

~BLINK182_gurl~

New member
אני!

אני ממש לא מכירה טוב את גרין דיי ככה שאין לי למה להשוות את האוסף אבל הוא נחמד זה הדיסק היחיד שיש לי שלהם, יש שירים ממש חרא ויש דווקא שירים נחמדים..... רואים שזה אוסף משנים שונות כי יש כמה סגנונות בדיסק..... אבל דיסק בסיידר..... יום נעים זהו ביי sHiRa באג|

למעלה