רעיון מקורי לחתונה..

שירלית28

New member
רעיון מקורי לחתונה..

שלום! אני מתחתנת בספטמבר הקרוב וכרגע נמצאת בעיצומן של ההכנות לחתונה (ומסתבר שיש הרבה כאלה...!). לפני חמש שנים, בחתונה של אחותי, היה מעגל מתופפים- חבר'ה שליוו את הזוג לחופה עם שופרות ואח"כ היו ברחבה עם דרבוקות ועשו שמח. בזמנו מאוד אהבתי את זה וחשבתי שאעשה משהו דומה גם בחתונה שלי. אבל- הלכנו לראות מעגלי מתופפים כאלה ומאוד התאכזבנו, זה לא היה כמו שזכרתי וזה לא משהו שדיבר אלינו. בכל אופן, אני מספרת את כל זה כי אני מחפשת רעיון חלופי. הייתי רוצה "גימיק" כלשהו לחתונה, נחמד ועושה שמח, שייחד את החתונה שלי ויעשה כיף לנו, הזוג, ולאורחים. הכיוון היה משהו שיעשה שמח ברחבה כמו שזכרתי ממעגל המתופפים, אבל אני עם ראש פתוח ואשמח לשמוע רעיונות שונים ומשונים, מכל מיני סוגים
חשוב לי לציין- אנחנו זוג מאוד עדין באופי, אז כל דבר גרנדיוזי, מאוד קיטשי או מוגזם (בסגנון זיקוקים, יונים וחבריהם)- לא ידבר אלינו. אנחנו מחפשים משהו כיפי, זורם, שישתלב בחתונה, יהפוך אותה למיוחדת ויעשה שמח. רעיונות מקוריים (ובכלל) יתקבלו בברכה ובהמון תודה
תודה מראש לעוזרים, שירלי

KarinDi

New member
מזל טוב!

קודם כל, בתור התחלה, אני חייבת להודות שאני לא חובבת גדולה של גימיקים בחתונות...בעיני האירוע מרגש מספיק ולא צריך להוסיף אבל אם זה מה שאת רוצה, אז כמה כיוונים: להקה, כמו שיש בחתונות דתיות- אם זה רק לחלק קטן מהחתונה, זה מאוד מיוחד ומוסיף לאווירה (יכול להיות לחופה +תחילת הריקודים). יש גם הופעות יותר מיוחדות, כנריות, מוזיקה דרום אמריקאית וכו'. אם זה הכיוון אשמח לפרט יותר. אפשר לעשות את ההתלהבות דווקא מכיוון האוכל- קרטיבים, עוגיות קטנות ברחבה, כוסות קרח, צמר גפן מתוק, ועוד ועוד אפשר להזמין שחקנים/לוליינים למופע קצר תו"כ...זה דווקא די מגניב בעיני אפשר לעשות פינה אלטרנטיבית, עם דוגמיות של טיפולים (מסאג' תו"כ הריקודים למשל) אפשר להזמין רקדנים- שישתלבו בקהל, או שיופיעו, מסוגים שונים אפשר לשלב משחק שולחן כלשהו (סנוקר, הוקי שולחן וכו) אנחנו התחתנו בפורים אז הרבה אורחים באו מחופשים וחילקנו תחפושות ברחבה- זה היה נחמד, בהחלט אפשר לנצל גם לא בפורים

למעלה