רעיון מוזר בקשר להח"ה

Rey mysterio11

New member
מה?! רולינג אמרה שיש רמז לנסיך-

בספר השני??? אני ישר מתחיל לקרוא אותו שוב פעם!

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|אנשים, תבינו כבר

רולינג בהתחלה רצתה שהעלילה של HbP תהיה במהלך Cos אבל היא הבינה שזה מוקדם מדי בשביל הספר השני ובגלל זה היא זנחה את העלילה הזאת והכניסה את העלילה הקיימת של CoS. הקשר היחיד בין HbP לCoS הוא שרולינג תיכננה שהעלילה של HbP תהיה כבר בספר השני. זה לא אומר שיש קשר בין שני הספרים וזה לא אומר שיש רמזים כלשהם בספר השני.

ToryMaster

New member
../images/Emo45.gif

למעט קשר קלוש (שחייבלהיות, עקב העובדה שאלה שני ספרים באותה סדרה), אין הרבה רמזים.

רולינג הוציאה מח"ס את כל המידע על

הנסיך, פרט לרמז אחד. היא טוענת שאף אחד עדיין לא מצא אותו...

ToryMaster

New member
אז כאילו

הדם הפיזי שלו "טהור", אבל הוא בוגד דם, וכאילו לא טהור דם? לזה את מתכוונת? זה דווקא רעיון מעניין, אם כי נראה לי קצת מוגזם מצד רולינג להוציא ספק שדמות מרכזית בו תהיה המ... מתה.

יכול להיות..

היא כמובן מנסה לבלבל..זה לדעתי יכול באמת לקרות...אבל כמובן, אף פעם אי אפשר לדעת מה עובר לרולינג בראש....היא כל פעם מפתיעה מחדש... אבל אולי למרות שהוא מת...כי בכל זאת- גם אחרי שהוא מת הוא יהיה דמות מרכזית בחיים של הארי....אזז..., לא יודעת..

ToryMaster

New member
זה מעניין

אני אוהבת את זה כתיאוריה (Vוריי! תיאוריית נסיף שאני אוהבת!), אבל איכשהו קשה לי לראות את זה כמציאות.

תודה, אוקיי..

Let's just wait and see...כי אין לנו ממש ברירה אחרת..נצטרך לחכות ל16.7.05...

momy87

New member
../images/Emo153.gif

אף אחד לא יצליח להגיע עד חנוכה בלי לדעת שום דבר. בסוף הסקרנות תהרוג אותנו ונכנס לאיזה הודעת ספויילר

נכון, ברור..

אני קוראת בעברית אבל אני בטוח אשמע עוד מלא דברים על הספר..אני רוצה כבר לדעת...!! הסקרנות עוד תהרוג מישהו..

momy87

New member
../images/Emo153.gif

וחסר לכם שאני אגיע לספויילר בטעות.

XD

האמת שלמרות שיש כאלה שירצו לדעת וכאלה שלא ירצו, לא נראה לי שאלה שלא ירצו יוכלו להחזיק מעמד עד חנוכה....

momy87

New member
ומי שירצה לדעת קצת? ../images/Emo153.gif

אני מתכוונת לבקש (בבוא הזמן) שירכזו לי ספויילרים לא חשובים כל כך...
הכינו את עצמכם.

אני בספק.

לא נראה לי שתהיה הטעייה עד כדי כך גדולה... בכלל, רולינג לא נוטה לשקר באופן ישיר כדי להטעות. היא מסווה רמזים בצורה חכמה, היא מעולם לא אמרה משהו מנוגד לאמת באופן מוחלט (לפחות לא שזכור לי). חוץ מזה, האם אי פעם ראינו את טונקס הופכת לזכר? אם רולינג באמת הייתה הולכת בכיוון הזה, לדעתי היא הייתה רומזת לזה בספר החמישי ככה. לסיכום... אני לא ממש מסכימה. אולי אם תתני לי עוד הוכחות מהספר שמצביעות על זה, אני אקבל את זה. (בכלל, אמרו לי שהיא אמרה שזו תהיה דמות חדשה. אני פשוט לא יודעת מתי ואיפה היא אמרה את זה.)

Fairywitch

New member
יש לי עוד רעיון../images/Emo58.gif

חשבתי על זה בגלל ספר השיקויים שעל הכריכה למבוגרים- כבר טענו שאולי הנסיך לא בנאדם. אז אולי... רק אולי... זה שם של שיקוי
שיקוי עם משמשעות כבדה, כמובן. סתם רעיון שחלף בראשי.

למעלה