רעיון אדיר

shirlybh2

New member
רעיון אדיר

כותרת: תבדקו את העניין הנוכחי...שווה... מאת: ש. חזן כן, גם אני חשבתי להתעלם מהכתבה ואולי האהבה ותשומת הלב מאחורי המכתב גם עשה לי את זה, זה מכתב עבור כל אדם מכל אדם בלי הבדלים, וכל אחד ואחד מאתנו רוצה רווחה מאיזו שהיא סיבה בחייו, באופן אישי אני מאמינה בהתרגשות מהיופי שיש בנתינה והקבלה שיש באפשרות הזו. אי אפשר בחיים רק לקבל או רק לתת חייב להיות איזון, המחשבה שלכולנו יש אפשרות לשפע ולהרוויח בדרך לוגית ומאוד הגיונית, מרוממת את רוחי והתחושה שלי שזו דרך לפתור חלק גדול של בעיות כלכליות בעולם, והעזרה הזו באה מאתנו אדם לאדם, אם מכתב זה ימשיך כפי שהוא אמור להמשיך , אם נניח את חשדותינו בצד ונבטח,כל אחד מאתנו ירוויח. כמה אבסורדי זה?, לחשוב שמרמים אותנו ב 1$, כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על ספק? במקום לקחת את אותה האנרגיה ולהשקיע אותה בהזדמנות שנקרית בדרכנו, תחשבו על זה.הנה לפניכם הפרטים, עקבו אחריהם: 2 השאלות הראשונות ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק ולהיות מעורבת בדבר הזה ששינה את חיי היו: א. האם זה חוקי ? ב. האם זה נכון?ובכן בשתי השאלות התשובה הוא כן. 1. זה חוקי אתם בעצם יוצרים עסק המספק שירות. אתה משתמש באינטרנט ומפרסם את העסק שלך. מהו העסק הזה ? המוצר שלכם אינו קבוע או ניתן לנגיעה אלה הוא שירות. אתם בעסק של פיתוח רשימות דיוור של אנשים המתעניינים בעסק ביתי הנעשה ממחשב, ובשיטות של איך לעשות כסף בבית. זכרו ! אנשים משלמים לכם סכום קטן ע"מ שתוסיפו אותם לרשימות שלכם.זה חוקי. מה תעשה עם הרשימות האלה זה תלוי בך! אז בנה את רשימות הדיוור שלך , עשה הנהלת חשבונות טובה, הצהר על הכנסותיך ושלם את מסיך. כשאתה עושה זאת אתה מצהיר על כוונות העסק שלך. הרבה ארגונים שמחים היום לשלם עבור רשימות דיוור איכותיות, אבל הכסף שבא מהרשימות הוא משני להכנסות שנעשות מאנשים כמוני וכמוכם שמבקשים להיכלל ברשימה הזאת. 2. זה נכון וזה עובד! מישהו שהכרתי מהרשימה מספר: תוך מספר ימים התחלתי לקבל מזומן בדואר, הייתי בשוק! הייתי משוכנע שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מדי. אבל המזומן המשיך להגיע. בשבוע הראשון עשיתי $25, בסוף השבוע הגעתי לסכום של $1000, תוך שלושה שבועות היו לי יותר מ$-10,000 וזה המשיך לגדול עכשיו זה השבוע הרביעי הגיעו אליי יותר מ-$24,000, וזה עדיין ממשיך להגיע, זה בהחלט היה שווה $6 או 30 ש"ח ושישה בולים !!! אני מציע לכם להדפיס עכשיו עותק של המאמר הזה ולשמור אותו, כדי שתוכלו לקבל ממנו את כל האינפורמציה שאתם רוצים לקבל, אני מבטיח לכם שאם תעקבו בדיוק אחרי ההוראות, תתחילו לעשות יותר כסף מאשר אי פעם דמיינתם שאפשרי על ידי דבר כל כך פשוט! לתשומת לבכם ! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות ותראו איך הכסף מגיע! זה קל זה חוקי וההשקעה שלכם מאוד קטנה כך שאין לכם מה להפסיד. אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו דיבידנד בלתי רגיל, התוכנית הזו מצליחה ונשארת מצליחה , בשל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנא מכם ,המשיכו לממש את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאתנו לעזור אחד לשני. להלן 4 הצעדים הקלים להצלחה: 1. קחו 6 דפיי נייר נפרדות עדיף כהות למנוע אפשרות גניבה דרך הדואר וכתבו את המשפט שלהלן על כל חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך" כתבו את שמכם וכתובתכם המדויקים. עכשיו קחו 6 שטרות של $1 או 6 מטבעות של 5 שקלים ותכניסו אחד בכל פיסת נייר, כך שהכסף לא יראה דרך המעטפה. שימו כל שטר או מטבע עטוף בפתק במעטפה נפרדת. 6 סה"כ וסגרו אותן. עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות, ובכל אחת יש פתק שעליו רשום המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 שקלים או שטר של $1.מה שאתם עושים הוא ליצור שירות, אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימות הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה. 2. שלח את 6 המעטפות לכתובות הבאות: 1. 69223 ג\'וי.ס ת.ד 36212 תל אביב 21216 2. דני . פ ת.ד 1629 ירושלים 29019 3. שמוליק היצחקי ת.ד 675 שערי תקוה 44810 4. עדי אלזם ת.ד.5559 נצרת עילית 17543 5. גל ס ת.ד 721 כרמיאל 21661 6. ש. חזן התחייה 7/4 הוד השרון 45289 הוציאו את השם הראשון מ"ס 1 מהרשימה למעלה, הזיזו את השאר למעלה, 6 נהייה 5, 5 נהייה 4 וכו\' את שמכם הוסיפו בסוף הרשימה, כעט אתם מ"ס 6 ברשימה. 3. חפשו באינטרנט אחר קבוצות דיון שונות - צ\'אט, פורומים, קהילות, ,לוחות ועוד בכל העולם, יש לפחות 500,000. 4. שנו מה שאתם צריכים אבל תנסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור,שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שצריך זה 300 ,אבל זכרו שככל שתשלחו יותר תקבלו יותר מזומן!!!! מי שמפרסם יותר טוב זוכה ביותר כסף!הסבר לשליחת המאמר לקבוצות ברשת:לכו למסמך המאמר ששמרתם בזיכרון המחשב והוסיפו את שמכם לפי צעד זכרו,שמכם אמור להופיע כשם הממוקם במקום ה-6 ברשימה(. שמרו את המסמך כ - ELIF.TXT ) אם אתם רוצים לעשות את הדיוור שלכם בצורות אחרות תמיד ישמר לכם המסמך כדי שתוכלו לחזור אליו( שלחו את המאמר כהודעה חדשה על ידי סימון הטקסט של המכתב, העתקה והדבקה שלו כמודעה חדשה בלוח הקבוצות אותם מצאתם. סמנו את הכותרת של הנושא , זהו הדבר שכולם יראו כשהם נכנסים לקבוצה מסוימת . הקליקו על שלח הודעה וסיימתם עם הקבוצה הראשונה.ברכותיי זהו זה! כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו זה לעבור מקבוצה לקבוצה ולשלוח שוב, וזכרו שככל שתשלחו את המסר ליותר קבוצות ברשת, תקבלו יותר מזומן אבל עליכם לשלוח מינימום 300 הודעות. ותתחילו לקבל מזומנים תוך מספר ימים.בבקשה זכרו שהתוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים ,ועל ידי הזהירות ותשומת הלב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך, אם אתם אנשים של אינטגרציה, התוכנית תמשיך והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו ומקבלים יעבור גם דרככם.אז כשכל מכתב מקבל התייחסות והוראותיו מבוצעות בזהירות, 6 אנשים יזכו לתמורה עבור השתתפותם כמפתחי הרשימה עם $1 או 5 שקלים כל אחד. השם שלכם יזוז ברשימה למעלה באופן גיאומטרי ,כך שכאשר שמכם יגיע למקום ה- 1 ברשימה, אתם כבר מקבלים אלפי שקלים במזומן!!!הערות: אולי תרצו לשמור על רשימת השמות והכתובות של האנשים ששלחו לכם מכתבים, זה מוכיח • שאתם אכן מספקי שירות, ולכן גם צריך וכדאי לשלם למשתתפים האחרים • אולי תרצו לשכור ת.ד. בגלל כמות הדואר שתקבלו ,ואם אתם מעדיפים לשמור על פרטיותכם.• תוכלו להשתמש בשם בדוי כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולים את ההודעות עם שמכם ברשימה, מבלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים שברשימה, לא תקבלו כמעט כסף זה פוגע בזרימה ובטח זה יפגע גם בכם , משהו שניסה לעשות זאת קיבל רק $150 וזה אחרי 7 או 8 שבועות! אז הוא שלח $6 אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם ותוך 4 שבועות היו לו יותר מ- 30,000 $. כמו כן, אם לא תשלחו את הכסף, יתכן שמשתתף שיראה את שמכם באחד מהקומות בו שמתם את הדף הזה עם שמכם יספר שבעצם הוא רומה ולא קיבל מכם כסף, ואז כולם יפסידו. עכשיו לחלק הלמה? מתוך 300 הודעות ששלחתי נניח שאני מקבלת רק 7 תשובות(אחוז מאוד נמוך) אז אני עושה $7 עם השם שלי כמס\' 6 ברשימה, עכשיו כל אחד מ-7 האנשים ששלחו לי $1 ישלחו מינימום 300 הודעות , כל אחד מהם עם שמי כמס\' 5 , ורק שבעה יענו לכל אחד מ-7 המקוריים זה עוד $49 עבורי, עכשיו 49 האנשים האלה ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס\' 4 ורק 7 יענו עליהם אני אקבל $343 נוספים עכשיו 343 האנשים ישלחו מינימום

למעלה