רנו 19

ShAkaTArShA

New member
רנו 19 ../images/Emo12.gif

אני בודק לידידה שלי שמעוניינית לקנות את הרכב הנ"ל... חרשתי גוגל ודומיו ולא מצאתי תמונה של הרכב.. בכל מקרה, מדובר על רנו 19, מנוע 1.4 אוטומט, אני חושב שיש אפילו חלונות חשמל ונעילה מרכזית, קילומטראז' אני לא יודע אבל הציעו לה 17 אלף, מה אתם אומרים?

גרמי

New member
אני מציע לך לעשות קורס אישי

קורס אימון בשימוש במנועי חיפוש. אני מעביר קורסים אישיים כאלה בתעריף של 100 ש"ח לשעה אקדמאית. אני גם עושה קורסים בבית הלקוח בתוספת של 50 ש"ח באזור השרון ו 80 ש"ח בגוש דן (התוספת פר ביקור ולא פר שעה). לחברי פורום תפוז יש הנחה של 10% למפגש הראשון ו 20% הנחה למי שמזמין מראש 4 שעות הדרכה. הנה לך דוגמה של מה שאתה תוכל לעשות לבד לבד, בלי עזרה של הפורומים, אחרי שעה אחת בלבד של הדרכה אישית!! http://images.google.com/images?q=renault+19&ie=UTF-8&hl=en&btnG=Google+Search עם 4 שעות הדרכה רק תדמיין לאילו גבהים תוכל להגיע!!!! ולגבי האוטו - בלי שנדע איזה שנת ייצור האוטו, מה מצבו, כמה ידיים עבר, מה הקילומטראז' שלו, ומה המחירון שלו, אין לאף אחד דרך להגיד לך אם המחיר הוא הגיוני. בכל מקרה, את הרנו 19 1.4 עדיף לדגום עם גיר ידני. הגיר האוטומטי פוגע קשות בביצועים ובצריכת הדלק. גיר אוטומטי זה סביר עם מנועי ה 1.7 או 1.8.

ShAkaTArShA

New member
../images/Emo6.gif

לא תודה, עשיתי טעות קטנה כשחיפשתי בעברית (לא יודע למה
), בקשר לקורסים, נראה לי שאני אוותר, יש לי אינטרנט כנראה עוד לפני שידעת מה זה מודם אז יש לי קצת ניסיון בחיפוש... תודה בכל אופן על התמונות

ceyal

New member
אתה יודע לקרא?

לא נראה לי שהבנת הנקרא זה הצד החזק שלך. תקרא מה הוא כתב אחר כך תרקרא מה כתבתי תחשוב איזה יום ואז תגיד לנו מה הבנת.

dovk

New member
רנו 19 1400 זה יופי של אוטו -

אבל אני לא חושב שיש כאלה עם גיר אוטומטי, ואכן, ממש לא מומלץ לנגוע באחד כזה. בכלל הגיר האוטומטי ברנו 19 אף פעם לא היה מוצלח במיוחד. רנו 19 1400 מהשנים 95-96, אם מוצאים אחד שמור, זה קניה מצוינת - הכל חשמלי, יש הגה כוח, הרכב בטוח יחסית למכוניות אחרות באותו סדר גודל...

jekichan

New member
למה סתם להאשים???

הצרפתיות היו הראשונות לעבוד עם תיבות הילוכים אוטומטיות ממוחשבות הם אולי לא היו ברמה של התיבות האוטומטיות של היום אבל בשנתונים האלה אם כבר אוטומטיות אז רק צרפתיות

jekichan

New member
ואין מביטים בקנקן עד שהנחתום מבעבס

את אחותו יאללה עוד אחד יצא צדיק

שי ז.

New member
אני רואה שצריך להסביר לך אז

הגירים של הצרפתיות מהשנים הנ"ל היו אסון הן מבחינת התנהגות והן מבחינת אמינות. אין קשר למערכת הפיקוד.

jekichan

New member
אני התייחסתי ל...

עליונות הצרפתית בתיבות אוטומטיות בשנתונים הללו מי שמחפש אמינות לא קונה צרפתיות

jekichan

New member
עכשיו אני צריך להסביר לך?../images/Emo6.gif

כבר אמרתי מקודם הם היו הראשונים לצאת עם תיבות אוטומטיות עם פיקוד ממוחשב שכל השאר לא מבחינת טכנולגיה הם היו מס'1 מבחינת אמינות הם עד היום מדשדשים למטה

jekichan

New member
זה התחיל ב "דה שוו"

אני מרגיש נימה של ספקנות בתגובך אם אתה אכן ספקן בקשר למה שאמרתי אתה מוזמן לבדוק את העניין לחזור ולהעמיד אותי על טעותי אם אתה שאלת מתוך היתעניינות גרידא קבל את היתנצלותי הכנה

ceyal

New member
ממוחשב? מלשון מחשב?

דה שבו? אתה יודע מה היה גודל של מחשב ממוצע בזמן הדה שבו?

jekichan

New member
תגיד לי אתה מדבר ברצינות!?

לא קולט שהיתלוצצתי? כן אני יודע שגודל ממוצע של מחשב באותם זמנים היה בגודל של בית קטן אני גם יודע את זה ממקור ראשון(אני הייתי אחד מהמתקינים של המחשב הזה אי שם בבסיס סודי בפקיסטאן את ההארד דיסק הבאנו עם סמי טריילר)

למעלה