רימאו אותנוו..

kikiki111

New member
רימאו אותנוו..

אני ועוד 2 ידידים שלי רצינו להגיע לתחנה המרכזית החדשה ובישבל להגיע לשם עברנו דרך התחנה המרכזית הישנה בקיצר היה שם איש כזה עם 3 כוסות וכדור והוא מעביר את הכדור מכוס לכוס במהירות ואנשים מהמרים על הכוס שהם חושבים ששם הכדור אז בהתחלה סתם הסתכלנו וזה היה נראה כל כך קל אז ידיד שלי שם 50 שקל על איפה שהוא חשב אבל זה באמת היה אמור להיות שם ראינוו את זה 100 אחוז שם ופתאום נעלם!! טוב בסדר הפסדנו אחרי זה המשכנווו לכיוון התחנה המרכזית החדשה ובדרך היה שם עוד דוכן כזה הפעם עם קלפיםםם בקלפים זה היה נראה כאילו אי אפשר לרמות אבל סתם הססתכלנווווו והאיש התחיל לשאול אותנו איפה אנחנו חושבים שזה וסתם יענו ניסה למשווך אותנו להכנס לזה.. ואזזזז הוא הראה לנו את שלושת הקלפיםם והראה לנו איפה הנסיך השאיר אותו באותו המקום ושיחק רק עם ה2 קלפים האחרים וידיד שלי שם 100 שקל הטמבל הזה ופתאום הוא הרים את הקלף זה היה 7 !!!!!! ממש לא הגיוניי איך הוא עשה את זה!!!!!!!! נ.ב צעקתי עליוו שזה רמאות ושאני רוצה את הכסף בחזרה אז הוא אמר רק בגלל שאני ילדה "קטנה" הוא מחזיר לי עלקקקק אבל שיהיה העיקר לא הפסדנו שם כלום בסוף אז השאלה: איך זה קרה!!!!!!!? מה הטריקק

Plax

New member
אף פעם אבל אף פעם אל תשתתף במשחקי רחוב האלה..

אתה תמיד תפסיד... מניסיון.. ;)

התשובה לשאלה שלך

את הטריק עם הכוסות והכדורים אפשר לקנות בצ'יקו ודיקו באלנבי 138 בתל אביב לטריק עם הקלפים קוראים אולטרה מונטה, זה משחק שאי אפשר לנצח בו... אם תרצה אני אלמד אותך

kalil

New member
איך עושים את זה?

ראיתי בyoutube וזה פשוט מדהים! איך עושים את זה?

Huang Long

New member
יש המון גרסאות. יש גרסה מסויימת של

הקוסם מייקל סקינר (Michael Skinner) שזו גרסה די מדהימה של הקסם ומבוססת על סוד מאוד מאוד פשוט ויפה וגם חכם. וכמובן יש כאלה שמתמחים בטכניקות הרגילות של זריזות-ידיים ולא פשוט לעלות על זה כי הם גם משתמשים בהטעיות של הפוך-על-הפוך, כלומר הם גורמים לך לחשוב שאתה עלית עליהם אבל אז עושים לך קאוואבנגה...

למעלה