רוצו לראות את הסרט "ואן הלסינג"

תיפלץ

New member
רוצו לראות את הסרט "ואן הלסינג"../images/Emo70.gif

אחחחחחחחח... מדהים מדהים מדהים
אחד הסרטים הטובים לטעמי
תאמת נכנסנו לסרט והתחיל כל הקטע של הערפדים שזה ג'אנר שלא חוזר על עצמו המון בסרטי אימה בגלל שלעשות סרטים על תקופות קדומות של ערפדים ומפלצות זה דורש תקציב עצום (ע"ע ואן הלסינג) והרבה יותר קל לעשות כסף מסרט רוצחים נדוש שחוזר על עצמו כל פעם מחדש והצופה רק צריך להצביע ולהגיד "הנה זה הרוצח" ולגלות בסוף הסרט שהוא צדק
לעומת זאת ההפקה של ואן הלסינג לא חסכה בהוצאות. אין הסרט מושלם
הבימוי של סטיבן סומרס ענק
המשחק של יו ג'קמן וקיית בקינסייל מדהים..
חוץ מזה ששוה ללכת רק בשביל האפקטים
בכל אופן תלכו בלי לקרא את התקציר אפילו ואתם תהנו יותר
מומלץ בחום -ואן הלסינג

NiKo667

New member
אתה צוחק?

שמעתי מאנשים שהלכו שזה חרא של סרט. אפקטים טובים אבל חרא של סרט

גם אני רוצה להמליץ על סרט../images/Emo70.gif

"לקחת חיים" עם אנג'לינה ג'ולי ואיתן הוק! התחלה מדהימה, עלילה מרתקת וסוף שהופך את כל הסיפור לגמרי! אני מתה על סוף שמשנה את כל מה שחשבת לאורך כל הסרט! כמו למשל ב האחרים
!!! אני ממליצה בחום על הסרט הזה מותחן מהמם וגם יש שם את אנג'ילנה ג'ולי וגם רואים לה את הציצי מה צריך יותר?!!?!

NiKo667

New member
רואים לאנג'לינה את הציצים? אני הולך

נראה את ואן הלסינג מתחרה עם זה

תיפלץ

New member
הבנתי שאשליית הציצי מתנפצת בסרט

והחזה של אנג'לינה נראה נופל.

H a V i T u S h

New member
זו רק אשלייה בכדי שאחדים יוכלו

להנות מהדבר האמיתי, כמו קולין פארל ובילי בוב. ומדוקס!!!

NiKo667

New member
אתה חיי בשקר אלעד!!

זה מה שקורה שמסרבים ללבוש חזייה! החזה של אנג'לינה תמיד היה נפול ואתה יודע את זה ויש לי פה מלא סרטונים במחשב שיכולים להעיד על ז-....אממ.. ...אז ואן הלסינג סרט טוב אתה אומר?

החזה של אנג'ילינה- כל האמת!

טוב אז ת'אמת היא כוסית על ראיתי את הציצי שלה אתמול בסרט אפשר להגיד שקצת התאכזבתי הוא לא נופל בכלל הוא יפהפיה הבעייה היחידה היא, שהוא לא גדול כמו שחשבתי או לפחות לא כמו שהוא נראה בפוסטר של טומבריידר! יתר על כן, אתם שוכחים שהכוסית על הזאת, מתקרבת אט אט לגיל ה40 החברונת כבר בת 35 ואין מה לעשות הטבע עושה את שלו אבל מלבד זאת, הוא מהמם והוא מחובר לגוף עוד יותר יפה

ניתחה ציצים שפתיים ועצמות לחיים אבל

אבל למי אכפת אם היו מסטיחים לי שהייתי מושלמת ככה אחרי שלוש ניתוחים הייתי עושה אותם בלי להניד עפעף...

H a V i T u S h

New member
את לא צריכה שום ניתוח את מושלמת

כמו שאת!!! ואני שונא סיליקון!!!בעעע

TheNameless

New member
החזה שלה מרופד בטומב ריידר...

כדי שתהיה יותר קרובה ללארה קרופט. גם המבטא האנגלי מזוייף למי שלא שם לב

איכס ריזה גועל נפש של סרט

אל תלכו, אל תלכו.. לקחת חיים הוא אחד הסרטים היותר גרועים שראיתי בתקופה האחרונה.. אנג'לינה ג'ולי איכזבה ובגדול... אני חייב להגיד לכם שזה פשוט סרט עלוב עם סוף צפוי ואפילו הציצי של אנג'לינה היה נורא שם.. פטמונת דאון זאת לא מילה! אל תלכו.. חכו לאפקט הפרפר בדי וי די ותרוצו להשכיר.. הוא מעולה! וכמו כן עדילי כרשת בל נשכח את הופכים את הבית!

למעלה