רונן..

iritustush

New member
רונן..

אני מבקשת להבין. הפורום הזה נועד לציבור הרחב? טרחו לשלוח לי בפרטי שהשאלות שלי מטומטמות ומקומי לא כאן בפורום הזה , כי הוא מיועד לאנשים מקצועיים מהתחום. לעניות דעתי, השאלות שלי לא נופלות באיכותן משאלות אחרות של אנשים אחרים שבפורום. בחור מהצוות שלך מנסה לסלק אותי מסיבות אישיות ועושה את זה בצורה מכוערת ופוגעת. אם הוא צודק , אז מקומי באמת לא כאן. ואני אחפש לי פורום אחר שבו יענו בסבלנות על השאלות שלי ולא יתנצחו איתי, וישתפו את כל באי האתר בויכוחים אישיים ומכוערים. מצפה לתגובה.

RonenM62

New member
עירית...

מטרות הפורום רשומות בהודעת המנהל. עם הודעות אישיות המועברות אליך במסרים האישיים, תצטרכי להתמודד בעצמך. הכלי החזר ביותר לשם כך הוא חסימת משתמש. חפשי שם קצת, ותגלי שאת יכולה למנוע הגעת הודעות ממשתמשים ספציפיים. אני מציע לך לחשוב על כך. האם באמת את מעוניינת בכך, אם כן, חיסמי. נער הייתי וגם זקנתי וראיתי (כמעט) הכל. "איומים" על עזיבה אינם הדרך להתמודד עם הבעיה. את כאן כי כיף לך כאן (כמוך כמוני). אילו חשבת לעזוב היית נעלמת מבלי להשאיר עקבות. זו כוחה של המדיה הזו. לסיכום: הפורום הזה מיועד בדיוק לאנשים כמוך. מתעניינים בבורסה ובלימוד רזיה. תצטרכי ללמוד להסתגל למגוון הדמויות המאכלס את הקהילה ואנשי צוותה. חלקם יואהב את סגנונך ואחרים לא. בדיוק כמוך. גם את מעדיפה ודאי אחדים ואילו את כתיבתם או תגובותיהם של אחרים אינך מחבבת. זה לגמרי טבעי. כמו בחיים האמיתיים, גם בחים הוירטואליים צריך ללמוד להסתגל ולהתפשר. להשתמע.

iritustush

New member
איבדת קצת רונן....

משום מה אתה מתעלם בעקביות ממה שהתנהל כאן במהלך הלילה. ניסיתי להסביר לך בעדינות וגייסתי את כל המילים האפשריות, כדי שתוריד ממני את אחד המקצוענים שלך. זה משול למורה שבא לו להתעלל ככה סתם באחד מתלמידיו. אז עם כל הכבוד לו ולידע שלו, אני חושבת שהגיע הזמן שתקרא לו לסדר. הבחור מתפרע . ולי אין חשק לשחק את המשחקים שלו. זה מוזר בעיניי שאני מותקפת ללא כל סיבה הגיונית , ואין כאן שאלה של התפשרות או צורת כתיבה. יש כאן התקפה אישית שאותה אני רוצה למנוע. ולכן פניתי אליך כאחראי הפורום. לידיעתך.

WGFFlame

New member
הבנתי

שאת מדברת על יאיר, אני לא מבין, עד לפני שעה הייתם החברים הכי טובים , שעורים פרטיים. אולי עדיף להרגע ולטפל בבעיות מחר. בקשר לפרטי כמו שרונן אמר, אפשר לחסום.

iritustush

New member
מנועה מלהגיב.

אולי נדבר על מניות? מה דעתך? מה דעתך על ...? אולי תציע אתה איזו שהיא להיטה שהולכת לעשות סיבוב מטורף?

איציק100

New member
אירית לא יהיה לך כח לקבל החלטה נכונ

בבוקר

WGFFlame

New member
אני כל הזמן

מנסה להסביר שאין דבר כזה. אין להיטות, אין סיבובים , אין מטורפים, כדי להרוויח בשוק הזה צריך לשים משקפים של חנונית וללכת ללמוד, שנה שנתיים ואת תצליחי אולי להרויח. נו ואם את רוצה משהו פרקטי יותר אז לכי על הצעה המעולה של מי שלא מזכיר את שמו, קחי לך מניה אחת ותלמדי כל מה שאפשר עליה, אני מניח שאת זה אפשר לעשות בזמן יחסית קצת. רוצה להרוויח תמחקי כל קשר למשהו רגשי (זה קל להגיד אבל לוקח שנים עד שמצליחים עם בכלל) בקיצור המסר שלי , מדובר בתחום רציני , כמו ניתוח לב, אז כמו שמנתחת לא תשאל האם יש איזו להיטה שאפשר לעשות עליה סיבובים מטורפים, כך גם פה. תאמיני לי למרות שזה מדכא, זו האמת, והיא כואבת לשמוע, אבל הרבה יותר כואבת לכל אלא שלא מצליחים להתגבר על היצר ומפסידים את כל כספם, ויש כאלה המון. ועוד עצה אחרונה, לכי לישון, לילה טוב.

WGFFlame

New member
שיהיה בהצלחה

דרך אגב, גם אם היה לי משהו להמליץ לך עליו (ואין לי), אסור לי. זה החוק ויש עונשים כבדים על הפרתו. הפרשנות המקובלת היא שמותר לי להגיד בפורום "אורכית מניה מדהימה וכו", אבל אסור לי לענות לשאלה ספציפית או לייעץ לך באופן ספציפי כשאין לי רשיון ייעוץ.

למעלה