רונן, מחקר שנעשה בעכברי מעבדה

m g d

New member
רונן, מחקר שנעשה בעכברי מעבדה

מוכיח: שינה חשובה יותר לגוף מאשר אכילה או שתיה, ואפרט: המחקר נעשה באנגליה נדמה לי בתחילת העשור, במסגרת המחקר הושמו מספר קבוצות של עכברים: 1) קבוצה שחיה חיים נורמליים 2) קבוצה שחיה בתת-תזונה 3) קבוצה שלא ישנה אך אוכלת. בוצע מעקב מתמיד אחרי התנהגות ותנאים פיזיולוגיים כמו משקל, וגודל גוף. ולהלן התוצאות: 1) עכברים נורמליים כמובן, הכל טוף! 2) עכברים אלו איבדו ממשקל גופם בצורה מתונה, אך לא ניכרה התנהגות חריגה מלבד מעט עצבנות וחוסר מנוחה. 3) קבוצה זו, שלא ישנה הגיעה עד סוף המחקר למצב שבו החא אוכלת כמויות פי 7 גדולות מכל עכבר נורמלי, סובלת מהפרשות מוגברות בצורה משמעותית, עצבנות חריגה, חוסר שפיות והכי חשוב: מאבדת בממוצע שליש ממשקל גופה בכל יום, עד למוות ביום השישי של המחקר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לתשומת ליבך ידידי....

RonenM62

New member
בוקר טוב ידידי,

מאחר וכבר נפגשנו, ודאי ברור לך, שגם אני קראתי את המחקר וממתין עדיין להתפתחות תוצאותיו עלי... (מת לאבד 1/3 ממשקל גופי ליום...אחרי יומיים אני חוזר לשפיות ומתחיל הכל מחדש, עם "שעון" אחר לגמרי...)

yuval27

New member
זה מטורף השעות האלה שלכם...

במקום לסחור , אני יושב ומדפדף אחורה לראות את ההספקים שלכם מהלילה... טלנובלה ממש...

למעלה