רגש ה"אהבה", מאת - יוסי קרמר.

רגש ה"אהבה", מאת - יוסי קרמר.

רגש ה"אהבה" - מאת-יוסי קרמר, יועץ בנושא: בריאות ורוחניות - השרות חינם. דוגמה למחשבה לא נכונה לרגש שגורם לנו להרגיש טוב, האהבה ולרגש הפחד שבנו. אם, אני מרגיש ואומר לחברה שלי: "אני אוהב אותך". אז, אני מרגיש את רגש האהבה! רגש האהבה זה פנימי, זה בי! רגש האהבה זה בתוכי, זה בגופי, זה בדמי! לכן, אני אוהב את עצמי ונכנס למצב של הזיה ואז אני מתנהג בהתאם! אני לא אוהב את החברה שלי, אני גם לא אוהב כל דבר אחר שחיצוני לי !!! אני מייחס, את מה שאני מרגיש שזה רגש האהבה שבי, כלפי החברה שלי! בגלל חוסר ההבנה, אני חושב שאני אוהב את החברה שלי וכך אני מאבד את זהותי. אני מאבד את זהותי, כיוון שאם אני חושב שרגש האהבה שנמצא בי, נמצא בה, כי אני חושב שאני אוהב אותה, בעצם אני אוהב את עצמי, אז אני חושב שהיא זה אני. הנזק הבריאותי. לאתר – www.048224276.bweb.co.il זה מצב של איבוד הזהות, מה שלא נכון לעשות וזה איבוד האני העצמי שלנו. זה נכון, לגבי כל הרגשות שבעצם הפעלתם, אישיותנו תתנפץ לאין סוף דמויות. בן אנוש שלם הוא ללא רגשות, ללא קונפליקטים פנימיים ששואף לשלמות, לשיפור הרוגע והשלווה והוא לא עובר מהרגש שגורם לנו להרגיש "טוב", כמו: אהבה, אושר וצחוק, לרגש שגורם לנו להרגיש "רע", כמו: פחד, חרדה, דיכאון או להפך שזה קוקטיל של הורמונים שמשנים את ההרכב הכימי של הדם שלנו ושגורם לנו להזיה ולהתנהגות לא הגיונית וייסורים פנימיים ולפגיעה בריאותית. הרגשות הפנמיים שבנו, הם הגורם העיקרי לכל המחלות שלנו !!! בחירת בן/בת זוג. טלפון – 04-8224276. לכן, כשאנחנו מעוניינים בבחירת בן או בת זוג שהמטרה זה זוגיות והקמתה של משפחה והבאת ילדים לעולם ובנייתה של שושלת, הטעות שאנחנו עושים, זה בכך שהבחירה שלנו נעשית בעזרת הרגשות שבנו כמו: יופי, האהבה, תשוקה, ייצר מיני. כאשר בפועל, הבחירה הטבעית של בן או בת הזוג חייב להיות על פי המראה, מבנה הגוף והאישיות והתובנות שמאפשרים לנו להבין איך לבנות את עצמנו גנטית באופן הטבעי והבריא, כך שהפעלת הגוף תהיה באופן מאוזן, בנוסף לשאר נושאים כמו: תזונה, שינה, פעילות גופנית, שמירה על חום הגוף, היגיינה ועוד. הגוף, זה רובוט ביולוגי, ממיר אנרגטי שנבנה בתהליך האבולוציה והתודעה זה אטום, הגוף זה החומרה שלנו והתודעה זה התוכנה שלנו, הפעלת הגוף זה בהבנה איך לתכנת את התודעה שמאפשרת להפעיל באופן הבריא את הגוף. כלומר, הבחירה האישית צריכה להיות על פי רמת המודעות העצמית של בן או בת האנוש שאיתו אנחנו רוצים זוגיות, משפחה, ילדים ושושלת ומה רמת התובנות והרוגע והשלווה ובכך לשאוף שבן או בת האנוש הנבחר ושל הילד המשותף שיהיה שלם נפשית ופיזית בזמן ההיריון, בלידתו ובגדילתו ושהדרכתו על ידיי הוריו, איך לגדול ולהתפתח תהיה כמה שיותר טבעית ומושלמת. צריך לדעת שהריאקציה שנוצרת בין הביצית של האישה לזרע של הגבר, יוצרת את האנרגיה, האטום שזה התודעה שלנו והמידע הגנטי להתפתחות העובר עובר באופן טלפתי בין האם לעובר, העובר בונה עצמו באמצעות המידע הגנטי שמשודר מהאם. אפשר לחזר אחר בן האנוש הנבחר, ללא הפעלת הרגשות הפנימיים, ברוגע ובשלווה מתוך הבנה ורצון לשינוי הרגליי חשיבה והתנהגות שגויים ובכך לשמור על זהותנו. כאשר מקיימים יחסיי מין, המטרה הטבעית זה להביא תינוק לעולם, קיום יחסיי מין שלא למטרה הטבעית, זה אמצעי, זה פולחן, כדי ליהנות ולהשתחרר מהפחדים. לסיכום – הגורם העיקרי, לכל המחלות הבריאותיות שלנו, זה הרגשות הפנימיים. כאשר אנחנו מפעילים את הרגשות שבנו, גם הרגש שגורם לנו להרגיש "טוב" וגם הרגש שגורם לנו להרגיש "רע", אנחנו נכנסים למצב תודעתי של הזיה, חלימה ומחשבות שגויות, גם בזמן ערות וגם בזמן שינה, מצב זה גורם לנו לניתוק מהאני העצמי שלנו ומהמציאות האמיתית. כתוצאה מהרגשות שאנחנו מייצרים בגופנו אנחנו נכנסים למצב של הזיה, כתוצאה מכך אנחנו יוצרים לעצמנו תדמיות דמויות וזה לא אנחנו. אהבה, זה רגש שגורם לנו לראות ולחשוב {לדמיין} את עצמנו ואת בן או בת הזוג הנבחר והמציאות לא בהגיון אלא כאשליה, כציור, כסרט, כחלום ולא את האמת, ההיגיון. כל מי שאוהב ומפחד, מתענה ומתייסר בתוכו והוא לא יכול לעבד נתונים בצורה הגיונית, לא של עצמו, לא בבחירת בן או בת הזוג ולא של המציאות האמיתית. לכן, כדי לשמור על הבריאות שלנו ולא לאבד את זהותנו יש להתנתק מהרגשות הפנימיים שבנו ובכך נהיה רגועים ושלווים ואז נוכל להבין מה המציאות האמיתית. רק בן האנוש בעצמו מתוך הבנה ורצון לשינוי הרגלים שגויים יכול לתקן את עצמו.

touti

New member
המאמר לא מספיק מובן לי:)

מה השורה התחתונה של המאמר? מישהו סיכם? אפשר להעתיק שיעורי בית? יש בוחן פתע?

touti

New member
ליוסי קרמר שלום רב:)

אני מבינה שאתה מתכוון ללהתרגש בהגזמה זה לא בריא. כמו שלהתאמץ ולהתחיל פעילות גופנית צריך בהדרגה. הייתי שמחה לדעת אם אתה שולל כל התרגשות שהיא, או שאתה טוען להתרגשות מבוקרת. ומה בקשר להתאהבות? ורגש האכזבה? משברים? פחדים? דאגות? הרי כולם במקורם מהרגש? ידוע שלכל אדם הקדרה האישית לפעמים מתרוקנת וצריך למלא אותה. מה רע בזה? ערב טוב קרן:)

kashat8

New member
יוסי, כאלה הודעות ארוכות בפורום ?

למי יש סבלנות לקרוא כזה דבר ? פורום זה להודעות קצרות ותמציתיות ע"פ רוב.

למעלה