...רגע לפני תפוח הזהב

...רגע לפני תפוח הזהב ../images/Emo43.gif../images/Emo47.gif

הערב מסתיימת ההצבעה המדוברת ביותר ברחבי האתר: יותר מעניין מהאוסקר, יותר מותח מ"גלובוס הזהב" הפורומים הנבחרים לשנת 2004 . הזדמנות אחרונה בהחלט להצביע לפורומים האהובים עליכם בקישור הזה. אז קדימה! השפיעו!!
מבצע "קמחא דפסחא" יוצא לדרך. פורום "למען הקהילה" מתארגן למתן אפשרות למשפחות שאין להן לחגוג את ליל הסדר באמצעות תרומות. פרטים נוספים בפורום.
הערב ב-21:00 "פינת המומחה" כבכל שבועיים בפורום תסמונת טוראט: הפסיכולוגית חנה וייסמן תענה לשאלותיכם בפורום- ניתן להשאיר שאלות כבר עכשיו.

חחח רציתי גם כתוב שאפילו המנהלת לא

פה.. חח זה מצחיק... אי אפשר לקרוא לזה פורום...

S m e l l y Cat

New member
חח רציני..היא לא פה מה-17../images/Emo108.gif

:|| צריך לסגור תפורום הזה וזהו.. פורום חברים מספיק בהחלט ולא צריך להתחיל לפתוח לשחקנים פורומים

נכון.. אם רוצים לשים תמונות של מתיו

או לכתוב עליו אפשר גם בפורום חברים!... חברים זה אומר כולם אבל מסיבה לא ידועה מדברים שם כמעט רק על ג'ניפר הרבה יותר מכולם

S m e l l y Cat

New member
כי ג'ניפר 100ממת!!!!!!!!!1!11../images/Emo108.gif

סתם
אממ יש שם יותר מעריצים של ג'ניפר כנראה.. למרות שחוץ מ"Jennifer My Love" ועוד איזה בת אחת אף אחד לא מדבר על ג'ניפר.. אני לפחות חושבת ככה

ariela88

New member
כן....../images/Emo87.gif

תסתכלי בכרטיסאישי שלה היא מלא בפורום 24 ובפורום שלה עצמה היא לא נמצאת....

ariela88

New member
אני../images/Emo87.gif

למה ענבל לא עושה יותר ויוזמת אחרי הכל זה הפורום שלה היא צכה להביא טופיקים אחרים אנחנו כלהזמן משתדלים להביא דברים אבל היא צכה גם חוץ מלפתוח כל פעם שרשור פרק השבוע ולשאול מה אנחנו חובים עליו...

פשוט טין מה לעשות בפורום מתיו פרי

פורום חברים זה כמו פורום מתיו פרי וככה ליתר השחקנים.. עם כל הכבוד למתיו ויש כבוד!!!!!!!!!!!!!!! ועד כמה שאני אוהבת אותו הפורום צריך להסגר!

למעלה